Opinie o Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA w Białka

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA w Białka

Jak to udowodnić, że faktycznie premia jest wpisana już w normalna kwotę? ktoś tak zasugerował w przypadku operatora u mnie w ogłoszeniu dla mechatronika wcale nie wspomnieli o premii, więc tym bardziej się dziwie. Ona jest przyznawana czy nie?

Maria Nowy wpis

Niezrozumiała zdaje się być mi premia w tej ofercie dla referenta biura zarządu. wpisano kwotę podstawy i potem dopisek (z premią). Zawarta już w tej kwocie czy jednak dodatkowo jeszcze coś się otrzymuje? Ta poddaństwa to 4 500 zł, dlatego pytam

Szczery Nowy wpis
@Maria

Znając tą firmę premie masz w cenie czyli 4500 brutto idź na operatora większa kasa

Czemu od razu jakiś stres jest przez kogoś przewidywany? To sugestia? Już kiedyś myślałem czy na automatyka tu nie przyjść ale nie mogłem wtedy się przenieść z innej pracy. Teraz myślę jak na razie luźno, wymagane doświadczenie o którym piszą w ofercie ze strony oczywiście mam. Zastanawiam się także czy były już wprowadzane jakieś podwyżki? Jakie są zarobki?

AktualnyFabios

Słuchaj, fablos to jeden (usunięte przez administratora) Pracuję tutaj ale są sprawy o których się nie mówi. Podwyżki w tej firmie?? Zapomnij o podwyżkach!!! Jedyna podwyżka to podwyżka obowiązków, nic więcej. To nie jest praca z perspektywami. Pracują tu jedynie pracownicy którym niewiele zostało do emerytury, pozostali (usunięte przez administratora) stąd gdzie (usunięte przez administratora) rośnie, tam gdzieś Bal.s, mieszka.

Pracownik Linia Nowy wpis

Tomcio

Jestem na etapie szukania pracy, na stronie Fabios jest ogłoszenie na Operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego. Mam pytanie jaka atmosfera jest na tym stanowisku. Czy kadra kierownicza ma dobre podejście pracownika? Czy jest tak jak opisuja w drugiej firmie ogromy stres i zła atmosfera? @Fcase

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
@zaintetesowana

Witam czy są jakieś przyjęcia dla kobiet?

@@zaintetesowana

A jakie są wszystkie stanowiska dostosowane pod kobiety? Czy na operatora tez biorą Panie? Pytam z ciekawości sam chyba będę uderzał w to stanowisko, bo jest teraz oferta na stronie. Jaka ocena ze stanu maszyn? Wcześniej ktoś pisał, że są bardzo zróżnicowane

Inia

ktoś pytał o produkcję, a czy wiadomo jak pracuje się teraz na dziale sprzedaży? zauważyłam, że wisiało w tamtym roku ogłoszenie na Dyr. Jak tak czytam jego treść to się zastanawiam, które z benefitów przysługują także osobom na niższych stanowiskach? Jest dla przykładu dofinansowanie do usług turystycznych i jakaś karta kredytowa. Ogólnie to jakie są zarobki?

XD

Czy na produkcji pracuje się w weekendy?

Czy w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA są szkolenia zewnętrzne?

Łukasz

Nie ma szkoleń, tylko wewnętrzne szkolenia

Klara
@Łukasz

A na te wewnętrzne to co w zasadzie się składa? We wcześniejszych opiniach ktoś je określał jako „jakieś” co mnie zastanawiało. Chodzi tylko o cos wdrążającego? Kto je w zasadzie prowadzi i ile czasu zabierają?

Tosia

Ostatnie zapytanie dotyczyło pracy na magazynie, z czego wynika brak odp? Na stronie są oferty na kilka stanowisk, to nabory otwarte? Proszę o opis tegorocznych warunków z praktyki na stanowisku konstruktora. Oprócz samego zespołu projektowego interesują mnie także średnie zarobki, Czy ten wspomniany bogaty pakiet socjalny uległ zmianie w ostatnim czasie? Dodano coś jeszcze?

Kuba

Na jakie zarobki można liczyć pracując na magazynie? Wie ktoś? Szukam pracy tylko na magazynie ponieważ mam uprawnienia UDT i spore doświadczenie.

Miś

Ogolnie nie ma źle jak się ktoś nie boi pracy w fabryce Jedyny minus że choćby nie wiadomo jak bardzo pracownik się starał to nie zostanie doceniony Zarobki nie najgorsze Moim zdaniem tak czy siak najlepsza fabryka jako praca w okolicy

@Miś

To jak zarobki nienajgorsze to może podasz widełki? Ile mniej więcej to jest?

Mis
@Marta

Zarobki na produkcji to od 2800 do nawet 4tys ale to już trzeba mieć lata pracy

On
@Mis

Brutto czy netto

On

Ile dostaje się na stanowisku przygotowanie masy

K

Jak wygląda praca na laboratorium? Jaka atmosfera? Ktoś coś wie?

x
@K

Atmosfera była wspaniała- bardzo miło wspominam.

@x

Ale szefostwo też było w porządku czy tylko inni pracownicy?

x
@Marta

Bezpośrednio z "górą" nie było styczności, ale bezpośrednie kierownictwo jak najbardziej w porządku.

@x

To dobrze, a jakieś integracje wam czasem fundują czy cos?

(Były) Automatyk

Jeżeli chodzi o podejście do młodego pracownika naprawdę wspominam bardzo dobrze, jeżeli chce się złapać podstawy automatyki/elektryki, pracować i dostawać wypłatę to bardzo polecam, bardzo duże zróżnicowanie maszyn i technologii, jednak ciężko o rozwojowe stanowisko.

Maria
@(Były) Automatyk

No to super jak mają podejście. A ogólnie zapewniają jakieś szkolenia dla mniej doświadczonych czy przyjmują tylko z jakimś konkretnym doświadczeniem. Mąż akurat pracy szuka.

Dorota
@(Były) Automatyk

A dlaczego ciężko o rozwojowe stanowisko? Chodzi o specyfikę pracy czy że wszystkie lepsze pozycje są obstawione i w zasadzie nie ma szans aby coś się zwolniło?

P
@(Były) Automatyk

Hmm to dlaczego "były" pracownik, bo tam w ogóle nie ma rozwoju

Dorota
@(Były) Automatyk

Czyli dobre jest podejście do młodego pracownika, a co z tymi już starszymi? Do nich podejście jest inne?

Szukam pracy

Witam mam pytanie czy kobiety też tam pracują?Jakie stanowiska mają i ile zarabiają?Czy są przyjęcia?

wojtek

Na jakie zarobki może liczyć pracownik produkcji?

Wera
@wojtek

Pracownik na przewijarkach z najkrótszym stażem zarabia 14.50 zł/h brutto i zatrudniony przez agencję pracy.

Lis

4 na rękę z nadgodzinami to bez problemu

Wiedzący
@wojtek

Zarobki różne na początku szału nie ma 2500tys po latach pracy można liczyć na więcej

Małgorzata
@Wiedzący

Tzn? Na ile średnio więcej co roku można liczyć?

Automa

Automatyk 2600 na rękę, 4 wolne stanowiska, 5 się już zwolnił ;)

Wanda
@Automa

Cześć, czy od nowego roku pensje się jakoś zwiększyły? Były podwyżki lub można się ich spodziewać po przepracowaniu jakiegoś czasu pracy w firmie? Czy stawka jest jednak cały czas na takim samym poziomie?

Lis
@Automa

Takich automatyków to tylko w przedszkolu szukać jak w Fabiosie. To się tyczy z resztą większości same buraki cukrowe

Danuta

Rozumiem, ale gdzie Ciebie to spotkało - w sensie w którym z działów Fabiosa? Produkcja - czterobrygadówka, czy administracja? Pytam, bo mają nabór na automatyka, behapowca, resztę widać tutaj https://www.fabios.com.pl/pl/kariera Wobec opinii takiej, jak Twoja, nie wiadomo, gdzie i czego się spodziewać. A wynagrodzenie deklarują atrakcyjne...

Wanda

Możesz napisać konkretniej dlaczego odradzasz pracę w Fabiosie? Co takiego jest tutaj nie tak? Od jak dawna nie pracujesz w firmie i na jakim stanowisku pracowałeś wcześniej?

Góralka

Absurdalnie złe traktowanie pracowników każdej rangi, poza tymi z najbliższej konszachty. Współczuję każdemu, kto zatrudni się w tej firmie i dowie się jaki popełnił błąd - niezależnie czy jesteś IT, pracownikiem biurowym, czy też produkcyjnym. Po ludzku Ci współczuję.

Greg
@Góralka

A ja tam nie narzekam i ta praca mi odpowiada nie mam nacisku ze strony przełożonych. robię swoje 8 godzin i do domku

Zofia
@Greg

A czy w firmie zdarzają się nadgodziny czy raczej nie ma takich sytuacji? Widzę, że w sumie to masz pozytywne zdanie o pracy w Fabryce Osłonek Białkowych FABIOS. Długo już jesteś zatrudniony w tej firmie? Pracujesz zostać tu na dłużej?

Jerzykrak

Jak dla mnie to pod wszystkimi komentarzami powinien się każdy podpisać z imienia i nazwiska, chyba, że boi się żeby go ktoś nie pociągnął do odpowiedzialności za pomówienia. Ale skoro są wpisy to powinni być też odpowiedzialni za nie, nie sztuka kogoś pomawiać.

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA - Białka

• Jak się pracuje w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA?

Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA
2.9/5 Na podstawie 117 ocen.

Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS SA