Witam też chciała się przyjąć na nocki ale od znajomego się dowiedziałem że na nocki jest Daniel manager co pracował obok Platana ,ponoć nowi już go mają dość po 8 godzinach ,znowu będą szukać nowych na nocki z jego powodu ,to jest osobą która daje prace swoją wykonać komuś kto dopiero się uczy parę dni i ma ciężko swoją wykonać ,nawet jeśli obok kogoś przy staniesz coś zapytać to dla niego to już jest zbiorowisko nawet w więzieniu tak niema ,atmosfera z nimi na nocki to masakra przerabiałem to koło Platana każdego potrafi zniechęcić,nie wiem jak można kogoś takiego zatrudnić jako menadżera,to podchodzi pod mobbing jeśli tak dalej będzie sie zachowywał to ma pewne że go pracownicy zglosza mówił znajomy,bo wy pracy każdy chce mieć spokój tym bardziej na nocki , strasznie fałszywy