Oltina

Łódź

Opinie o Oltina

Agnieszka

Kto z Was jest zatrudniony w Oltina? Co możecie napisać na temat pracy w tym miejscu? Jakie macie doświadczenia z firmą? Jakie pozytywy dostrzegacie? A może uważacie, że warto byłoby wprowadzić w Oltina jakieś zmiany?

psxa

artur, nie spodziewaj się szału - zwykle coś w segmencie B

oltinowiec

Pracowałem tam kilkanaście tygodni i odradzam każdemu, kto interesuje się tą firmą. Oszukują już na samym wstępie. Rozmawiałem w kwotach netto a na umowie było to co ustalone ale brutto. Ale to jeszcze nic. Wymagają sprzedaży na poziomie 300k zł. ale nie oferują ceny, która będzie dla klienta atrakcyjna więc nie uzbierasz kwoty z założeń. Oltina jest już wymierającym gatunkiem bo jest po prostu za mała i nie ma żadnych szans z dużymi konkurentami. Ale jeśli praca po 11 czy 12 godzin na dobę za 1800zł jest spełnieniem marzeń to walcie śmiało a napewno się nie rozczarujecie. A i jeszcze jedno jeśli chodzi o kwestię samochodu służbowego to jest odrębny temat. Ledwo się kupy trzyma i poza byciem kierowcą masz być mechanikiem, diagnostą i w ogóle jednoosobową armią. Zdecydowanie ODRADZAM

csscx

A gdzie jest inaczej, powiedzcie? To chętnie tam będę pracować. Nie mam nic wspólnego z tą firmą, ale to co piszecie jest niedorzeczne. Lepiej jest np. w Holandii-mówię Wam. Jesteś w ciąży i nie ma płatnego zwolnienia, pracujesz do kiedy możesz, a potem jesteś na zasiłku ... A jak Cię coś boli, nawet poważnie-to na wszystko jest paracetamol. Żadnych badań, skierowań, innych leków. Zobaczmy wszyscy na RMUA, ile pracodawca "Wam" płaci-druga połowa wypłaty w ręce Państwa idzie i to jest nasze nieszczęście.

Dr.

Na przedstawiciela do tej firemki wymagają wykszt.wyższego ale o jakim profilu bo prawnik też ma wyższe wykszt.Nic ciekaego nie oferują i tyle...

jerzy

mieli sie kontaktowac jaka decyzja ... zapomnieli

Energetyk

Witam. Byłem dzisiaj na rozmowie o pracę w tej firmie. Nie dosyć ,że kazali na siebie czekać godzinę to jeszcze rozmowa przebiegła w klimacie (usunięte przez administratora) Aktualnie pracuje w innej firmie i nie napisałem jej nazwy w cv dla swojego spokoju(bezpieczeństwa).(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Oltina - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oltina