Beauty in

Łódź

Opinie o Beauty in

Karolina

Firmy Beauty in nie mogło zabraknąć na 36. Międzynarodowym Kongresie i Targach LNE w Krakowie. To miejsce pełne pasjonatów urody. Każdy może na nich poznać wszystkie nowinki kosmetyczne, ale czy ktoś wykorzystał tą okazję do porozmawiania o pracy? Bo jest o czym rozmawiać. Firma Beauty in poszukuje WIRTUOZÓW ZDOBIEŃ PAZNOKCI, PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO MARKI OPI I DEPILEVE i SZKOLENIOWCA DEPILEVE http://www.beautyin.com.pl/do%C5%82%C4%85cz-do-naszego-zespo%C5%82u

Karolina

@Ambi a zdecydowałaś się pojechać do Łodzi? Tam dopiero się dowiedziałaś, że się nie dostałaś? A czy ktoś ostatnio dostał się do pracy w Beauty in i powie co jest kluczem, by zdobyć tam posadę? Nie jednej osobie przyda się taka informacja.

Karolina

@Ambi a zdradziłabyś jak wyglądał dokładnie proces rekrutacji? Jak najlepiej się przygotować do rozmowy? Jakieś tipy masz po rozmowie, które drugi raz byś zastosowała? Mogłabyś podzielić się swoim doświadczeniem z rekrutacji z osobami, które będą dopiero przez to przechodzić.

Ambi
@Karolina 08.08.2017 14:36

spotkanie było w oddziale w Gdańsku (coś do picia i nawet ciasteczka). Panie miały przygotowany kwestionariusz i z tego co pamiętam to pytały o motywacje do zmiany, o doświadczenie. Na koniec opowiedziały o firmie i charakterze pracy. Spytały czy mogę pojechać na drugi etap do Łodzi. Co do kolejnej rekrutacji to chyba więcej poczytałabym o markach i o firmie, bo trochę o tym też było pytań

Ambi

byłam na rekrutacji w Gdańsku i całe spotkanie z dwoma Paniami było bardzo sympatyczne. Miejsce naprawdę super, chciałoby się tu pracować, ale się nie dostałam. Szkoda. Natomiast powiadomili mnie o całym procesie, wszystko naprawdę profesjonalnie.

zaskoczona

Jestem zaskoczona opiniami, które przeczytałam, bo to jakby nie o mojej firmie, dlatego postanowiłam wypowiedzieć się. Być możne pomoże komuś podjąć neutralną decyzję, a nie w oparciu o opinie sfrustrowanych (moim zdaniem) ludzi, którym się nie udało. Przytoczę kilka faktów: firma stabilna, ponad 20 lat na rynku, bardzo znana w branży. rozwijająca się ciągle, niska rotacja (ja pracuje 5 lat, a jestem w grupie tych młodszych stażem), pensje zawsze na czas, w większości fajny zespół. Firma dla ludzi ambitnych, bo mają szanse się rozwijać. Targety - to chyba jak wszędzie wysokie, bo firma ciągle oczekuje rozwoju sprzedaży. Co do awansu - struktura jest dosyć plaska, niewiele jest możliwości szybkiego awansu w góre, ale moim zdaniem jest sporo możliwości rozwoju osobistego. Ktoś pisał o jakimś oszukaniu w premii - nie mogę tego potwierdzić, bo nigdy o czymś takim nie słyszałam, a wiele informacji dociera do mnie :-) Może jako podpowiedź napisze, że Beauty In ujawnia dane pracowników na wszystkich swoich stronach internetowych, więc można zadzwonić i podpytać. Gdyby firma obawiała się konfrontacji, złych opinii, to na pewno by tego nie robiła. Mam nadzieję, że pomogłam nie jednej osobie

kali

kolego @były a może coś wiesz o pracy przedstawiciela ds. kluczowych klientów. Wymagają wykształcenia wyższego, doświadczenia, prawa jazdy i dobrej obsługi MS Office. Nie wiesz jak jest z umową o pracę?

były

Hmm... dziwi mnie, że nie ma tu zbyt dużo opinii na temat firmy, pomimo, że sporo osób się przez nią przewinęło. Wobec tego ja dodam coś od siebie. Byłem pracownikiem i uważam, że warunki pracy i atmosfera są całkiem niezłe. Osobiście mam kontakt z niektórymi do dnia dzisiejszego. Pewnie, że czasem znajdą się osoby, z którymi nie ma się ochoty zawierać przyjaźni, ale takie osoby znajdą się wszędzie. Dobre miejsce na start, by nabrać doświadczenia i się czegoś nauczyć. Natomiast raczej nie liczcie na ścieżkę kariery... Co ważne - pieniądze zawsze na czas.

xxx

A do tego kiepskie auta o tel. Jak na taką firmę to bardzo cienko

xxx

premie? jakie premie? obiecują złote góry na rozmowie kw, a później nikt tych premii nie widzi

mm

pracowała tam moja koleżanka i wiem, że w firmie dużo się popsuło ostatnimi czasami. Sama chciałam złożyć cv na ph ale zrezygnowałam. Kasa nawet ok, ale wiem że osoby zatrudniane na własnej działalności nie są zadowolone. Mają straszny bałagan w papierach. Trzeba wszystko załatwiać samemu- księgowa, zus, podatki.Do tego kantują na premiach! Ostatnio też wiem, że dają duże plany do zrobienia i niestety są one nie do wyrobienia ;/ Urlop, trzeba się prosić- do ostatniego dnia nie wiesz czy udzielą urlop czy nie. Podobno zdarzało się, że urlop po prawie m-cu od złożenia wniosku kilka dni przed został odrzucony.

ffuhjjoi

Myślę że powyższe opinie trochę za bardzo wystawiają negatywną opinię firmie. Takich szczegółów można czepiać się w każdej firmie, nie znajdzie się idealnego miejsca pracy zawsze są jakieś plusy i minusy. W Beauty In w kwestii wypłaty nigdy nie ma poślizgu, pensja zawsze jest na czas, nie ma problemu z urlopami i z dniami wolnymi. Pracownik nie jest traktowany jak niewolnik, zdecydowanie przestrzegają wszystkich przepisów. Jeśli chodzi o minusy, można się czepiać ale to jak wszędzie.

piter

Zdecydowanie nie polecam tej firmy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

franko

To jak jet naprawdę w tej firmie? jaka płaca, warunki, narzędzia itd?

Oferty Pracy

praktykant/stażysta Beauty In 2014-11-13 Żródło: Gowork.pl Poznań (wielkopolskie) Kim jesteśmy ?     Firma Beauty In to wyłączny dystrybutor zachodnich ekskluzywnych marek kosmetyki profesjonalnej do pielęgnacji twarzy, ciała, paznokci, dłoni i stóp oraz depilacji (marki: O.P.I, Ericson Laboratoire , Depileve i Apilus). Jesteśmy przyjazną i stabilną firmą. Obecnie do Działu Handlowego w Łodzi poszukujemy komunikatywnej i zaangażowanej osoby na stanowisko   Stażysty do Działu Handlowego (Sym.ref. S/Ł&Oacut

oblabka
@Oferty Pracy 19.12.2014 12:50
praktykant/stażysta Beauty In 2014-11-13...

O którym oddziale mówisz że są fałszywi ludzie ?

blabla

No niestety ale ostro kantują na prowizji od utargu.

phiuphiu

Piszesz straszne zarobki. A jakie zarobki to są? Wiesz, dla jednych mogą być straszne np 2500zł a dla innych całkiem niezłe... Podaj więcej informacji - konkretów.

blabla

W tej firmie mozna nabyc doswiadczenie ale nic poza tym, zarobki straszne, zadnych perspektyw, trzeba uwazac na wspolpracownikow bo sa bardzo falszywi

Lucky Luke

Pomijajac Pania (usunięte przez administratora) ktora chyba urwala sie z choinki.

m1les

nie wierzcie w te bajki które piszą.. 3 kwartały szukali osoby na koordynatora w poznaniu, piszą dobry pracodawca a tymczasem wymagają od ciebie własnej działalności i do tego zapewnie kiepską pensję, i do tego biuro urządzili w przybudówce willi w odległej od centrum dzielnicy.

ksiądz

super firma, mała ale prężna. Fajny zespół ludzi, mila atmosfera (szczególnie na wspólnych wyjazdach na targi). Można też dobrze zarobić.

Zostaw opinię o Beauty in - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Beauty in