Opinie o Beauty in w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Beauty in. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Beauty in o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Beauty in w Łódź

XYZ Nowy wpis

Niestety nie polecam tego miejsca pracy. Kombinowanie z umowami, na rozmowie rekrutacyjnej usłyszysz jedno przy zawieraniu współpracy nagle warunki się zmieniają. Umowa zlecenie, niższe wynagrodzenie i w dodatku dwuskładnikowe o czym wcześniej nie było mowy. Osoby z wieloletnim stażem to sami swoi, im można więcej. Takim polecenia może wydawać tylko Szef, np. Szkoleniowiec nie jest chętny do współpracy. Za to ochoczo wysyła maile do połowy firmy zajmując się nieswoimi sprawami i wytykając małe potyczki innych współpracowników. Mimo wszystko mogę powiedzieć, że do większości zespołu nie mam zastrzeżeń. Odklejony od rzeczywistości jest Szef, w dodatku bardzo chamski, patrzący z góry i traktujący pracowników jako tanią siłę roboczą. Obowiązków góra, a wynagrodzenie obniżane. Większość stanowisk to obowiązki na 2-3 osoby. Za wszystkim stoi Szanowny Pan Prezes, skąpy ale wymagający. I to właśnie Pan N. czyni to miejsce fatalnym środowiskiem pracy. Jego komentarze i wymysły można byłoby podciągnąć pod mobbing. Na pochwałę nie ma co liczyć, ale z pewnością zostanie wytknięty najmniejszy błąd. Wypłaty na czas, plus płatne nadgodziny. Do kadr i księgowości nie było zastrzeżeń, najbardziej pomocne osoby w całej firmie, współpraca z nimi była bardzo miła. Podsumowując: nie polecam. Wyzysk i brak kultury. Rotacja pracowników mówi sama za siebie. Bardzo toksyczne i wyniszczające miejsce.

była Nowy wpis
@XYZ

Podpisuję się pod tym! Prezes N. to osoba odklejona od rzeczywistości. Narzeka, że młode pokolenie nie traktuje poważnie pracy i ciągle ją zmienia, ale nie wpadnie na to, że ciągle ktoś odchodzi z tej firmy przez niego. Osoby pracujące tam po 10 lat to stała ekipa, wszyscy siebie warci. Ustalenia co do umowy i wynagrodzenia nie są dla nich ważne, kombinowanowanie straszne. Sama odeszłam po jakimś czasie, bo to nie jest miejsce gdzie chce się pracować na dłużej

Anna Nowy wpis
@XYZ

Gdy młoda osoba jest zatrudniona , na stanowisku zarządzającym, w małym, klimatycznym miejscu z oryginalną ofertą selektywnych delikatesów, nie mając doświadczenia , wiedzy i dostatecznych kompetencji, i pracuje w tym miejscu przez wiele miesięcy, po dobrze wynegocjowanych warunkach finansowych o których też plotkuje do byłego pracownika, a zarząd firmy podchodzi do tego liberalnie, z dużą tolerancją, to łatwo wywnioskować po której stronie leży problem. Tolerancji nigdy za wiele, osoba nie osiągała zakładanych celów i wyników a praca zarządzania sprowadzała się do dość prostych czynności operacyjnych, i cóż została jej, po wielu miesiącach, zaproponowana umowa z minimalnie podwyższoną pensją. No cóż, każdy człowiek się uczy, szczególnie młody więc zakładaliśmy że osoba ma potencjał by się rozwijać. Znów tolerancja. A Szef, mając ogrom innych obowiązków, to w sumie w tym miejscu bywa maksymalnie kilka razy w tygodniu, na chwilę jeśli w ogóle. O podejściu jego do pracownika najlepiej świadczą relacje zbudowane z pracownikami którzy w tej firmie pracują ponad 10, 15, nawet 20 lat, Transparentność, demokracja i elastyczne podejście do ludzi zawsze tu górowało , o czym świadczą wyniki wieloletniej historii.a jeśli ktoś potrzebuje obiektywnej opinii a nie nieuzasadnionej krytyki sfrustrowanych osób to proszę dzwonić do pracowników, nie tylko obecnych.

Jak w Beauty in wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Barbara J... Nowy wpis

Żadnych możliwości awansu nie ma... Właściciel to sknera , a p.Dyrektor pozal się Boże jak (usunięte przez administratora) .... Odpuść sobie i szukaj dalej

Daria

Miałam przyjemność odbyć ostatnio rozmowe rekrutacyjna na stanowisko Doradca Klienta. W ogloszeniu proponuja umowe o prace, jednak na rozmowie mozna sie dowiedzieć ze to jednak bedzie umowa zlecenie. Jedno wielkie nieporozumienie.

@Daria

Hej, czy ktoś jeszcze był w takiej sytuacji? Ja z kolei jestem zainteresowana pracą na kontrakcie B2B (czy ktoś tak pracuje w Beauty in?), wiecie jakiego wynagrodzenia można się spodziewać przy takim rodzaju współpracy?

Ktos
@Krystyna

ja pracowałam wiele lat na kontrakcie i mimo, że już nie pracuję mam dobry kontakt z z firmą. Próbuj, zobacz i sama oceń.

Kirke

ja pracuję krótko i mam dobre wrażenia. Fajna firma i ludzie, sporo zróżnicowanych zadań więc doświadczenie można zdobyć, wynagrodzenie i prowizja zawsze na czas (nie słyszałam, żeby ktoś miał problemy) wszystko zgodnie z ustaleniem, firma prężna, dobre marki. Ja mogę polecić. Wiem, że ludzie pracują tu latami, po 10, 15 nawet 20 lat.

Ruda
@Kirke

Dobre... przejrzysz na oczy po kilku miesiącach. Latami to pracują tylko sami swoi ;) Popytaj o koligacje tych co pracują 20 lat (2 osoby??) Cała reszta max kilka lat wytrzymuje. A zdecydowana większość nawet roku nie przepracuje. Zerknij sobie w wapro na ilość pracowników i wyciągnij wnioski. Liczba zatrudnionych ok 20, lista ludzi którzy się przewinęli grubo ponad setkę. Przypadek? Nie sądzę

@Kirke

Wiesz może jak długo czeka się na odpowiedź ze strony firmy po wysłaniu CV? Czego poszukują w pracownikach? Liczę na Twoją odpowiedź, z racji tego, że napisałeś o licznych pracownikach z długim stażem- to mnie zainteresowało.

Kirke
@Krystyna

Myślę, że ok. 1-2 tygodnie. Tak było u mnie - 2 tygodnie, a potem poszło szybko. Widzę, że pytasz o stanowisko KAMa i umowę B2B. Wydaje mi się, że niektórzy mogą pracować na B2B. Ja miałam od razu propozycję pracy na umowę o pracę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Beauty in, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

Czy pracodawca Beauty in motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Karina

Motywuje? W sumie może i motywuje obcinając ludziom pensje lub nie wyplacając jej na czas. W tej firmie pracownik jest nikim, ma siedziec cichutko i byc skazany na laske lub nie laske pani dyrektor.

@Karina

A system premiowy, bądź nadgodziny? Jak duży nacisk na sprzedaż? Zastanawiam się, jak długo pracowałaś w firmie, być może wciąż jesteś tam zatrudniona?

Karina

Beauty In obecnie poszukuje pracownikow bo stary sklad juz psychicznie nie wytrzymał w tej firmie. Osobiscie polecam isc na kase do biedronki czy lidla niz do beautyinu. A umowe czytac 10 razy o ile ktos wogole taka dostanie bo oni preferuja jedynie smieciowki.

@Karina

Karina, napisz proszę, dlaczego uważasz, że "umowę należy czytać 10 razy"? Jeżeli miałaś jakieś nieprzyjemności związane z pracą w firmie, bądź zostałaś wprowadzona w błąd na rozmowie kwalifikacyjnej- opisz konkretnie sytuację. Pomoże to zarówno mi, jak i innym starającym się o pracę w Beauty in.

Krystyna

Hej, interesuje mnie stanowisko Opiekuna Marki, znacie kogoś zatrudnionego na tym stanowisku w Beauty in? Jaki zakres obowiązków (realny) ma taki pracownik? Czy firma dba o rozwój pracowników przeprowadzając szkolenia, kursy, meetingi?

Anita

A wystarczy być dobrym pracownikiem i fachowcem to nie byłoby powodu do narzekania, polecam!!

Kamila
@Anita

Widać, że wypowiedział się ktoś z "szefostwa". Jak to mówią: uderz w stół, a nożyce się odezwią! Dobry pracownik to taki który świetnie wykonuje swoje obowiązki, a przy okazji ma swój mózg i nie daje się wykorzystywać. A wykorzystywanie jest w tej firmie normą. Najlepiej robić wszystko charytatywnie i nie oczekiwać pieniędzy, bo tu na wszystko szkoda.

Kamila
@Anita

Zatrudniają chętnie, bo na umowe zlecenie i firma ponosi mniejsze koszty zatrudnienia studenta. A tu każda złotówka się liczyc.

Mirosław

Jak z perspektywy czasu zmieniły się warunki pracy w tej firmie? W komentarzach piszecie naprawdę przeróżne opinie, jedne chwalą firmę, a drugie wręcz przeciwne. Powiecie coś więcej o wynagrodzeniu? Od czego uzależniona jest premia? Dzięki.

Maxi
@Mirosław

Widzę że są aktualne oferty pracy w tej firmie. Ktoś poleca? Co przemawia na korzyść A co na pewno odrzuca przy wyborze tego pracodawcy?

Nero

Ciekawa opinia. Beauty in ma opinię dobrego pracodawca i zapracowała na nią!!

Ruda
@Nero

Ciekawa opinia ;) chyba ktoś z szefostwo się wypowiedział. To może szanowny Pan/i opowie nam tu o pracownikach z oddziałów w Poznaniu czy Gdańsku? Aaa... oddziałów tych już nie ma? Zaskoczeni? Pracownicy też byli zaskoczeni w święta dowiadujac się od innych postronnych osób, że lokale szukają nowych najemców. Powiem tyle: w tej firmie albo zachwycasz się szefostwem I zgadzasz się na wszystko albo wypad! I perełka odnośnie wypłat - za 2 dni targów płacą- UWAGA!!! - całe 200 zł. No szał, mówię Wam. Jeśli lubicie harówkę pro bono - ta firma będzie dla Was wprost idealna

drama

Ciężko cokolwiek powiedzieć.. z jednej strony jest to naprawdę fajna firma pod względem marek. Bioline, OPI itp. Natomiast pracowników nie szanują. Jest kilka osób, które są super. A na niektóre trzeba bardzo uważać co się mówi.. Płace niskie. Awans - niemożliwy. Rozwój osobisty jest.

Zdecydowanie NIE polecam. Nie zaczynajcie pracy w tej firmie jeżeli jesteście dobrym i uczciwym pracownikiem! Tu mogą pracować Ci którzy potrafią olać wiele niedociągnięć. Firma nie szanuje pracowników! Oszukują na prowizjach i mają problemy z wypłacaniem pensji. Nigdy nie ma jej na czas a na końcu wogole jej nie ma. A jak kończysz współpracę to już wogole traktują jak „mniej niż zero”. A umowy? Ostatnio celem jest brak umów! Najlepiej działalności. Nie warto ładować się w taki stres. Jest wiele firm na rynku, a nie każda permanentnie szuka pracowników - a Beauty In szuka ciagle - to już powinno dać do myślenia. Tu panuje myślenie: nie ten pracownik to inny... atmosfera sztuczna, trzeba uważać na każe słowo. O zarządzaniu nie będę się wypowiadać ale pratkyka spychologii opanowana do perfekcji. Nie nie nie nie! Zdecydowane nie!

Kortezz

Niestety ale dokładnie tak wygląda rzeczywistość w tej firmie... dolozyłabym do tego nieustanny stres i mobbing w postaci "Jak nie zrobisz, co ci każą, to nikt cię Ty nie trzyma". Nawet jeśli masz łamać prawo. Widział ktoś w tej firmie kasę fiskalną? Nie? No właśnie...

Xyz

Nie polecam współpracy z tymi ludźmi!!!!! Na żadnej płaszczyźnie. Zatrudniają, obiecuje złote góry a później mają pracownika za NIC ! Udawane kompetencje na każdym "stołku" od dyrekcji po pracowników. Brak slow . NIE POLECAM !!!

Snupi

Absolutnie pracownika mają za nic.Zatrudniając obiecują kokosy, w trakcie to jedno wielkie kłamstwo.

Norbert

Czy taka cisza na forum jest wynikiem dobrej pracy?

@Ambi a zdecydowałaś się pojechać do Łodzi? Tam dopiero się dowiedziałaś, że się nie dostałaś? A czy ktoś ostatnio dostał się do pracy w Beauty in i powie co jest kluczem, by zdobyć tam posadę? Nie jednej osobie przyda się taka informacja.

@Karolina

Dziś weszłam dopiero na tę stronę, ale mimo to odpowiem, bo może komuś się przydać. O tym, że się nie dostałam dowiedziałam się telefonicznie, nigdzie nie musiałam jechać. Pani przez telefon podziękowała mi za udział w rekrutacji, z tego co pamiętam to uzasadniła nawet decyzje. Jak już kiedyś pisałam, pełna profesja. Cały czas mam pozytywne wrażenie o firmie.

Firmy Beauty in nie mogło zabraknąć na 36. Międzynarodowym Kongresie i Targach LNE w Krakowie. To miejsce pełne pasjonatów urody. Każdy może na nich poznać wszystkie nowinki kosmetyczne, ale czy ktoś wykorzystał tą okazję do porozmawiania o pracy? Bo jest o czym rozmawiać. Firma Beauty in poszukuje WIRTUOZÓW ZDOBIEŃ PAZNOKCI, przedstawiciela handlowego MARKI OPI I DEPILEVE i SZKOLENIOWCA DEPILEVE http://www.beautyin.com.pl/do%C5%82%C4%85cz-do-naszego-zespo%C5%82u

@Ambi a zdradziłabyś jak wyglądał dokładnie proces rekrutacji? Jak najlepiej się przygotować do rozmowy? Jakieś tipy masz po rozmowie, które drugi raz byś zastosowała? Mogłabyś podzielić się swoim doświadczeniem z rekrutacji z osobami, które będą dopiero przez to przechodzić.

@Karolina

spotkanie było w oddziale w Gdańsku (coś do picia i nawet ciasteczka). Panie miały przygotowany kwestionariusz i z tego co pamiętam to pytały o motywacje do zmiany, o doświadczenie. Na koniec opowiedziały o firmie i charakterze pracy. Spytały czy mogę pojechać na drugi etap do Łodzi. Co do kolejnej rekrutacji to chyba więcej poczytałabym o markach i o firmie, bo trochę o tym też było pytań

Ambi

byłam na rekrutacji w Gdańsku i całe spotkanie z dwoma Paniami było bardzo sympatyczne. Miejsce naprawdę super, chciałoby się tu pracować, ale się nie dostałam. Szkoda. Natomiast powiadomili mnie o całym procesie, wszystko naprawdę profesjonalnie.

zaskoczona

Jestem zaskoczona opiniami, które przeczytałam, bo to jakby nie o mojej firmie, dlatego postanowiłam wypowiedzieć się. Być możne pomoże komuś podjąć neutralną decyzję, a nie w oparciu o opinie sfrustrowanych (moim zdaniem) ludzi, którym się nie udało. Przytoczę kilka faktów: firma stabilna, ponad 20 lat na rynku, bardzo znana w branży. rozwijająca się ciągle, niska rotacja (ja pracuje 5 lat, a jestem w grupie tych młodszych stażem), pensje zawsze na czas, w większości fajny zespół. Firma dla ludzi ambitnych, bo mają szanse się rozwijać. Targety - to chyba jak wszędzie wysokie, bo firma ciągle oczekuje rozwoju sprzedaży. Co do awansu - struktura jest dosyć plaska, niewiele jest możliwości szybkiego awansu w góre, ale moim zdaniem jest sporo możliwości rozwoju osobistego. Ktoś pisał o jakimś oszukaniu w premii - nie mogę tego potwierdzić, bo nigdy o czymś takim nie słyszałam, a wiele informacji dociera do mnie :-) Może jako podpowiedź napisze, że Beauty In ujawnia dane pracowników na wszystkich swoich stronach internetowych, więc można zadzwonić i podpytać. Gdyby firma obawiała się konfrontacji, złych opinii, to na pewno by tego nie robiła. Mam nadzieję, że pomogłam nie jednej osobie

Zostaw merytoryczną opinię o Beauty in - Łódź

• Jak się pracuje w Beauty in?

Zobacz opinie na temat firmy Beauty in tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Beauty in
2.6/5 Na podstawie 21 ocen.

Beauty in