ABFOTO

Opinie o ABFOTO

stefan

witam, pracuje w AB FOTO prawie rok. Generalnie jest okay.

mijal

Jest to przykład na to, że można popracować sporo, zarobki nie robią dużego szału, najwięcej chyba można zarobić dzięki premii od sprzedaży, dlatego warto się starać.

kermitos

Spędziłem w tej firmie ładnych parę lat, o parę lat za długo. Zgadzam sie z przedmówcą, pomimo że mineło już ładnych parę lat, a firma zmieniła nazwę, widzę że jest tak samo jak było...zarobki bardzo marne, wiekszość zależy od tego ile się sprzedaje na punkcie (jak marny punkt to zarobki są fatalne). Oczekiwanie od pracownika by oddał serce i czas dla firmy, a w zamian jesteś traktowany jak śmieć. Wypłaty wchodziły na konto terminowo. Tylę mogę powiedzieć dobrego.

Zostaw opinię o ABFOTO - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ABFOTO