Enformatic Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o Enformatic Sp. z o.o.

Derek

Nic złego powiedzieć tutaj nie można, bardzo znośna sprawa

Reklama

Polecam Technika masażystę, zawód który jest wieczny. Ja skończyłem w Goworku szkołę policealną www.szkoly.gowork.pl i jestem bardzo zadowolony. Duże umiejętności nauczyciela pomogły mi poznać wszystkie techniki wykorzystywane w tym zawodzie. Nowoczesne pracownie i materiały które dostaliśmy od szkoły zapewniły że z wysokim wynikiem zdałem egzamin Państwowy. Bez problemu znalazłam prace w salonie masażu i nareszcie zarabiam godne pieniądze!!

Szot

Edwardzie, jak się ludziom po kilka miesięcy nie płaci to nie ma co się dziwić że w tak małym mieście jak Rzeszów informacje szybko się rozchodzą, że firma spóźnia wypłaty po parę miesięcy, a nawet w ogóle nie płaci ... i o jakiej konkurencji piszesz? jest enformatic i tpsa, nie wiem co gorsze....

Dobrze pracuje Ci się w firmie Enformatic Sp. z o.o. czy masz jednak kilka zastrzeżeń lub uwag odnośnie pracy, pensji? Czekamy na Twoją opinię!

Zostaw opinię o Enformatic Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enformatic Sp. z o.o.