Enformatic Sp. z o.o.

Rzeszów

Opinie o Enformatic Sp. z o.o.

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@Stanisław mógłbyś powiedzieć coś więcej o firmie jako pracodawcy? Rozumiem, że jesteś zadowolony z pracy na stanowisku handlowca. Co możesz doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją do Enformatic? Co wyróżnia firmę na tle innych pracodawców z branży? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne.

irek
użytkownik zarejestrowany

firma poszukuje na stanowisko Administrator Systemów @xab, wymagane jest doświadczenie administrowaniem systemami Linux/Windows i znajomość serwerów WWW (Apache, IIS, PHP, Java).Jest to praca dla fachowca

Antonio

No jasne ze nie jak sie ma znajomości to najtrudniej, polecam współprace z kierownikiem to się pan przekona czy ma odpowiednie przeszkolenie .

elo

Z wcześniejszych opinii może wywnioskować, że odchodzą? Wystarczy czytać :)

kam

A wie ktoś jak się pracuje w biurze obsługi klienta?

maki

A miałem tam wysyłać CV... Widzę, że nie warto...

hala

daj jakiś namiar na Ciebie bo chcę od nich brać internet, ale mam obawy

@hala 29.04.2015, 16:09
daj jakiś namiar na Ciebie bo chcę od nich brać internet, ale mam obawy

Jeśli potrzebujesz internetu , chętnie przedstawię ofertę , nie musisz podejmować decyzji podczas naszej rozmowy , zadzwoń lub napisz : sswider@enformatic.pl. Pozdrawiam

Piesu

1200zl na rękę i używasz swojego auta i własnej bęzyny. tak to podsumuje. Ktoś chętny?? Rozmowa o pracę i szkolenie Bardzo przyjemne ale słabo z kasą.

@Piesu 02.04.2015, 17:52

Samochody służbowe są do dyspozycji Handlowców , jeśli używany jest samochód prywatny pracodawca zwraca pieniądze za eksploatacje zgodnie z wytycznymi określającymi wysokość zwrotu za km. Natomiast wysokość wynagrodzenia Handlowców uzależniona jest od ich aktywności i zebranych umów. Praca Handlowca jest bardzo ciężka , ale ja jestem zadowolony nawet bardzo i chętnie porozmawiam z osobami które piszą jak tu jest okropnie. Stare przysłowie mówi " wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" Pozdrawiam

@Piesu 02.04.2015, 17:52

Zostaw opinię o Enformatic Sp. z o.o. - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Enformatic Sp. z o.o.