El Camino Sp.z o.o.

Opinie o El Camino Sp.z o.o.

lopik

Z tego co wiem el camino działa w branży nieruchomości. Powiedzcie, czy agent nieruchomości da rade wyciągnąc 3000 złotych z prowizji, bo tak gdzies słyszałem.

ktoś

nie wiem skąd macie takie opinie, pewnie firma EL Camino sama sobie je tutaj wypisuje, tak się składa, że pracowałem tam jakiś czas i takiego ściemniania, szachrajstwa i olewania oraz nieszanowania ludzi, to jeszcze nie widziałem, nie polecam. nie życzę nikomu współpracy z tą firmą ani jako pracownik ani jako klient.

Kinga

Dobrze zajmują się moją kamienicą. Jestem zadowolony z prowadzenia i zarządzania administracyjnego. Przeglądy techniczne dobrze wykonywane. Polecam

Renia

El Camino pomogło mi znaleźć miłą i sympatyczną osobę, które wynajęła moje stare mieszkanie, dzięĸi nim otrzymałam dobrą cenę za wynajem i mam pewność że nowi lokatorowie nie będe sprawiać mi problmu

Zuza

Znakomite przedsiębiorstwo, jestem bardzo zadwolona z ich usług, od kiedy zajęli się zarządzaniem kamienicy należącej do mnie bardzo poprawiło się adminostrowanie tym obiektem i czystość w nim, na reszcie kamienica zaczęła przynosić jakieś zyski a nie tylko straty, widać że w El Camino posiadają doświadczenie i znają się na zarządzaniu

Zostaw opinię o El Camino Sp.z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El Camino Sp.z o.o.