EUROLUX TAXI

Opinie o EUROLUX TAXI

klient

Nie polecam ! Za niewielki kurs za 16 zł zapłaciłam 25 zł. Dając kierowcy 50 zł. prosiłam o wydanie 30 zł. reszty. Niestety pan kierowca nie miał pieniędzy i zmuszona byłam do napiwku większego niż planowałam.

przerazona

strasznie zawiodłam sie na kierowcy z tej korporacji juz od kilku miesiecy jezdze z nimi ale dzis to naprawde przesada to co zrobil ten kierowca. Zastanawia mnie kto robi rekrutacje tym kierowca.Jadąc dzis na spotkanie Pan kierowca złamał chyba 10 przepisow ja rozumiem ze mi sie spieszylo...co do tego jadac nie po swoim pasie zepchnal samochod na pobocze machajac środkowym palcem.Nigdy wiecej!!! Pan jechal na Wf peugeot 806

Zostaw opinię o EUROLUX TAXI - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EUROLUX TAXI