El- Trans

Bełchatów

Opinie o El- Trans

Jasiek

Jak się pracuje w firmie? Może ktoś napisać czy firma ma jakieś potrzeby kadrowe, nie mogę nic znaleźć.

Zuzanna

Obecnie firma poszukuje osób na stanowisko Mechanika samochodów ciężarowych i naczep. Pracujesz El- Trans? Podziel się informacjami na temat tego, czego mogą spodziewać się osoby aplikujące na to stanowisko.

ki,m

hubert, ale teraz oni nie poszukują żadnych kierowców ! Nie wiem gdzie ty znalazłeś tą ofertę, ale z tego wnioskuję że ona już jest dawno nie aktualna. A jeżęli... to czy ktoś był na rozmowie i wie jakiego zestawu pytań się spodziewać?

przemek

2000 zl jazda zdezelowanymi samochodami na łysych oponach wypłata w kilku ratach (usunięte przez administratora)

spostrzegawczy

taaaaa....pracodawcaktóryludziom za ich prace płaci pieniadze w ratach i jezdza u niego za pare złotych....niech sam sobie jezdzi.....nikt normalny do nieo nie podzie pracować

transport

nastepny złodziej albo pijak powinna byc specjalna lista kierowców którzy nienadają sie za kierowce !!! pozdrawiam pracodawce

kierowca

to nie firma kierowcy omijajcie tych nie wyplacalnych lodzi

Zostaw opinię o El- Trans - Bełchatów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie El- Trans