Opinie o Zakład Produkcyjno-Budowlany Jerzy Maciejewski w Nowy Świat

Zakład Produkcyjno-Budowlany Jerzy Maciejewski
0 0 12 5 1
Edward Nowy wpis

@Robol, czy w momencie, kiedy przychodzi sezon letni to pracownik może z powodzeniem wrócić do pracy w firmie ZPB Jerzy Maciejewski? Czy raczej pracodawca poszukuje nowych osób, aby uzupełnić kadrę pracowniczą? Jeżeli możesz, to sprecyzuj dokładnie, jak to wygląda.

Edward Nowy wpis

@Robol, w sezonie zimowym pracownicy zatrudnieni w firmie ZPB Jerzy Maciejewski mają okres odpoczynku? Rozumiem z Twojej wypowiedzi, że firma przedłuża jedynie umowy na okres czasu, w którym są zlecenia? Możesz bliżej przedstawić, jak wyglądają warunki na produkcji, ponieważ określiłeś je jako "masakra", więc chciałbym, abyś bardziej uzasadnił, jak konkretnie wyglądają te warunki.

Robol Nowy wpis
@Edward

Firma kończy umowy przed zimą. Każdy to wie ale liczy na przedłużenie umowy co w rozmowie o pracę jest zapewnione a później koniec umowy to koniec. Na zimę człowiek zostaje bez roboty. Co to masakrą? Kurz, chrlemia zero bhp

Robol Nowy wpis

Praca jak to u prywaciarza. Jak zły humor to rozedrze twarz. Najgorsze jest to że człowiek ma pracę a jak idzie zima to nie przedłuża umowy. Warunki pracy na produkcji... masakra...praca po 10h od 7-17. I awantury między ojcem a synami...kabaret. Pracowałem i nie wróciłbym ponownie. Nie odradzam ale nie polecam.

Tak2Nie

Edward

Firma ZPB Jerzy Maciejewski w dalszym ciągu poszukuje do pracy przedstawiciela handlowego. Aby móc ubiegać się o pracę na tym stanowisku, idealny kandydat powinien posiadać minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz minimum średnie wykształcenie. http://zpb-maciejewski.pl/8/Kariera Ktoś z Was rozważa udział w procesie rekrutacyjnym na to wolne stanowisko pracy w tej firmie?

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
abradab

Drogi Edwardzie na tym polega woloność słowa i demokracja o którą tyle lat walczylismy więc mam prawo pisac co mi się podoba. Nie jestem rozżalony i nie użyłem jakiś strasznych epitetów żeby mi mówić o kulturze wypowiedzi. Co do sprawy o której pisałem niestety tak się nie robi i tyle. A co do sprawy długo by pisać może firma Maciejewski będzie miała okazje wyjaśnić cała sytuację jak się sprzedaje dane kontrahenta które dostali z zamówieniem na emila do swojego przdstawiciela a klient nie jest ani ich klientem ani nie jest w rejonie działania tego przedstawiciela. To tyle kończe ta głupią dyskusje.

Tak2Nie

Edward

@abradab, rozumiem, że spotkała Cię sytuacja przez którą jesteś rozżalony i zawiedziony jednak bardzo Cię proszę, aby na forum gowork.pl zachować kulturę wypowiedzi zgodną z panującym regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin Czy możesz przybliżyć opisaną przez Ciebie sytuację związaną z firmą ZPB Jerzy Maciejewski? Na czym konkretnie "przejechałeś się"? Zachęcam do uzasadnienia swojego wpisu.

abradab

Banda buraków i nic więcej a do tego sprzedają nagrane tematy swoim super przedstawicielom. Nie warto sie z nimi zadawać bo was zrobią na czarno uważajcie ja się już przejechałem. Nie robcie z nimi interesów bo nie ma z kim a do tego sprzedają się jak zwykłe frajery.

Tak1Nie

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w ZPB Jerzy Maciejewski? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

tosiek

dla handlowca h... robota produkt słaby a wymagania sprzedażowe jak w korporacji a to krzak, atmosfera taka sobie, zarobki- na początek rozmowa o wielkich planach i sukcesach masz zarabiać bez górnego limitu tzw brak szklanego sufitu ale okazuje się że sufit jest nietypowo bardzo nisko osadzony praca dla kogoś kto chce przeczekać.

Andrzej
@tosiek

1. Dla dobrego handlowca - praca, a nie robota. 2. Produkt słaby? A reklamacji nie ma. 3. Wymagania sprzedażowe: zarób na siebie, swoje auto i sprzęt, a drugie tyle daj firmie. 4. Atmosfera jest jak efekty - ci co mają, nie narzekają. 5.Zarobki: patrz punkt 3. 6. Reszta pasuje do opinii kogoś, kto chciał tylko przeczekać. Andrzej Jędrzejewski, 13 lat w Firmie

Kamil

pracodawca solidny, wyplaty na czas. Atmosfera pracy do przyjęcia.

Zostaw opinię o Zakład Produkcyjno-Budowlany Jerzy Maciejewski - Nowy Świat

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie