Nivela Budownictwo s.c. Piotr Deptuła Robert Pruba

Piotrków Trybunalski

Opinie o Nivela Budownictwo s.c. Piotr Deptuła Robert Pruba

Stanowczo odradzam pracę w tej firmie. Na umowie najniższa krajowa, do tego brak wykwalifikowanych fachowców i podstawowych narzędzi do pracy. Firma próbuje stworzyć coś z niczego przy minimalnych kosztach. Inżynierowie otrzymują "gołego" laptopa bez odpowiedniego oprogramowania dla budowlańców. To jakaś kpina? Do tego zdezelowane auta, którymi strach się poruszać. Oszczędność na wszystkim, czym się da. Z każdego "drogiego" zakupu trzeba się tłumaczyć. Relacje w firmie bardzo sztywne, atmosfera grobowa. Są równi i równiejsi. Prezesi mało kompetentni, bo chociaż wiele lat są na polskim rynku to mają ogromne braki w zarządzaniu firmą. Improwizować przecież każdy potrafi.

Jakie są w firmie Nivela Budownictwo s.c. Piotr Deptuła Robert Pruba relacje między szefem a pracownikiem? Opowiedz nam o tym na naszym forum.

Zostaw opinię o Nivela Budownictwo s.c. Piotr Deptuła Robert Pruba - Piotrków Trybunalski

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nivela Budownictwo s.c. Piotr Deptuła Robert Pruba