F.H."Saga"S.C.Kiepiela

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o F.H."Saga"S.C.Kiepiela

suszi

kurcze ale na jakie konkretnie stanowisko się wybierasz? bo wiesz, to robi jednak różnicę :) słuchy chodzą, że można liczyć na umowę o pracę po próbnym okresie

Słowa kojarzące się z F.H."Saga"S.C.Kiepiela (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w F.H."Saga"S.C.Kiepiela: Najbardziej nie podobało mi się w F.H."Saga"S.C.Kiepiela:

Zostaw opinię o F.H."Saga"S.C.Kiepiela - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H."Saga"S.C.Kiepiela