Opinie o Gabi Centrum Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Gabi Centrum Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Gabi Centrum Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gabi Centrum Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Żeby pozbyć się pracownika, podkładają świnie i nara. Nie polecam.

Ona Nowy wpis

To prawda, potwierdzam.

Beti Nowy wpis

Też potwierdza każdy na każdego donosi byłam świadkiem szef pomimo że to były tylko domysły a nie dowody zwolnił osobę z pracy

Zenek Nowy wpis

Wiecie może czy firma ma jakąś ofertę pracy?

Zuza Nowy wpis

Niepokojąca jest ta informacja, idealnie to nie będzie w żadnej firmie.

Leszek

@obecny, @sprawiedliwy, @pracownica, dziękuję za Wasze opinie, są one bardzo ważne jako wskazówka dla osób, które wahają się nad podjęciem ostatecznej decyzji co do zatrudnienia w tej firmie. Piszecie o braku szacunku do pracownika. Jak się to objawia? Mógłby ktoś to opisać? @Radek, Ty z kolei masz odmienne zdanie, uważasz, że trzeba się starać by tam pracować. Powiedz proszę, jakie dokładnie obowiązki stawia firma? Czy są one do zrealizowania?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Gabi Centrum Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
obecny

Pani Gabriela wystawia falszywe zaświadczenia pracownikom odnośnie wynagrodzenia nie wiem kto to sporządził ale mam dowody na piśmie z pieczątką i podpisem P (usunięte przez administratora)że to ona wystawiała dokumenty . Sprawa znajdzie swój finał w sądzie

sprawiedliwy

Pani Gabrielo będzie się pani tlumaczyć za fałszywe wystawianie zaświadczeń zarobkowych pracowników mam na to dowody i zgłaszam to do prokuratury w Jastrzebiu

pracownica

Brak szacunku do pracownika, umowę która powinna być od razu otrzymałam dopiero po zakończeniu pracy, fatalna atmosfera. Teraz pracując w innych firmach widzę, jak źle zarządzane jest to przedsiębiorstwo.

Radek

Dobrzy pracownicy nie mają problemów w firmie. Może trzeba bardziej starać się.

Lukasz

Mile panie w fiie ale jesli chodzi o poszerzenie swojego tzw. portfela to jeszcze nie wiem jak to jest na prawde . (wlasnie aplikuje...,ale nie moge obiecywac.)

Lukasz

wisełka

Hej Wam. Kilku moich znajomych pracowało tutaj i do tej pory wspominają firmę dobrze. Obecnie podobno na złe się nie zmienili. Ja sam będę aplikował jak tylko coś się zwolni

olo

masz racje mlody. a odnosnie szefa za ktoregosie podaje to tylko zwykly pracownik. nawet nie jest zas. prezesa. bo zastepca prezesa grzeje prezesowa czyli zone mariusza. jest to robota w ktorej mariuszowi nie dasz (usunięte przez administratora) to lecisz juz kilka osob tak polecialo. a pani kulag siedzi i o niczym nie wie bo dziewczyny sa zastraszane przez Mariusza.

mlody

szefowa to (usunięte przez administratora) umowy sa smieciowe, zwalnia kiedy chce, najlepiej sie maja pupilki jej

XXX

Chcesz szybko schudnąć, zatrudnij się w tej firmie. Dziewięć kilogramów w trzy miesiące -Naturahause wysiada. Brak przerw śniadaniowych, chamskie odzywki kierownika to ich wizytówka.

expracownik

nie polecam narobisz się gorzej niż w marketach,wymagania ogromne za małą kasę.Wszędzie lepiej niż tam.

nie polecam tam pracy. Stawki śmieszne warunki pracy fatalne. Każą ci za wszystkie straty płacić, jeśli towaru na dacie nie sprzedasz to musisz go zapłacić, to samo z brakami. Lepiej trzymać się jak najdalej od nich.

nieznajoma

(usunięte przez administratora) PRAWDA JA PRACUJE W TEJ FIRMIE JUŻ KILKANAŚCIE LAT,JEST TO NAJLEPSZA FIRMA [usunięte przez moderatora]

hmm..

ja niestety wiem jak pracuje się na szkolnej...nie polecam tej firmy. Zdecydowanie nie.

nieznajoma

Najgorsza firma jaka może istnieć a kierowniczka z ogrodowej w jastrzębiu to diabeł w ludzkiej skórze [usunięte przez moderatora]

Słowa kojarzące się z Gabi Centrum (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dwa z plusem Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..róznie. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?30zł na dzien Najbardziej podobało mi się w Gabi Centrum:klienci Najbardziej nie podobało mi się w Gabi Centrum:personel co poniektóry

Zostaw merytoryczną opinię o Gabi Centrum Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

Gabi Centrum Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Ogrodowa 1
    44-330 Jastrzębie-Zdrój