Gabi Centrum

Jastrzębie-Zdrój

Opinie o Gabi Centrum

Lukasz

Mile panie w fiie ale jesli chodzi o poszerzenie swojego tzw. portfela to jeszcze nie wiem jak to jest na prawde . (wlasnie aplikuje...,ale nie moge obiecywac.)

Lukasz

wisełka

Hej Wam. Kilku moich znajomych pracowało tutaj i do tej pory wspominają firmę dobrze. Obecnie podobno na złe się nie zmienili. Ja sam będę aplikował jak tylko coś się zwolni

olo

masz racje mlody. a odnosnie szefa za ktoregosie podaje to tylko zwykly pracownik. nawet nie jest zas. prezesa. bo zastepca prezesa grzeje prezesowa czyli zone mariusza. jest to robota w ktorej mariuszowi nie dasz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to lecisz juz kilka osob tak polecialo. a pani kulag siedzi i o niczym nie wie bo dziewczyny sa zastraszane przez Mariusza.

mlody

szefowa to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] umowy sa smieciowe, zwalnia kiedy chce, najlepiej sie maja pupilki jej

XXX

Chcesz szybko schudnąć, zatrudnij się w tej firmie. Dziewięć kilogramów w trzy miesiące -Naturahause wysiada. Brak przerw śniadaniowych, chamskie odzywki kierownika to ich wizytówka.

expracownik

nie polecam narobisz się gorzej niż w marketach,wymagania ogromne za małą kasę.Wszędzie lepiej niż tam.

były pracownik

nie polecam tam pracy. Stawki śmieszne warunki pracy fatalne. Każą ci za wszystkie straty płacić, jeśli towaru na dacie nie sprzedasz to musisz go zapłacić, to samo z brakami. Lepiej trzymać się jak najdalej od nich.

nieznajoma

[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] PRAWDA JA PRACUJE W TEJ FIRMIE JUŻ KILKANAŚCIE LAT,JEST TO NAJLEPSZA FIRMA [usunięte przez moderatora]

hmm..

ja niestety wiem jak pracuje się na szkolnej...nie polecam tej firmy. Zdecydowanie nie.

nieznajoma

Najgorsza firma jaka może istnieć a kierowniczka z ogrodowej w jastrzębiu to diabeł w ludzkiej skórze [usunięte przez moderatora]

Słowa kojarzące się z Gabi Centrum (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .dwa z plusem Atmosfera i ludzie tam pracujący są ..róznie. . Od jakiej stawki można negocjować pensję?30zł na dzien Najbardziej podobało mi się w Gabi Centrum:klienci Najbardziej nie podobało mi się w Gabi Centrum:personel co poniektóry

Zostaw opinię o Gabi Centrum - Jastrzębie-Zdrój

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabi Centrum