Brillance

Kraków

Opinie o Brillance

Julita

@maximus czyli firma jest typowym CRO, czy też jej zadanka w badaniach klinicznych jest bardziej skomplikowana? Certyfikaty GCP, które oferuje firma są realizowane na kursie online, czy też w szkoleniu na żywo?

Julita

W tej chwili nie widać w sieci żadnych nowych ofert pracy. Czy ktoś może wypowiedzieć się na temat stabilności pracy? Czy w firmie jest duża rotacja pracowników, czy też można liczyć na dłuższa współpracę? Pomimo dynamicznego rynku pracy, nadal wielu pracowników szuka pracy na dłużej.

bazylia

czy oferta pracy na stanowisko Monitor Badań Klinicznych - Clinical Research Associate nadal jest w dolnośląskim aktualna?

maxiums

Firma tragedia tak samo jak i jej firma matka czyli dbt swiat z ktorego wywodza sie glowni pracownicy brilliance. Raz ze w firmie istnieja ciagle niedopowiedzenia na ktorych ma bazowac praca, co zaczyna sie juz na poczatku gdy na rozmowie kwalifikacyjnej nie udzielaja odpowiedzi, podczas pierwszych dni pracy zamiast fachowej wiedzy dostajesz wierszyk do nauki jak sprzedac a zasadniczo wcisnac umowe. Kolejnie system plac nie ma nic wspolnego z tym z ogloszenia, jezeli zachowali praktyki z firmy z ktorej sie wywodzi a dokladniej z ktorej sie przeistoczyla czyli dbt to uwazniej przyjżal bym sie legalnosci dzialan firmy np czy rejestruja pracownikow czy wyplacaja wszystkie pieniadze a nie ze czesc znika w drodze czy ubezpieczaja pracownikow. Wynik jest taki ze jest to firma na ktora trzeba bardzo uwazac, bo moze napsuc wiele krwii

dobrzepoinformowany
@maxiums 19.03.2015 01:54

Pomyliłeś firmy, administrator też to przeoczył. Brillance to firma monitirująca badania kliniczne a nie sprzedająca coś tam..i nie ma spółki matki.

dobrzepoinformowany
@maxiums 19.03.2015 01:54

Zostaw opinię o Brillance - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Brillance