Opinie o Novostrat Sp. z o.o. w Olszyna

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Novostrat Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Novostrat Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Novostrat Sp. z o.o. w Olszyna

Henia

Prawda, że pracownicy hińskiej przychodzą chorzy do pracy? Bo tak słyszałam

Gienia
@Henia

Popatrz na kierownika kontroli jakości. Wszyscy przychodzą choży bo jakiś gaj wymyślił premie kwartalną.

Gazownik
@Gienia

Gratulacje dla kierownika produkcji, jaki on bystry. Ciekawe ile czasu będzie brał na garba wybryki teścia

@Gienia

Bechapowiec następny,

Malug
@Gazownik

A kiedy ty przestaniesz brykać? Bo to się robi nudne.

www

Patrząc na wasze posty cieszę sie jak można napisać coś bez jadu.i oto właśnie chodzi,w obecnej dobie (kryzysu)wystarczy że w rządzie wytykają sobie błędy palcami.A my nie krzyczmy z wulgaryzmem w tle ,tylko zgłaszajmy sugestie,a przetrwamy .Być może gdy wrócimy do normy ,firma zrekonpensuje stres ,i zaangażowanie jakim poddajemy się każdego dnia...

@www

Chyba samo w to nie wierzysz

My

No i powiało optymizmem

Człowiek

Tak dodatkową pracą na 2 maszyny na raz haha

Opinia

Wydywymają nas jak zawsze

B

Chodzi o te torby co ten z recyklingu niósł?

,., , ,

Dzień kobiet jakbyś nie wiedzial?

Kakało

Co tak wali gównem na zakładzie? Gdzie jest bechapowiec

Format
@Kakało

Jak gdzie, uciekł bo weli (usunięte przez administratora) aż miło. A tak poza tym to cały tydzień zapodaje,

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Novostrat Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Magazynier-Operator Wózka Widłowego.
Emka

O co tutaj chodzi chińska chala robi 100 pro normy wszystkich palaczy?

Wilding
@Emka

Chyba się skończy palenie papierosów za bramą chińskiej....

AAA
@Emka

Nie tylko na palarni ale w podpieraniu scian tez

Mandarynka
@Wilding

Nie rozumiem dlaczego on przychodzi w soboty? Teściu ważniejszy od reszty pracowników?

Pomarańcz
@Mandarynka

A TAM. przecież nie ma nic wspólnego kierownik z jego teściem emerytem. Który dostał stanowisko majstra.

Dejw
@Pomarańcz

Znowu jakieś kolesiostwo w firmie panuje?

Kakss

A Rudy to jak zawsze co 45 min papierosek, nic dodać nic ująć. W ciągu 8 godzin po 10 min na papierosku to 1 godzina i 20 min plus 30 min przerwa to w zaokrągleniu 2 godziny codziennie.

AAA
@Kakss

Nie tylko on jest stałym bywalcem na palarni

Pęto

Jak to możliwe że żaden Ukrainiec nie miał wirusa? Koronowirusa ? Od początku pandemia? Tak Polacy są narażeni na zdrowie

H2o

Czy w Nowostracie znęcają się nad nowymi pracownikami? Chodzą słuchy że dorosły facet rozpłakał się i poszedł do domu po kilku miesiącach dojeżdżania? Ktoś coś?

OMg
@H2o

Niektórzy po prostu lubią gnębic innych, czują się wtedy lepsi i silniejsi. Niestety, ale w tej firmie to się zdarza częściej niż byśmy chcieli.

Człowiek
@H2o

Dopóki nie zabiorą się za tych ludzi co się pałetaja po firmie bez celu w tą i z powrotem czy też na fajki to nie będzie dobrze niestety!! Nie rozumie tego czemu sobie tak firma na to pozwala na taki mobing pracownika !!!!

Florek
@H2o

Faktycznie, gościu miał łzy w oczach. To wyobraźmy sobie jakich podłości musiał doznać i jak psychicznie był wykończony.

Alibaba
@H2o

A czego wy po glucie oczekujecie? Wystarczy napisać do inspekcji i skończy się jego przygoda z novo.

@Florek

Gościu powinien zgłosić oficjalne pismo o mobbing na operatora i się (usunięte przez administratora)misiaczek

Darek
@Alibaba

Już raz się zwolnił może znowu (usunięte przez administratora)

Fap
@Kati

Misiaczek z starej audi?

@Fap

Tak się zastanawiałam, ten co mu z jopy tak daje?

A1n7
@Darek

Nie powiedział na fapie, że tutaj płacą za nic nie robienie więc zostaje na dłużej

Mate
@H2o

Szok, ale karma kiedyś wróci.

A7n7
@A1n7

Grazia wszystko powtórzy ????

Mefistofeles
@H2o

Jakie znęcanie jaki mobbing co za bzdury piszecie chcecie się dowartościować proszę bardzo. To nie jest przedszkole z problem można iść do majstra jeśli w ogóle jest osiągalny lub do kierownika zmianowego. Co trzeba ćpać by dorosły facet płakał w pracy? Litości po 5 miesiącach żeby nie umieć podstaw, i nie móc się ogarnąć przy zleceniach gdzie inny po prostu by się „NUDZILI”. Psychicznie wykończony serio? Chciał najwyraźniej by inni odwalali robotę za niego by on mógł sobie stać i przyglądać się oraz na fajeczkę chodzić. Oby na zmianie B się lepiej odnalazł. Stare audi hehe może misiaczek to koneser tej marki, co kto lubi.

@Mefistofeles

I to jest twoim zdaniem podztawa żeby gnoić człowieka? W takim przypadku operator powinien pujść do mistrza zmianowego i powiadomić o problemach, a(usunięte przez administratora) Moim zdaniem pisanie o nieudolności tego człowieka, że się nie wyrabia itd. nie ma sensu (większość ludzi pracujących w NOVOSTRACIE rozstawianych jest po kątach bo się nie nadaje, albo brak komunikacji z nimi)

Flashek
@Mefistofeles

Koneserem to można być wina :D

Mefistofeles
@H2o

W tej firmie nic nie ma sensu wszyscy wszystko olewają. Maszyny są w opłakanym stanie technicznym ich ostatni serwis był na linii montażowej. Fakt rzucają ludźmi po kontach. Lecz twoim zdaniem lepiej męczyć się z taka osobą co nie wyrabia się i nawet nie próbuje bardziej się angażować. Zamiast tego robi sobie i innym problemy. Jeśli było mu aż tak ciężko czemu nie poprosił o zmianę stanowiska. Wiadomo takie pytanie odbiło by się jak od ściany.

@Mefistofeles

Z tego co słyszałam na zmianie B Nie ma z nim najmniejszych problemów, zobaczymy jeśli się nic nie zmieni to to dobrze. Będzie to znaczyło że na zmianie C jest coś nie tak. Gdzie w tym wszystkim jest mistrz zmiany? Jako pierwszy powinien zareagować.

Kotek

Ach ta zmiana C. Co tam się dzieje ? Romance ,mobbingi

Miaul
@Kotek

I tu nasuwa się pytanie. Gdzie w tym wszystkim jest pielucha?

HerBaTa
@Miaul

W pierwszej kolejności chyba jest u nich zmianowy kierownik extruzji, nieprawdaż?

Alibaba
@Miaul

Jemu można mówić. Nic go nie interesuje. Chyba dlatego kierownik kazał zgłaszać co robi na co nieeeaguje i jak dłogo jest na bałmerze

Może tak może nie, przynajmniej śmiesznie jest

Kati

Nie chodzi o to co komu ściska. Raczej o to na jdk żałosnych ludzi stawia firma. Drobny kryghh, agresywny, bez kultury i brakiem inteligencji. Reaguje agresją do każdego co mu coś powie

Tarts

Ściska czy nie, ptaszek lepiej zna się na rzeczy, jest lepszym operatorem.

elemelek
@Tarts

Ptaszek, w ogóle zna się na wszystkim i wszystko wie najlepiej. A, że taki wykształcony i na takim stanowisko pracuje... no cóż. W tym kraju widocznie nie ma pracy dla ludzi z jego wykształceniem :)

Izabela
@elemelek

Cześć, o czym jest właściwie Wasza konwersacja? Czy macie jakiś problem z atmosferą pracy w firmie? Pracownicy się między sobą nie dogadują? Nie za bardzo mogę cokolwiek wywnioskować z Waszych wypowiedzi a użytkownicy, którzy tu zaglądają na pewno by chcieli się czegoś więcej dowiedzieć na temat pracy w Novostrat.

Lew
@Izabela

Co tu wnioskować, w firmie zostali nieudacznicy bądź kredyciarze, blisko emerytury i co mają blisko do pracy, lizy żopo bądź ci co strzelają z ucha. Atmosfera została zniszczona przez kadrę kierownicza. Nastawiają jeden na drugiego. Patrzą żeby nikt z nikim nie gadał, żeby nie było kolegów

Nialy
@Lew

A myślisz że gdzieś jest inaczej? Wszędzie ludzie mają problemy, po twoim wpisie wnioskuje że NA PEWNO zaliczasz się do tych którzy tu pracują, bo mają blisko do pracy :D (sarkazm) Problem nie jest tylko w kierownictwie, to ludzie ma produkcji którzy są zawistni, wszędzie widzą problemy i szczują się jeden na drugiego. A takich osobistości jest parę.

Hr
@Nialy

To samo w biurze

Asia
@Nialy

Powiem tak gdyby wszyscy zaczęli pracować tak jak trzeba to by nie było problemów a skoro można pochodzić sobie z chali na chale potem fo szatni miedzy czasie fajaaa to ludzie to jest zakład pracy czy przedszkole ???

Powiem tak tam jeden drugiego chce zniszczyć i zgnoić na produkcji tyle na mój temat

Fafik

Nie wiem o co chodzi, ale jestem za

H.dp

Omijać wszystko szerokim łukiem zarobki to 5 z 3,5z na godz. W okolicy ???(usunięte przez administratora)

?

Bardzo wyczerpującą wypowiedź. H... wie o co chodzi.

Jasnożółty
@?

Prawda? Możemy tylko spekulować.

Piana

Dópe mi obrambiacie bo tak mao czasu potrzebowałem rzeby zostać operatorem. Jestem najleprzy i przez to karzdy gada na mnie. Ja siem nie przejmóje

Planklite
@Piana

Ktoś tu troluje .

@Planklite

Ha ha. Tylko jedna osoba ma dobre zadanie o tym gościu

Gaz

Co za niedojda jeździ tą bemeka z kierownicą po prawej? Nie nauczyli w Anglii parkować?

Jj
@Gaz

Doobree;)

@Jj

Staną na 4 miejscach parkingowych tą taczka

Lampis

No zdążylo się, trudno.

pompa ssąca

a co myślicie o takim myku,najpierw kierowniczek popodnosił normy a teraz apel starego o zachowanie jakości .jakość(jakoś) razem z podwojoną wydajnością nie idzie w parze.zapraszam do dyskusji,,,,

Ejbisidi
@pompa ssąca

Wygląda, że pieniędzy na wypłaty nie ma. Zobaczycie ile premii teraz będzie bo lokdołn. Nakupili maszyn, kredyty a potem upadłość. Źle to wygląda

zwiadowca
@Ejbisidi

Powoli słychać o sprzedaży firmy .

Kati

Będa odsetki za spóźnione wypłaty?

Gazownik

Węszę upadłość albo skompstwo. Premi nie było, wypłaty Do 10 dnia miesiąca też raczej nie będzie. Może 11 będzie.

Kateryna
@Gazownik

Zauważyliście, że odkąd jest nowy kierownik wszystko pomału pada? Premii miesięcznej nie ma bo miała być potężna kwartalna. Potem zabrali i wyszli na swoje. Teraz dają ile im pasuje. Na święta nie ma bo kwartalna, której nie było przez pół roku. Podwyżki? Bez komentarza. Atmosfera na produkcji jak w biurze - ogłoszenia o nową sekretarkę już nawet nie ściągają. A nowi ludzie, których zatrudnia kierownik? Sami widzicie. Firma startuje nowy rok ma pełnej (usunięte przez administratora)

@Gazownik

Kiedyś przychodziłam do pracy z chęcią a teraz bo muszę pracować

gaz
@B

no to jest nas przynajmniej dwoje

Banana
@gaz

Troje

@gaz

Kleks
@Kakało

Boksy

A jak by zrobić taki myk i wypełnić ankiety z datą przede świętami? Może przejdzie cus takiego

Zostaw merytoryczną opinię o Novostrat Sp. z o.o. - Olszyna

• Jak się pracuje w Novostrat Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Novostrat Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 130.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Novostrat Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 125, z czego 11 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 80 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Novostrat Sp. z o.o.