Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań"

Przeźmierowo

Opinie o Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań"

Zuzanna

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Łukasz

Czy ma ktos kontakt do Marka Grzegorczyka ?

ewa

Nie rozumiem o co chodzi, przecież firma nadal istnieje, reklamuje swoje usługi w Internecie i nie tylko. Czy są tutaj jacyś pracownicy żeby potwierdzić to co piszę?

pech

Eko-era Poznań jeszcze istnieje? chodzą słuchy, że się zwinęła....

Komornik

HAHAHAHAHHA

olaf

łuuu musle ze kubicy chodziło od odpracowywanie dni ustawowo wolnych ktore wypadały z tygodniu takie praktyki były czesto stosowane przed własciciela eko

olaf

kasa na raty ! jak kogos cieszy to gratuluje

kubicanasankach

z dodatkow to pracujaca sobote nie płatna a bony to tylko Bony M

Teraz

podobno maja byc paszporty polsatu z podpisem samego barona S...

Ja

z adwokatem? ja proponuje prokuratora,bedzie szybciej

wierny sobie

Arturro jezeli tak ci powiedział twoj kolega to znaczy ze jest twoim wrogiem a jedyne miłe pieniadze to wyciagnie od ciebie szef jak sie bedziesz zwalniał na spotkanie o prace radze isc z adwokatem

Cze

Chodzą słuchy,ze hurtownia cieszko przendzie i watpie by zatrudniali.

wychowawca

Jakies pytania o prace i atmosfere w Eko-Erze?

Abdul

jak to mozliwe,ze wszyscy co odchodza z eko ery to oszusci i nieroby? jezeli tak jest to znaczy,ze wlasciciel nie potrafi kierowac firma,nie widzac tego przez lata wspolpracy,albo...albo jest tak,ze odchoda uczciwi i pracowici,a wlasciciel ich oczernia,bo sam ich oszukiwal. tak czy owak to i tak wstyd dla tego pseudo barona.

PH

Chodzą słuchy ze w eko wszyscy normalni i pracowici zostali zwolnieni albo sami odchodza? Podobno zostały tam tylko nieroby i wałkarze ? Czy to prawda ze szef eko sprzedał sie za pare kozaków? Prosze o szczere odpowiedzi

Super

Gdzieś dzwonią ! Ale gdzie? Babcia mojej koleżanki mówiła, że jej córka, która mieszka w Anglii słyszała od cioci swojej koleżanki, która leczy się w psychiatryku, że jeden pacjent, który tam się leczył, a mieszkał ze swoim kolegą, z który był w wojsku powiedział mu, że kolega jego wujka słyszał od kolegi, który pracował w jednej firmie, a został wyrzucony za oszustwa, a ten z kolei zna "Łaskawego" (druga ksywa - MĄCIWODA), który swoje frustracje wylewa na forach pisząc głupoty.

To jest super

Pysio

A ten wpis powyżej to nie ja, to sam szef szefów Pan S.P. To na pewno On.

Pysio

Ja myślę, że wszystkie wpisy to Pan S.P. Nudzi się chłopina i sobie tak konwersuje sam ze sobą. Na pewno nudzi się, złodziei i nierobów pozbył się i tak sobie pisze, pisze i pisze.

JAROSŁAW

Były, ale bez żalu,Kierowca,KGB,Oj to jedna i ta sama osoba czyli szef wszystkich szefow , bydgoski donżuan , sam pan S.P. - ekoerowski baron ktory na tym jak i innych forach wrzuca swoje wypociny pisząc głupoty

łaskawy

Firmy tego typu powinny być bardzo kontrolowane, bo tego właśnie wymaga ta branża, nie jest ona pobłażliwa, a pracodawca powinnien być rozliczany za wszelkie uchybienia, jeśli mu nie idzie, ma prawo farmaceutyczne gdzies i nie poprawi się, no to nie ma co się dziwić, że prędzej czy później będzie musiał zamknąc firmę.

Oj
@łaskawy 01.11.2015 11:45

Kontrwywiad

cytuje- Były ale bez żalu "Zrozumieli, że problemem są ludzie i pozbyli się problemu" taka wypowiedz napewno zacheci nowych przedstwicieli do wstapienia w szeregi EKO-ERY PO PIERWSZE CZYTAJ CO PODPISUJESZ (lojalnosciowka) I ZASTANOW SIE NAD KONSEKWENCJAMI !!! PAMIETAJ NIE WSZYSTKIE WPISY NA FORUM SA PRAWDA TAKZE TE CHWALACE JAK I NIE !!! NIE DAJ SIE MANIPULOWAC MIEJ SWOJE ZDANIE NAWET JESLI NIE JEST ZGODNE ZE ZDANIEM SZEFA !! SWIAT NIE KONCZY SIE NA JEDNEJ FIRMIE !! JESTES SWIADKIEM MOBINGU , ZNECANIA SIE NAD PRACOWNIKAMI ?? NIE BADZ OBOJETNY REAGUJ ZGŁASZAJ KAZDE OBJAWY NIETOLERACJI CZY AGRESJI!! DZIEKI TEMU KRAJ POZBEDZIE SIE OSZUSTÓW ,NACIĄGACZY I WSZYSTKICH TYCH KTÓRYM PRAWO PRACY I PRAWO PRACOWNIKA JEST OBOJETNE!!

KGB
@Kontrwywiad 20.10.2015 16:38

Zanim rzucisz kamień, zobacz, czy sam nie jesteś bez winy.

PH PH

Zycze wszystkim nowym PH w Eko Erze duzo zdrowia i cierpliwosci. Polecam zakupic prozak , melise , nervomix,relanium no i dobrego psychiatre polecam znaleść bo po miesiacu pracy z osobnikami w eko erze poczujesz sie jak ..... Dobra rada nagrywac nagrywac jeszcze raz nagrywac wszelkie oznaki mobingu Niech was nie zwiedzie pierwsze spotkanie prawda wychodzi na jaw w trakcie

Kierowca

Czy ja dobrze czytam, Konkurencja (Merkury i Kargo) szuka KIEROWCÓW aby rozwozili towar. Konkurencja nie posiada Komory Przeładunkowej. To ciekawe jak sobie radzą z dostawami. Co, towar jedzie z Białegostoku lub Olszyna bezpośrednio do klienta. Śmierdzi z daleka aferą. Tutaj apeluję do kierownictwa Eko-Ery. Szefowie napiszcie do GIF-u, jak kierowcy sobie radzą, kiedy towar nie został przyjęty przez klienta (myślę o lekach), jakie są procedury, co z tym towarem robią ?(trzymają w domu, czy w samochodzie, co z temperaturami) Szykuje się ciekawa Batalia i Afera. Ta sprawa już nie jest tylko dla GIF-u, ale także dla prokuratury. Ewidentne łamanie prawa - Prawa Farmaceutycznego.

Były, ale bez żalu

Firma istnieje, zlikwidował magazyn, łącząc się z Eko-Era Bydgoszcz. Z tego co wiem nie szukają PH. Mają stabilna ekipę od paru lat tych samych. Niestety dla konkurencji sól w oku. Konkurencja zmienia PH jak rękawiczki. Tą negatywną opinię prawdopodobnie wpisał ktoś z zewnątrz lub rozżalony zwolniony. Faktycznie firma zmieniła politykę o 180 stopni. Zwolniła magazynierów i kierowców oraz fakturzystki. Korzysta z usług firm zewnętrznych np: Poltraf. Zrozumieli, że problemem są ludzie i pozbyli się problemu. Połączenie było dawno planowane, ale zmusiło ich nowe Prawo Farmaceutyczne (zmniejszyli koszty dostosowania się). Zobaczymy ile hurtowni Farmaceutycznych zamknie się po 20 marca 2016 roku. witamy w nowej rzeczywistości. Konkurencja szuka kierowców (życzę powodzenia), oczywiście będzie komora, a jak nie - znam politykę Pana S.P. nie odpuści. Niedawno przekonało się o tym Kargo. Powodzenia. z tego co wiem Eko-Era szuka PH na województwa podlaskie, warmińsko mazurskie. Byłem na forum Merkurego z Białegostoku. Tam też bzdury piszą o ich kłopotach, że strony nie mają. Bzdety jak zwykle bzdety.

rogozno

firma upadła tak sie konczy jak sie nie szanuje ludzi jezeli chcesz byc przedstwicielem to lepiej na kase do biedronki isc chamstwo ,brak szacunku, straszenie pracownikow jedyne miejsce własciciela to ul.solna cela nr 3

Słowa kojarzące się z Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań": Najbardziej nie podobało mi się w Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań":

Zostaw opinię o Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań" - Przeźmierowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań"