Opinie o Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań" w Przeźmierowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań". Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań" w Przeźmierowo

Donata Nowy wpis

Poszukujecie przedstawicieli?

Szlagi Nowy wpis

Kilka ładnych lat temu miałem rozpocząć pracę w tej firmie. Pierwsze spotkanie, szkolenie. Miałem rozpocząć pierwszy dzień pracy od podwójnych wizyt z doświadczonym pracownikiem. Przypadkowo byłem świadkiem "rozmowy" jakiegoś szefa (nie pamiętam nawet imienia tego kogoś) z jednym z PH. I.... wystarczyło, abym podziękował za możliwość pracy. Ciekaw jestem czy ta firma jeszcze istnieje.

Zuzanna Nowy wpis

Pracujesz w firmie? Chętnie dowiemy się więcej na temat obecnej sytuacji. Na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy?

Łukasz Nowy wpis

Czy ma ktos kontakt do Marka Grzegorczyka ?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań"? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
ewa

Nie rozumiem o co chodzi, przecież firma nadal istnieje, reklamuje swoje usługi w Internecie i nie tylko. Czy są tutaj jacyś pracownicy żeby potwierdzić to co piszę?

pech

Eko-era Poznań jeszcze istnieje? chodzą słuchy, że się zwinęła....

Komornik

HAHAHAHAHHA

olaf

łuuu musle ze kubicy chodziło od odpracowywanie dni ustawowo wolnych ktore wypadały z tygodniu takie praktyki były czesto stosowane przed własciciela eko

olaf

kasa na raty ! jak kogos cieszy to gratuluje

kubicanasankach

z dodatkow to pracujaca sobote nie płatna a bony to tylko Bony M

Teraz

podobno maja byc paszporty polsatu z podpisem samego barona S...

z adwokatem? ja proponuje prokuratora,bedzie szybciej

wierny sobie

Arturro jezeli tak ci powiedział twoj kolega to znaczy ze jest twoim wrogiem a jedyne miłe pieniadze to wyciagnie od ciebie szef jak sie bedziesz zwalniał na spotkanie o prace radze isc z adwokatem

Cze

Chodzą słuchy,ze hurtownia cieszko przendzie i watpie by zatrudniali.

wychowawca

Jakies pytania o prace i atmosfere w Eko-Erze?

Abdul

jak to mozliwe,ze wszyscy co odchodza z eko ery to oszusci i nieroby? jezeli tak jest to znaczy,ze wlasciciel nie potrafi kierowac firma,nie widzac tego przez lata wspolpracy,albo...albo jest tak,ze odchoda uczciwi i pracowici,a wlasciciel ich oczernia,bo sam ich oszukiwal. tak czy owak to i tak wstyd dla tego pseudo barona.

PH

Chodzą słuchy ze w eko wszyscy normalni i pracowici zostali zwolnieni albo sami odchodza? Podobno zostały tam tylko nieroby i wałkarze ? Czy to prawda ze szef eko sprzedał sie za pare kozaków? Prosze o szczere odpowiedzi

Super

Gdzieś dzwonią ! Ale gdzie? Babcia mojej koleżanki mówiła, że jej córka, która mieszka w Anglii słyszała od cioci swojej koleżanki, która leczy się w psychiatryku, że jeden pacjent, który tam się leczył, a mieszkał ze swoim kolegą, z który był w wojsku powiedział mu, że kolega jego wujka słyszał od kolegi, który pracował w jednej firmie, a został wyrzucony za oszustwa, a ten z kolei zna "Łaskawego" (druga ksywa - MĄCIWODA), który swoje frustracje wylewa na forach pisząc głupoty.

To jest super

Pysio

A ten wpis powyżej to nie ja, to sam szef szefów Pan S.P. To na pewno On.

Pysio

Ja myślę, że wszystkie wpisy to Pan S.P. Nudzi się chłopina i sobie tak konwersuje sam ze sobą. Na pewno nudzi się, złodziei i nierobów pozbył się i tak sobie pisze, pisze i pisze.

JAROSŁAW

Były, ale bez żalu,Kierowca,KGB,Oj to jedna i ta sama osoba czyli szef wszystkich szefow , bydgoski donżuan , sam pan S.P. - ekoerowski baron ktory na tym jak i innych forach wrzuca swoje wypociny pisząc głupoty

Zostaw merytoryczną opinię o Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań" - Przeźmierowo

Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań"
2.2/5 Na podstawie 31 ocen.
  • KOMUNY PARYSKIEJ 9
    85-858 Przeźmierowo

Hurtownia Farmaceutyczna "Eko-Era Poznań"