JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O.

Opinie o JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O.

roto

slyszalem ze firma inwestuje w nowe maszyny i podpisala kontrakt z duzym klientem. To raczej chyba sie nie zamyla?

Adrian
@roto 02.10.2018 21:10

Widzę, że jesteś dość na bieżąco z aktualnościami w firmie JANOSCHKA POLSKA. Ciekawi mnie, czy jesteś zainteresowany podjęciem pracy w tym miejscu, a może byłeś tu kiedyś zatrudniony? Jeśli zastanawiasz się nad aplikowaniem to napisz później proszę, czy zostałeś zaproszony na rozmowę rekrutacyjną.

Maja

Widzę że na wątku są opinie dotyczące potencjalnego zamknięcia firmy. Skąd są te informacje? Firma funkcjonuje normalnie w KRSie i nie widzę w internecie żadnych informacji o kłopotach finansowych firmy. @Robol, pamiętaj że wypowiadasz się na forum pulbicznym, Twoje wypowiedzi powinny być utrzymane w bardziej kulturalnym tonie.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O.?

Robol
@Administrator 10.06.2018 09:02

To na to wpływa, że firma sypie się od spodu. Niemcy ciągną kasę, a pracownicy na produkcji zmieniają się jak rękawiczki. Biurowi siedzą i trzymają się tej deski tonącej w g.... Szkoda, bo to dobra firma była...

Reb

Podobno firma szykuje się do zamknięcia... wiecie coś o tym? Nie wiem czy się nie zwalniać...

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca pracy.

MM

Kontener na szatnie... Ogrzewany! Brawo, to jest postęp! Bardzo się cieszymy, zapewne będzie więcej tego rodzaju „inwestycji”

@MM 29.11.2017 14:20

Ta, i jeszcze odznaki mamy... jesteśmy super zmotywowani!

yeti

Będą budowali niedaleko GK. Miejscowość Solec.

Lolo
@yeti 07.05.2015 19:24

I co, wybudowali coś?

MM

Panie „Kubo”, coś Pan taki nerwowy? Jakie bzdety? A opinia firmy na rynku? Do głowy nie przychodzi, co magą klijenci pomyśleć? A pracownicy - jak najbardziej mogą firmę zmienić, szczególnie po takiej „poprawie” ;P

Kuba

Zawsze można zmienić firmę jak komuś nie odpowiada. Po co pisać te bzdety? Chyba, że konkurencja inspiruj???

Ja

Super

Maja

@aasa czy na pewno wszystkie przesłanki mobbingu zostały spełnione? Definicja mówi o: poniżeniu, ośmieszeniu, zaniżeniu samooceny lub wyeliminowaniu albo odizolowaniu pracownika od współpracowników. Dodając opinię warto zastanowić się czy na pewno dobór słów był prawidłowy.

aasa

Z tego co słychać na mieście w firmie mocny mobbing wśród pracowników . Jak to mówią "łysy" rządzi i ustawia przeciwko sobie pracowników a szczególnie starych przeciwko nowych. Jest to dość mocne i mało przyjemne.

Maja

@lolo mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak aktualnie wygląda praca na produkcji w JANOSCHKA POLSKA? Chętnie dowiemy się o Twoim doświadczeniu z pracy w firmie. Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które biorą tą firmę pod uwagę jako potencjalnego pracodawcę.

dgbet

@kawa4556 jeśli chcesz pracować w zagranicznej firmie bez biegłej znajomości języka angielskiego to raczej nie masz tam szans. Na głównej stronie maja zakładkę kariery więc można wysyłać tam swoje CV.

lolo
@dgbet 18.05.2016 12:41

A po co Ci biegła znajomość angielskiego na produkcji?!

do

uwazam ze gorsi sa ci starzy pracownicy zero pomocy w czym kolewiek od nich a mlodzi pracownicy ok a jesli chodzi o kierwnika produkcji jest ok cud ze z nimi wytrzymuje ze starymi pracownikami jak sie ni podoba jakie zimno jaki upal latem jak sie nie chce robic to zawsz znjdzie sie wymowke

puk
@do 22.03.2015 14:57

slyszalem ze maja budowac nowy zaklad - slyszeliscie cos o tym? Moze beda szukac do pracy.

ja

ale 2100brutto czy netto?

aaa

W firmie jest trzech kierowników. Dwóch jest w porządku, natomiast kierownik [usunięte przez moderatora] . Firma ma bardzo złe warunki lokalowe. Poza tym to reszta pracowników jak i atmosfera pomiędzy nimi jest dobra. Podwyżek z zasady nie ma więc jakie kto sobie warunki wynegocjuje na początku, tak ma.

art
@aaa 08.08.2013 16:53

Warunki lokalowe są rzeczywiście fatalne. Metalowa hala więc w zimę zimno, a w lato duszno i gorąco. Właśnie odeszło do konkurencji dwóch najstarszych pracowników. Powody jakie wymieniali to normalne warunki pracy, wyższa pensja i realne perspektywy rozwoju. Firma, do której przeszli ma siedzibę 50km dalej więc jeżeli ktoś się decyduje na taki ruch po 15 latach pracy, to musi to być przemyślana decyzja. W zamian przyjmują młodych niedoświadczonych za 2100zł w systemie czterobrygadowym. CV osób doświadczonych odrzucają, bo "firmy nie stać". Atmosfera zależy od zmiany. Jak źle trafisz, to "starzy gonią młodych" uważając, że w pracy powinna być "fala" jak w wojsku. Zdarzały się bójki. Kilka nowych osób nie wytrzymało i odeszło. Podwyżek nie ma. W ramach cięcia kosztów firma zrezygnowała z kolacji wigilijnej, którą organizowało rok w rok od 15 lat. Starzy pracownicy opowiadają, że kiedyś to była praca na trzy zmiany od poniedziałku do piątku, w soboty "setki" dla chętnych oraz premie kilkuset złotowe co miesiąc. Teraz premii brak, nadgodzin nie ma, a w czterobrygadówce ma się jeden weekend wolny.

Zostaw opinię o JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O. - Góra Kalwaria

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O.