JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O.

Góra Kalwaria

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 7 ocen.

JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O.
3 7 6 1

Opinie o JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Maja

Widzę że na wątku są opinie dotyczące potencjalnego zamknięcia firmy. Skąd są te informacje? Firma funkcjonuje normalnie w KRSie i nie widzę w internecie żadnych informacji o kłopotach finansowych firmy. @Robol, pamiętaj że wypowiadasz się na forum pulbicznym, Twoje wypowiedzi powinny być utrzymane w bardziej kulturalnym tonie.

Administrator

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 30-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat aktualnej sytuacji w firmie JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O.?

Robol
@Administrator 10.06.2018 09:02

To na to wpływa, że firma sypie się od spodu. Niemcy ciągną kasę, a pracownicy na produkcji zmieniają się jak rękawiczki. Biurowi siedzą i trzymają się tej deski tonącej w g.... Szkoda, bo to dobra firma była...

Reb

Podobno firma szykuje się do zamknięcia... wiecie coś o tym? Nie wiem czy się nie zwalniać...

Administrator

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca pracy.

MM

Kontener na szatnie... Ogrzewany! Brawo, to jest postęp! Bardzo się cieszymy, zapewne będzie więcej tego rodzaju „inwestycji”

Pracownik
@MM 29.11.2017 14:20

Ta, i jeszcze odznaki mamy... jesteśmy super zmotywowani!

yeti

Będą budowali niedaleko GK. Miejscowość Solec.

Lolo
@yeti 07.05.2015 19:24

I co, wybudowali coś?

MM

Panie „Kubo”, coś Pan taki nerwowy? Jakie bzdety? A opinia firmy na rynku? Do głowy nie przychodzi, co magą klijenci pomyśleć? A pracownicy - jak najbardziej mogą firmę zmienić, szczególnie po takiej „poprawie” ;P

Kuba

Zawsze można zmienić firmę jak komuś nie odpowiada. Po co pisać te bzdety? Chyba, że konkurencja inspiruj???

Ja

Super

Maja

@aasa czy na pewno wszystkie przesłanki mobbingu zostały spełnione? Definicja mówi o: poniżeniu, ośmieszeniu, zaniżeniu samooceny lub wyeliminowaniu albo odizolowaniu pracownika od współpracowników. Dodając opinię warto zastanowić się czy na pewno dobór słów był prawidłowy.

aasa

Z tego co słychać na mieście w firmie mocny mobbing wśród pracowników . Jak to mówią "łysy" rządzi i ustawia przeciwko sobie pracowników a szczególnie starych przeciwko nowych. Jest to dość mocne i mało przyjemne.

Maja

@lolo mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat tego jak aktualnie wygląda praca na produkcji w JANOSCHKA POLSKA? Chętnie dowiemy się o Twoim doświadczeniu z pracy w firmie. Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które biorą tą firmę pod uwagę jako potencjalnego pracodawcę.

dgbet

@kawa4556 jeśli chcesz pracować w zagranicznej firmie bez biegłej znajomości języka angielskiego to raczej nie masz tam szans. Na głównej stronie maja zakładkę kariery więc można wysyłać tam swoje CV.

lolo
@dgbet 18.05.2016 12:41

A po co Ci biegła znajomość angielskiego na produkcji?!

do

uwazam ze gorsi sa ci starzy pracownicy zero pomocy w czym kolewiek od nich a mlodzi pracownicy ok a jesli chodzi o kierwnika produkcji jest ok cud ze z nimi wytrzymuje ze starymi pracownikami jak sie ni podoba jakie zimno jaki upal latem jak sie nie chce robic to zawsz znjdzie sie wymowke

puk
@do 22.03.2015 14:57

slyszalem ze maja budowac nowy zaklad - slyszeliscie cos o tym? Moze beda szukac do pracy.

ja

ale 2100brutto czy netto?

aaa

W firmie jest trzech kierowników. Dwóch jest w porządku, natomiast kierownik [usunięte przez moderatora] . Firma ma bardzo złe warunki lokalowe. Poza tym to reszta pracowników jak i atmosfera pomiędzy nimi jest dobra. Podwyżek z zasady nie ma więc jakie kto sobie warunki wynegocjuje na początku, tak ma.

art
@aaa 08.08.2013 16:53

Warunki lokalowe są rzeczywiście fatalne. Metalowa hala więc w zimę zimno, a w lato duszno i gorąco. Właśnie odeszło do konkurencji dwóch najstarszych pracowników. Powody jakie wymieniali to normalne warunki pracy, wyższa pensja i realne perspektywy rozwoju. Firma, do której przeszli ma siedzibę 50km dalej więc jeżeli ktoś się decyduje na taki ruch po 15 latach pracy, to musi to być przemyślana decyzja. W zamian przyjmują młodych niedoświadczonych za 2100zł w systemie czterobrygadowym. CV osób doświadczonych odrzucają, bo "firmy nie stać". Atmosfera zależy od zmiany. Jak źle trafisz, to "starzy gonią młodych" uważając, że w pracy powinna być "fala" jak w wojsku. Zdarzały się bójki. Kilka nowych osób nie wytrzymało i odeszło. Podwyżek nie ma. W ramach cięcia kosztów firma zrezygnowała z kolacji wigilijnej, którą organizowało rok w rok od 15 lat. Starzy pracownicy opowiadają, że kiedyś to była praca na trzy zmiany od poniedziałku do piątku, w soboty "setki" dla chętnych oraz premie kilkuset złotowe co miesiąc. Teraz premii brak, nadgodzin nie ma, a w czterobrygadówce ma się jeden weekend wolny.

Zostaw opinię o JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O. - Góra Kalwaria

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie JANOSCHKA POLSKA SP. Z O.O.