POLBUD-SERVICE

Opinie o POLBUD-SERVICE

ha

A ja myślę, że to właśnie fajnie, że tak wstawił to ogłoszenie @Antyk. Dzięki temu wiadomo, że szukają.

roma g

ja tez zaciekawiona bardzo jestem jak w tej firmie przedstawia się rotacja i czy z tego powodu łatwiej się do nich dostać? można się jakoś często wolnych miejsc spodziewać? super jeśli napisaliśbyście ile płaca na rękę bo dwie firmy mnie chcą do siebie przyciągnąć i nie ma co ukrywać, pójdę tam gdzie najwięcej zapłacą

olgierd

No własnie, jak tutaj jest z pensjami, bo widze dziwną cisze w tym temacie, chyba nie jest jakoś źle, skoro tyle osób pracuje w polbud service, prawda? Możecie napisac jak w ogóle teraz z szansa na przyjęcie do firmy, czy rekrutacja jest robiona często, czy raczej rzadko przychodzi tutaj ktoś nowy? Pozdrawiam.

Stasiu

Mam prośbę,proszę o aktualny numer telefonu do firmy i bhp-owca,pilna sprawa.Z góry dziękuję.

galup

co kwartał szukają bo nikt tam nie chce pracować za te pieniądze co oni dają

mario

polbud jest oki. to co obiecuje zawsze mialem bylem na 4 kontraktach

chodziło mi o poltrop

prawda

francuz - 2012-01-06 18:49:30 jak masz twardy kręgosłup to jedż z erbudu,polbau,formatu czy poltropu ta ostatnia to dopiero gówno. sprubój z Akpsu. miałem tam w tamtym roku ponad 2000 e jako zbrojarz . praca lajtowa .powodzeniaPrawda z ta ostatnia masz racje(porarzka)!!!!!!!!!!!

prawda

Prawda z to ostatnia to masz racje(porarzka)!!!!!!!!!

krzysztof

Dlaczego pan odradza tę firmę ?

bezrobotny

firma jest do kitu! podobno wymagają żeby pracować, a to wymaga wysiłku ja tam wolę podpierać słup i sępić na browar.

zibi

Te francuz tak sie znasz na zbrojeniu jak ja na balecie pajacu Zaliczyłeś pare firemek już co ?? i wszedzie żle !! bo nierób jesteś łośu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

tasman2

firma spoko moze zarobki nie za wysokie ale firma stabilna i wypłacalna jade wlasnie na 3 kontrakt i jestem zadowolony!!!!!

kolega

dokładnie tak jak mówisz z nadgodzinami bywa różnie ,a on twierdził że odszedł z tej firmy bo nie było szans na podwyszke, czy klamał czy nie to inna sprawa! Znasz jakieś podobne firmy które możesz polecić! słyszałem o Polbau i Erbud ,opinie można poczytać. pozdro!!!

francuz

dodam ,że w dużych miastach we Francji jest ciężko o nadgodziny.Boją się konsekwencji prawnych.W dziurach niema takiej kontroli i chętnie dają zarobić nawet w niedziele.pozdro

francuz

kłamał Twój koleś,płacili 3300 zł plus dieta za 5 dni co tydzień 50e,nadgodziny zależały od pracodawców francuskich, jak dawał prace płacił ok. 10 e na godzinę .

kolega

mój koleś mówił że pracował w batiment koło Nicei 3 lata temu i płacili 4000 pln + nadgodziny w euro od fracuzów i wychodziło w przeliczeniu jakiś 7000-8000 pln, a ile ty zarabiałeś? , miałeś nadgodziny? Myślałem o tej firmie ale podstawowe 4000 to faktycznie cienko!!!

francuz

ta firma, to była firma batiment construction,pracowałem u nich na Korsyce.pewna i dobra firma ale cienkie pieniadze.pozdrowienia dla pana (usunięte przez administratora)

nil

strasznie mało rozbudowaną stronę internetową mają na swój temat..,a to daje wiele do myślenia.A poza tym jest za mało opini na ich temat,niewiadomo co o nich sądzić...przecież ktoś od nich wyjeżdża na export i co cisza.......????????? chyba są jakieś plusy i minusy?????nie ma idealnej firmy!

budowlaniec

skąd taka opinia pana kapala? wyjeżdzał Pan od nich? ja wyjeżdzałem już kilkakrotnie z tej firmy do Francji i uwazam ze pożadna firma. płacą w terminie, o nic nie trzeba się martwic - ani o mieszkanie ani o przejazd. Polecam.

czy zna ktoś tą firme ?, czy wyjeżdżał ktoś do Francji z nim? ,proszę o jakieś info !

Zostaw opinię o POLBUD-SERVICE - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLBUD-SERVICE