Avans Północ
counter
2 38 25 5 1
Marcela Nowy wpis

Czy termin urlopu jest tu narzucany?

Administrator Nowy wpis

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Avans Północ? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Marek Nowy wpis

Co słychać aktualnie w firmie?

Tatek Nowy wpis

No taka firma jak awans wiadomo że jest w stanie zagwarantować dobre zarobki i jest to jakaś ściema z tym, że nie, nie wiem skąd taki pomysł w ogóle krzywdzący

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marszal

Zastanawiające jest to, że tak znana firma jak Avans nie jest w stanie zagwarantować w miarę rozsądnych zarobków. Rozumiem, że Olsztyn nie jest miejscem w którym można zrobić nie wiadomo jaką karierę, nie mniej jednak powinny być jakieś ścieżki rozwoju dla pracowników Avans - przynajmniej z założenia powinno to zmotywować pracowników do działania.

brygida

Gorta, a możesz w takim razie napisac ile zarabia taki magazynier netto na rękę w Avans Północ skoro masz taką wiedzę? byłabym bardzo wdzięczna bo również jestem zainteresowana takim stanowiskiem ale nie wiem czy transfer z mojej obecnej firmy do nich będzie dla mnie opłacalny.. napiszecie? pozdrawiam serdecznie

gorta

jak na magazyniera to dobrze placa patrze...a są jakies teraz premie, bo ja chce osobiście zanieść swoje cv i musze przygotowac sie na ewentualna rozmowe, więc napiszcie pod jakim względem oceniają pracownika na jakich warunkach przyjmuja do pracyczy dobrze sie wspolpracuje z ta firma dziekuje za wszystkie odpowiedzi..

Teraz to jest dopiero SYF!!!! APN to największe gówno jakie mogło nas spotkać! [usunięte przez moderatora] jak dziki osioł wyrabiasz wygórowane plany, wciskasz ludziom niomu nie potrzebne PG i premie groszowe albo wcale!!!! Śmiechu warte! Niomu nie polecam!

herod
@pracownik

groszowe premię ? ja akurat słyszałem że na premie to akurat można liczyć całiem niezłe w Avans Północ. Może powiedziec o jakich właściwie mówisz stawkach ? bo może po prostu te same pieniądze są mają zupełnie inną wartość dla mnie niż dla Ciebie... W pracy ludzie tak źle się o firmie nie wypowiadają...

mirka

zgadzam się z przedmówcą teraz to dopiero się wam zaczną wymagania SOK, PS, PG,CP, raty, ACCE, kolportaż po godzinach (za free oczywiście), maile, fotki, struktura ratalna, samokrztałcenie, aparycja, testy, TK, aż się porzygacie i wam sie jeszcze zachce z tej dobroci powrotu starego avans-u, życzę powodzenia w wariatkowie, daleka droga przed wami, dużo ludzi się wykruszy

blakmut magazynier

Niema co cudowne 4-lata mojego życia w tym zakładzie pensja ok 1800netto załoga super,warunki ok

Borat

Byłem magazynierem 2500 netto

kiero

byłem tam kierownikiem - 1500 zł NETTO !!!!!!!!!!!!!!!

avatarek

najniższe zarobki a wymagania na poziomie dyrektora poniżenie na całej lini nic dodać nic ująć szlak może trafić

kazik

Porażka poniżają pracowników a nie ceny!!!!!!!!!

Madafaka

Nic się nie stało "Avans" nic się nie stało.

handlowiec

No i statek pod nazwą Avans Północ uderzył w górę lodową pod sterami całego zarządu i kierownictwa !! To było do przewidzenia z takim zarządzaniem i traktowaniem ludzi w niej zatrudnionych. Starych pracowników zwolnić i zatrudnić w ich miejsce dwa razy tyle to jest mistrzostwo świata :) Ciekawe ile szalup ratunkowych mają :)

Sprzedawca

Nie polecam. Marnowanie czasu, nędzne pieniądze, zerowa możliwość rozwoju, mega zakres obowiązków. zygam tym już

Spawacz

Beznadzieja, Nieudolny zażąd, Wszyscy wielcy figuranci. Zerowe możliwości rozwoju. Pracuje pracuja a zwolnią cie 2-3 lata przed emeryturą. Stracony czas. Nawet w szkolenia nie inwestują.

Dyrektor co nieco wie, gorzej z nieliniowym zarządzaniem poniżej, gdzie nie ma faktycznie żadnej hierarchii. Niezależne od siebie działy w tak małej firmie to pomyłka. Plus za zwolnienie jednego kierownika, który bardziej nadawał się do przerzucania ziemniaków na polu niż do kierowania siecią sklepów. Zyski firmy przekazywane są w 99% na nowe samochody prezesów i ich alpejskie białe szaleństwo. Pozostały 1% przekazuje się na wynagrodzenia dla pracowników. Duży PLUS za przestrzeganie kodeksu pracy.

Avans Północ Olsztyn- jest to firma która kompletnie nie potrafi poradzić sobie z konkurencją, brak promocji, brak towaru z gazet. Możliwość rozwoju- zerowa!!!! Jedyny plus to ludzie którzy tam pracują.

Zostaw merytoryczną opinię o Avans Północ - Olsztyn

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Avans Północ