Firma Budowlana Drogowiec Józef Paszko

NIP: 8721002453 REGON: 850054578

Firma Budowlana Drogowiec Józef Paszko

Opinie o Firma Budowlana Drogowiec Józef Paszko

DDFDF

prawie wszyscy odchodzą z tej firmy właściciel nie wypłaca pieniedzy pracownikom w terminie i nie długo ta firma padnie bo jest zadłużona odchodzą operatorzy i pracownicy fizyczni bo nikt nie robi za Bóg zapłać

Zostaw opinię o Firma Budowlana Drogowiec Józef Paszko - Dębica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Budowlana Drogowiec Józef Paszko