Zakaład Budowlany Waldemar BOŚ

Włocławek

Opinie o Zakaład Budowlany Waldemar BOŚ

Mak
użytkownik zarejestrowany

Zakaład Budowlany Waldemar BOŚ generalnie to jest bardzo przyjemnie, więc polecam próbowac tutaj pracy jeśli nie macie nic innego do roboty, dla mnie bardzo bardzo dobra firma z tradycjami, polecam pracę tutaj

Nonkonformista

Niestety posty pochwalne dla nowej dyrekcji pisze.... SAMA dyrekcja. Jakie to przepieknie zenujace:)

kaszaniarz

tak chyba nie pracowaliście w tej palancjarni kicha jak nic dużo charujesz mało dostajesz szczyt marżeń

klient

Firma jest ok. Po ostatnich zmianach personalnych ( zatrudnili nowego dyrektora handlowego ) w Boś można powiedzieć, że widać porządek i ład jaki zaczął panować w zakładzie oraz podczas obsługi klienta. Jestem osobiście zadowolony z dotychczasowej współpracy i widzę jak Firma zmienia się na lepsze. Pracownicy są bardziej kompetentni dyrekcja ogarnięta i przychylnie nastawiona do ludzi. W końcu Pan Boś pozyskał chyba dobrych managerów, którzy będą mogli mu tylko pomóc w rozwoju Firmy... nikt nie nosi nosa zadartego do góry i wie gdzie jest jego miejsce. Obecny Klient

to prawda z tą cegielnią koszmar

sonik

Uciekajcie jak najdalej od tego człowieka

Zostaw opinię o Zakaład Budowlany Waldemar BOŚ - Włocławek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakaład Budowlany Waldemar BOŚ