Twigger Capital Sp. z o.o

Opinie o Twigger Capital Sp. z o.o

tryn

oni nadal prężnie działają na warszawskim i w sumie nie tylko warszawskim rynku, ale mazowieckim ogólnie. warto się u nich załapać, bo umieją dobrze przystosować do pracy i wdrożyć w branżę, poza tym umieją docenić lojalnych pracowników, polecam to miejsce

Odradzam współpracę z tą Spółką. Wielkie zakłamanie i dwulicowość osoby zarządzającej firmą. Nastawienie aby jak najwięcej wyciągnąć kasy dla siebie, pozostali się nie liczą. Machlojki i przekręty. Każdy zostanie wycyckany. Niestety takie cwaniactwo zawsze spada na cztery łapy.

Zostaw opinię o Twigger Capital Sp. z o.o - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Twigger Capital Sp. z o.o