F Ochronno-Konwojowa EXPERTUS

Lublin

Opinie o F Ochronno-Konwojowa EXPERTUS

wnuczka
użytkownik zarejestrowany

Mój dziadek szuka pracy żeby sobie dorobić to jedna z opcji w Lublinie i zastanawiam się czy warto zanosić jego cv. Wcześniejsze komentarze nie były za fajne ale są dodane bardzo dawno więc zastawiam się czego oczekiwać teraz. Pomóżcie w podjęciu decyzji :)

cieć

dziadowska firma odradzam. Trzeba im patrzec na rece,bo czesto sie wyplata nie zgadza. Do tego dochodza problemy z placeniem skladek do zusu. Nowych ciuchów się niespodziewajcie...dostaniecie po kimś używane. Daja zawsze umowe zlecenie z kara w razie zerwania,a sami za nic nieodpowiadaja. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!

Zostaw opinię o F Ochronno-Konwojowa EXPERTUS - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F Ochronno-Konwojowa EXPERTUS