Metropl Dom i Wnentrze

Opinie o Metropl Dom i Wnentrze

Weronika
użytkownik zarejestrowany

Dzień dobry, jestem zainteresowana aplikacją do Metropl Dom i Wnętrze, jednak nie mogę znaleźć nigdzie aktualnych ofert pracy, mam doświadczenie w tej branży, a samego Centrum jestem klientką, dlatego też uważam, że miałabym duże szanse. Może ktoś wie coś na temat przyjęć?

Były pracownik Bomi

Fakt obiekt w marnym miejscu usytułowany jest a te ciągłe remonty w zdlurz ul. Jagiellońskiej utrudniały nam pozyskiwanie klijętów. Musieliśmy zostawić obiekt i wynająć w dogodniejszym miejscu, a teraz prawdopodobnie będzie na naszym miejscu BIEDRONKA, może im się poszczęści w klijętach.

Obiekt w takim miejscu jest usytułowany że lepiej nie mówić. Zero organizacji,tablice informacyjne nie są dość czytelne,oznakowania toalet lepiej nie mówić a ochrona podstawowych informacji nie umie udzielić. Nic dziwnego że połowa budynku jest jeszcze nie zagospodarowana.

F/X

Powiem tak że zastanawiam się nad zmiąną miejsca na wynajęcie lokalu do wynajęcia. Lokalizacja marna zero organizacji imprez przez administracje,a nadodatek nie dopilnowany jest obiekt,dwa razy zgłaszałem kradziesz na stoisku a administracja i ochrona sobie nic nie robi. Odradzam wynajęcie sobie tam lokalu.

Zostaw opinię o Metropl Dom i Wnentrze - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metropl Dom i Wnentrze