Opinie o AKWA S.C. w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie AKWA S.C.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w AKWA S.C. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja armatury łazienkowej i wyrobów sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AKWA S.C. w Gniezno

robo

Janek - 2010-09-20 19:16:27 Dzwonił, dzwonił... i dostał fakturkę za te 0700. [usunięte przez moderatora] to jest gość. A jak juz o [usunięte przez moderatora] to pamietajmy o zaopatrzeniu i m.in. o panu [usunięte przez moderatora] Czego on już nie wywiózł z tej akwy. Gość to był ś.p [usunięte przez moderatora] z portierni. [usunięte przez moderatora] jak tak dalej się będzie męczył to pogotowie też z fiutem w łapie wywiezie .A jak mowa o złodziejach to kto palety wywoził do palenia u siebie w piecu?

Janek

ktos

slyszalem ze sobie dzwonil na konto akwy

heniu

slysze ze najwieksze zmiany to na magazynie i tak podziwialem tych chlopakow ze tam pracowali tylko pan [usunięte przez moderatora] jest wierny ale on nie ma godnosci

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie AKWA S.C., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko POMOCNIK PRACOWNIKA BUDOWLANEGO? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
HX-1

;(((((( - wczoraj o 12:39 odpowiedz | cytuj | szukają oszczędności to niech im zwruci te pieniądze ten co powysyłał ludzi na uprawnienia między innymi nba sównice wyżucili pieniądze na czy osoby co tylko jedna z nich jeździ przepraszam teraz dwoje ich jeździ a czeci na maśie pracuje a czemu by rodzine do pracy wćiągnąć taka jest w tym zakładzie polityka pieniądze wyżucone w błoto tak można powiedzieć a lataja oszczędności szukają no brak słów. maruda - wczoraj o 13:08 odpowiedz | cytuj | ja pracowałem i nienazekam na ten zakład nażekam tylko na płatność na te czasy to mało płacą a kto żądzi i jak żądzi to mam to w tyłku przychodziłem i robiłem swoje i czy mi ktoś koło ucha latał i marudził to jednym uchem wpuśćiłem a drugim wypuśćiłem na jakim stanowisku bym niebył to na każdy pracowałem a jak by płacili to bym pracował może do dziśij .pozdrawiam całą ekipe z odlewni mam namyśli formiernie i rdzeniarnie i warsztat mechaniczny i oczyszczalnie a kolorówka mnie nie interesuje i nie pozdrawiam pana J.G niemogę naniego paczeć to jest największy dziobak w zakładzie 1 ;(((((( - wczoraj o 12:39 odpowiedz | cytuj | szukają oszczędności to niech im zwruci te pieniądze ten co powysyłał ludzi na uprawnienia między innymi nba sównice wyżucili pieniądze na czy osoby co tylko jedna z nich jeździ przepraszam teraz dwoje ich jeździ a czeci na maśie pracuje a czemu by rodzine do pracy wćiągnąć taka jest w tym zakładzie polityka pieniądze wyżucone w błoto tak można powiedzieć a lataja oszczędności szukają no brak słów. maruda - wczoraj o 13:08 odpowiedz | cytuj | ja pracowałem i nienazekam na ten zakład nażekam tylko na płatność na te czasy to mało płacą a kto żądzi i jak żądzi to mam to w tyłku przychodziłem i robiłem swoje i czy mi ktoś koło ucha latał i marudził to jednym uchem wpuśćiłem a drugim wypuśćiłem na jakim stanowisku bym niebył to na każdy pracowałem a jak by płacili to bym pracował może do dziśij .pozdrawiam całą ekipe z odlewni mam namyśli formiernie i rdzeniarnie i warsztat mechaniczny i oczyszczalnie a kolorówka mnie nie interesuje i nie pozdrawiam pana [usunięte przez moderatora] niemogę naniego paczeć to jest największy dziobak w zakładzie 1

ks

sam robilem i dziekuje PANU BOGU ze nie zapieprzam juz w akwie.akwa jak perelka.w [usunięte przez moderatora].pozdrawiam stara gwardie z akwy.

heniu

dobrze chlopie ste zastanow nad akwa

bury

Co lepsze? 5 lat w Gębarzewie czy pół roku w Akwie na oczyszczalni? Bo mi taki wybór dali?

an

yeah :)

pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

fasola

to juz koniec akwy to co tam sie dzieje

Zostaw merytoryczną opinię o AKWA S.C. - Gniezno

• Jak się pracuje w AKWA S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy AKWA S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AKWA S.C.?

AKWA S.C.
2.1/5 Na podstawie 188 ocen.
  • Słoneczna 36
    62-200 Gniezno