Abbey House S.A.

Opinie o Abbey House S.A.

banan

Stabilność finansowa zawsze jest pewna, ale ostatnio to ja nawet nie widziałem żadnej oferty pracy. Widocznie wszystkim odpowiada nie tylko bieżąca atmosfera, ale i zarobki jakie są w stanie zapewnić.

sandra

ja również, tak samo jak poprzedniczka z ostatniego komentarza, nie wpakuję się we współpracę z żadną firma jeśli nie jestem pewna jej stabilności finansowej, dlatego wiesławo bardzo dobrze cię rozumiem i wiem czego oczekujesz od pracodawcy. musze mieć pewność że firma będzie mi płacić terminowo i co do grosdza, najlepiej w kontekście jakiejś długoterminowej umowy

wiesława wiosło

aktalnie bardzo powaznie i intensywnie zastanawiam się nad wyborem firmy Abbey House S.A. jako mojego nowego pracodawcę. jednakże muszę mieć transparentną i klarowną sytuację w kontekście finansowym ze strony firmy. czy sytuacja z wynagrodzeniami już się ustabilizowała? no i czy można dostać umowę o pracę na czas nieokreślony?

kasia

Teraz Abbey House to społka ARTnews - zasady te same. Brak profesjonalizmu - zadna spolka nie utrzymuje sie wiecej niz 3 lata, potem ją sprzedaja i zakładaja nowa za kase inwestorow.

A

Firma oszukuję. Nie wypłaca wynagrodzenia. Zdecydowanie odradzam.

XXX

Odradzam wszystkim, firma wykorzystuje praktykantów, którym obiecuje stałą współpracę po tygodniu próbnym, a gdy tydzień mija praktykant jest wypraszany z firmy. Poziom kadry kierowniczej jest żenujący, jeśli ktoś myśli, że będzie miał do czynienia ze sferą kultury, to się bardzo rozczaruje...

kios

jkijl - 2011-12-02 15:39:27 Taka sama lipa jak Kancelaria Finansowa Pyfel & Partners, której doradcy finansowi wciskają obrazy artystów Abbey House.Znam założycieli i jak patrzę wstecz na ich obietnice i to w co wpakowali mnóstwo ludzi to bierze mnie na [usunięte przez moderatora].

jjgd

Potwierdzam. Wstyd tam pracować i naciągać ludzi na kasę.

DF

Zgadzam się!!!

jkijl

Zostaw opinię o Abbey House S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Abbey House S.A.