Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks

NIP: 8862330610 REGON: 890652526

Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks

Opinie o Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks

Ewka

Wczoraj odebrałam auto. Jestem bardzo zadowolona. Miła i fachowa obsługa. Niedrogo.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w Grzegorz Kubieniec GK. AUTO LUKS? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Alfa

Polecam warsztat dobrze zrobione i bez naciągania jak w komentarzach polecam!

klijent

Najgorszy warsztat w całym Wałbrzychu nie potrafią porządnie naprawić samochodu tylko wymyślają i naciągają na pieniądze totalny syf i banda bezmózgowców pseudo fachowców

gosc

Najgorszy warsztat w Wałbrzychu odradzam,więcej gadają niż robią a wiedza na tematy blacharsko mechaniczne oceniam miernie,omijajcie dużym łukiem ten pseudo warsztat.

Klient

Zdecydowanie odradzam! Chyba najgorszy warsztat w mieście! Potrafią spartolić nawet wymianę oleju w silniku źle dokręcając korek spustowy. Jedynie dzięki mojej spostrzegawczości nie doszło do zatarcia jednostki napędowej - po zgłoszeniu reklamacji i zaprezentowaniu dokumentacji zdjęciowej właściciel orzekł oczywiście, że 'to niemożliwe' - na pewno w nocy specjalnie sam poluzowałem korek oleju i ruszyłem w trasę! Nie usłyszałem nawet słowa przepraszam, nie wspominając już o rekompensacie za powtórną wymianę oleju podczas podróży, mycie podwozia, 2l dolanego oleju oraz stracony czas i nerwy. Nie dość, że partacz to jeszcze cham i prostak! Warsztat lakierniczy zaś to dopiero kosmiczna żenada: nie ma chyba w całej Europie 'lepszych' lakierników! Wiadro szpachli na każdy element, a później pomalować wałkiem - to najpewniej ich motto! Myślę, że niejeden malarz ścienny lepiej by sobie poradził z naprawami blacharsko-lakierniczymi, niż 'fachowcy' z GK Auto Luks. Jeśli nie cierpisz swojego samochodu i pragniesz zgotować mu najgorszy z możliwych los: polecam właśnie tę firmę - nikt nie zrobi tego lepiej!

Niezadowolony

To nie są fachowcy i w dodatku drogo, nie polecam

Gość

Z dala od tego pseudo warsztatu!!! Właściciel wciska ludziom mechaniczne bajki i naciąga na duże pieniądze. Cokolwiek panowie z warsztatu dotkną musi być potem przez innych mechaników poprawiane. Piszę to na podstawie mojego doświadczenia i kilku innych osób. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!!!

Gość

Fatalny warsztat. Pracownicy nie potrafią nawet dobrze drzwi założyć, przednie drzwi nachodzą na tylne, zamek w drzwiach wypadł dwa razy, uszczelki wciskane na siłę i są pofalowane. Lakier tak źle położony, że aż odpadał w dwóch miejscach( wina oczywiście była fabryczna a nie pracowników) NIE POLECAM!

Klient
@Gość 15.05.2016 20:20

Gorąco polecam ten warsztat dobra obsługa i w ogóle te opinie mijają się z prawdom ceny jak wszędzie silnik naprawili w 100% polakierowali mi pół samochodu naprawdę super polecili mi ten warsztat znajomi zawsze będe do niego wracał

Zostaw opinię o Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks - Wałbrzych

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorz Kubieniec Gk. Auto Luks