Opinie o Halina Compała-Kuśnierz w Rzeszów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Halina Compała-Kuśnierz. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Halina Compała-Kuśnierz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Halina Compała-Kuśnierz w Rzeszów

Lola Nowy wpis

Czy pielęgniarki otrzymują wynagrodzenie zgodne z najnowszą siatką płac?

Alicja

Widzę po opiniach że zarówno praca tutaj jak i proces rekrutacyjny według niektórych pozostawiał wiele do życzenia. Coś się poprawiło przez ostatnie lata? Czy szefostwo traktuje lepiej zarówno pracowników jak i kandydatów? Pensje poszły w górę? dajcie znać

Nikt
@Alicja

Nie.

Elżbieta Nowy wpis
@Nikt

Były jakieś rozmowy może chociaż z szefostwem by to zmienić? Jaka była reakcja?

Darkness Nowy wpis
@Elżbieta

To pytanie retoryczne chyba.

Wiktoria Nowy wpis
@Darkness

w którym kontekście? Że nie było reakcji czy ludzie nie próbowali nigdy rozmów podejmować, bo to jednak różnica? w firmie o czymkolwiek się rozmawia czy wszyscy jedynie na pracy są skupieni?

ann

Miałam okazję brać udział w rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Promedica . Pan Piotr Compała , który przeprowadzał rozmowę nie uznał za stosowne przedstawić się więc podczas rozmowy nie wiedziałam z kim mam przyjemność , słowa grzecznościowe typu dzień dobry są mu obce , generalnie bardzo nieuprzejmy człowiek . Elementarne zasady dobrego wychowania od człowieka który jest lekarzem i zarządza ludźmi zostały pominięte. Pracodawca dobiera sobie najlepszy w jego ocenie personel i jest to w pełni zrozumiałe ale nie można traktować potencjalnego kandydata na pracownika w tak arogancki sposób.

nowa

Kilka miesiecy pracy i koniec. Strata czasu, szkoda nerwow zero perspektyw na rozówj, pieniądze wlasciciwie malutkie za taki naklad pracy. Lepiej sie zastanowic. Tlumy na rozmowach chyb atylko po to aby co kilka miesiecy zmieniac zespol... Promedica na -.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Halina Compała-Kuśnierz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Employee_91

Przykro to pisać, ale zwyczajny wyzysk pracownika i brak poszanowania jego pracy. Spora fluktuacja zatrudnienia. Pracownicy przychodzą i po roku, lub 2 latach jak ich oczekiwania rosną wraz z doświadczeniem, są zwalniani, bądź odchodzą sami. Do tego nieuczciwe traktowanie i podejście ze strony szefostwa! Brak elementarnych umiejętności zarządzania zasobami ludzkimi. Pracownicy zamiast szacunku czują dystans i strach. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zmienić o 180 stopni podejście do pracownika!

admin

Jak traktuje się pracownika w firmie CENTRUM MEDYCZNE PROMEDICA NZOZ S.C.Piotr Compała, Halina Compała-Kuśnierz? Wypowiedz się na naszym forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Halina Compała-Kuśnierz - Rzeszów

• Jak się pracuje w Halina Compała-Kuśnierz?

Zobacz opinie na temat firmy Halina Compała-Kuśnierz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Halina Compała-Kuśnierz
2.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Pl. Wolności 17
    35-073 Rzeszów