Arrow Poland

Opinie o Arrow Poland

opx

erf, angielski to dzisiaj podstawa. Bardziej trzeba się zastanowić czy jakiś drugi język można im zaoferować i czy to ewentualnie mogłoby podnieść wynagrodzenie pracownika.

XYZ

Niestety jeżeli mówimy tu o ARROW ELECTRONICS POLAND zgadzam się w 100%. Najgorszemu wrogowi nie polecam, szczególnie, że kadra zarządzająca jest tragiczna. Jednostka traktowana marginalnie, a ogólna zasada to [usunięte przez moderatora]. Z czystym sumieniem moge odradzić, pracowałem, wiem, teraz pracuje w konkurencji. Uważam Arrow za największą pomyłkę w mojej karierze zawodowej. XYZ

Nawet wrogowi nie poleci

Zostaw opinię o Arrow Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Arrow Poland