Opinie o Hotel Kozi Gród w Pomlewo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hotel Kozi Gród. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hotel Kozi Gród o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hotel Kozi Gród w Pomlewo

Wiki

Tak sporadycznie zamieszczacie na forum opinie o pracy. Mam nadzieję, że jest dobrze i dlatego tak jest?

xyz
@Wiki

Wszystko dobrze!

Opip
@Wiki

Bo Sofia nie szaleje, temu spokój jest.

123 Nowy wpis
@Opip

Nigdy nie szalała, więc nie wiem w czym masz problem.

Yxz Nowy wpis
@123

Wszyscy dobrze wiedza, że stosowała (usunięte przez administratora) w pracy co do innych pracowników. Miała dziewczyna szczęście, że nikt nie zgłosił tego. Wiele młodych dziewczyn płakało przez nią. I przez nią się pozwalniało. Ale właściciele hotelu widzieli tylko zapłakaną i zmęczoną Sofię. Szkoda, że nie widzieli tego jak bardzo pijana przychodziła do pracy. I to wcale nie było zmęczenie. Dobrych ludzi traktujecie jak psy. A nie powinno mieć tego miejsca. Nawet nie potraficie dopilnować, żeby wszystko miało ręce i nogi. Szkoda mi tych dziewczyn. Bo złe nie były. Radzę zainwestować w podsłuchy na holu hotelowym i w miejscach gdzie przebywają pracownicy. Będzie wtedy wszystko czarno na białym. Mam nadzieję, że dziewczyna się w końcu ogarnęła. I da już spokój. Bo zawsze można jest zafundować powrót do swojego kraju. Wystarczy tylko mieć na nią dowody i zgłosić się do sądu pracy. A (usunięte przez administratora) to bardzo często spotykana akcja w pracy. Więc myślę, że w końcu będzie spokój

Halina Nowy wpis
@Yxz

Strasznie przykra sytuacja, niestety czasem jest tak, że za rząd reaguje za późno albo wcale. I to jest straszne, bo ludzie już wtedy potracili pracę często i po ptokach. Mi się wydaje, że to może być dlatego, że takim początkującym osobom się daje za dużo wolności w zarządzaniu ludźmi?

123 Nowy wpis
@Yxz

Jeśli ktoś nie wykonuje swoich obowiązków należycie, kierownik zwraca uwagę wielokrotnie, żadnej poprawy nie widać, a pracownik nie potrafi przyjąć krytyki. Bardzo częsta sytuacja w wielu miejscach pracy. Jeśli komuś nie odpowiadają warunki pracy lub się do niej nie nadaje to się zwalnia lub zostaje zwolnionym. Sofia, która za każdym razem ratowała (usunięte przez administratora) działu pokojowych, bo "wiele młodych dziewczyn" jest tak nieodpowiedzialnych, że o nieobecności w pracy potrafią uprzedzić poprzez SMSa rano tego samego dnia ba 15 minut przed rozpoczęciem zmiany. Nigdy nikogo pijanego w Kozim nie widziałam - czy robiłaś badania alkomatem? Jeśli ktoś pracuje za cały dział, bo ktoś nie raczy pojawić się w pracy to ma prawo być zmęczony. Wszystko ma ręce i nogi i cała współpraca przebiega pomyślnie i bezproblemowo. Nie pracujesz tu, więc skąd możesz wiedzieć? Radzę dokształcić się w temacie podsłuchów, które aktualnie są nielegalne. Dziwne, że skoro w Kozim jest tak źle, że ktoś tu pracuje i jeszcze nikt nic nie zgłosił do sądu pracy :/. Masz dowody? Mówisz z doświadczenia? Czemu nic z tym nie robisz?

Faktycznie pełno Ukraińców pracuje w hotelu?

@Kasia

Bo tak to jest, kiedy rodowician nie potrafi pracować. A ktoś musi, żeby utrzymać hotel

Roman
@Kasia

akurat Ci Ukraińcy to na tą chwilę jeden z pozytywniejszych rzeczy! Spoko goście!

XYZ

Witam. Pracowałam jako pokojówka. Szczerze mówiąc tragedia. Jeśli masz umowę, powinnaś pracować 168 godzin, niestety pracujesz więcej, za co nie masz płacone. Te bez umowy, pracują za dużo, mają mało wolnego. Każdy weekend praca :( Atmosfera u pokojowych totalny kataklizm, jedna ukrainka myśli, że jest panią. Traktuje pracowników niczym podwładnych. Sama nie zrobi nic. A innymi się wysługuje. Nie potrafi być miła, co też jest bardzo przykre. Kierownik co chwilę inny. Każdy robi co chce, żyją tam na własnych zasadach. Porażka

Alicja
@XYZ

W rzeczywistości praca w dziale służby pięter wygląda inaczej. Wszystkie Panie pokojowe są rozliczane za godziny pracy, z czego niedziele, święta i godziny nocne są dodatkowo płatne +3 zł na godzinę. Nie zdarzyła się jeszcze sytuacja, żeby ktoś z pracowników nie otrzymał należnego wynagrodzenia. W przypadku pracy na umowę, w zależności od stawki na godzinę, Panie muszą wypracować ok. 140-150 godzin. Praca jest zmianowa, a ilość godzin pracy zależy od danego sezonu i obłożenia hotelu. Niektórym Paniom pokojowym zależy na wyrobieniu większej ilości godzin, żeby więcej zarobić. Ciężko mi się odnieść do opinii na temat Pani z Ukrainy, ponieważ wśród aktualnego zespołu, wszystkim Paniom dobrze się razem pracuje. Zmiana kierownika działu nastąpiła po roku czasu pracy poprzedniczki. Są dwie Panie pokojowe z większym doświadczeniem, które pracując na zmianę koordynują pracę całego zespołu w ścisłym kontakcie ze mną i właścicielką. Również warto wspomnieć o pozostałych dodatkach, które Panie pokojowe otrzymują: 50 zł za nie palenie papierosów, dodatek do paliwa (10 zł za dzień pracy), premie za tempo (w przypadku wyjazdu i przyjazdu tego samego dnia ponad połowy pokoi), premie uznaniowe.

Bartosz
@XYZ

A czy są jakiekolwiek zalety pracy w Hotelu Kozi Gród? Ktoś jeszcze może napisać więcej informacji o tej firmie? Dzięki.

Abd
@Alicja

Tak 10 zł za paliwo? Chyba w snach. Płatne nadgodziny? Kłamstwo. Jak się ma ponad 160 godzin to wasza niedouczona księgowa która nic nie wie wmawia że się źle czipowało. Radzę pochwalić się ile ludzi tam na czarno pracuje. Sam znam tam kilka osoby co bez żadnej umowy pracują i raczej nigdy jej nie dostaną, kilka juz sie zwolinilo bo mialo dosc tramtowania ludzi jak psow. Pokojowych powinno być 12 a są że 4 chyba. Ludzi nie zatrudniacie, księgowa (usunięte przez administratora) ile się da. Ten cały kierownik nic nie może załatwić bo tam spodnie nosi szefowa a On sukienkę. Ochrona śpi w nocy że można wynieść ich razem z tym fotelem co siedzą na nim. Radzę przejrzeć kamery co ochrona w nocy robi. Poza tym pokojową powinna pokoje sprzątać a nie korytarz, basen i nie wiadomo Co, do tego zatrudnia się sprzątaczki. No ale przecież to byłby koszt i w exelu by się nie zgadzało. Odradzam tam prace każdemu no chyba że jest się masochista. Ciekaw jestem jak stare są te 4 gwiazdki bo Venus ma tylko 2 a dużo lepiej tam wygląda i milsza atmosfera.

Pokojowa
@XYZ

Jak praca komuś nie odpowiada, to na co komu tam pracować? Zamiast wylewać smutki i żale w Internecie, przy czym obrażając innych, osobiście polecam, poszukać innej pracy. Nie rozumiem, też co daje obraza innych osób? My jako pokojowe dogadujemy się świetnie. Ale jak widać, ktoś nam zazdrości atmosfery ;) A co do nadgodzin to już nasza indywidualna sprawa, czy mamy płacone czy nie. Jeśli w domu nie nauczyli, to ja to napiszę. Nikomu się nie powinno zaglądać do portfela. Nie pozdrawiam.

Krzysztof
@Pokojowa

Czytam Wasze opinie i zastanawiam się, czy możliwa jest praca tylko na pół etatu? Skoro pracowników pokojowych powinno być dużo więcej, to zastanawiam się, czy możliwe jest porozumienie się z pracodawcą i pracę np. tylko popołudniami. Ktoś z Was pracuje może w takiej formie?

Sylwia

@Dorota, systemy dostępu są obecnie w wielu firmach. Poprawiają bezpieczeństwo pracowników i pozwalają w razie potrzeby udowodnić czas swojej pracy. Czy próbowałaś spojrzeć na to z tej perspektywy? Czy każda nowa osoba na okresie próbnym w firmie Hotel Kozi Gród nie posiadała umowy? Jeżeli to prawda, to jest to niepokojące. Pracodawca powinien zawsze regulować swój stosunek z pracownikiem poprzez odpowiednią umowę.

@Sylwia

Nie chodzi mi o sam system chipów, tylko o to, że chipowałam się conajmniej co dawało w sumie więcej niż 9 h pracy...a potem kiedy już odeszłam i liczyłam 10 tego na swoje wynagrodzenie to Dyrektor śmiał twierdzić, że w ogóle się nie chipowałam....zresztą szkoda nerwów na ten Hotel. Oszustwo i skąpstwo.

Dorota
@Sylwia

I owszem była osoba, która miała szansę coś zmienić, ale również odeszła po kilku miesiącach bo jak widać tam nie ma najmniejszych szans na poprawę sytuacji i nikt nowy tego nie zmieni.

Ola
@Sylwia

Dalej jest dokładnie tak samo. Szef obiecywał zatrudnienie po 3 tygodniach, po dwóch miesiącach obietnic nie wytrzymałam. Nie wiem jak długo to by trwało.

Ola
@Sylwia

W tej chwili na w hotelu jest tylko trzech kucharzy na jakiejkolwiek umowie, to samo jest z kelnerami itp. (usunięte przez administratora) Niedawno zwolniła się kuchark(usunięte przez administratora)

Abd
@Sylwia

Tam jest jak na wojnie. Nic tylko uciekać jak najdalej.

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Hotel Kozi Gród po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MICE B2B Sprzedawca w Hotelu Kozi Gród. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Rzeszów
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Men in black

(usunięte przez administratora) , kiła i mogiła. W żadnym stopniu nie polecam pracodawcy, oszczędność i wyzysk.

Kamil

@jeleń Czy otrzymamy coś więcej z komentarza do tej bardzo skąpej opinii?

jelen

Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Qwerty

O matko, ile komentarzy usuniętych. Widzę, że prawda mocno boli.

Sylwia

@Dorota, rozumiem, że Twoje negatywne zdanie o Hotelu Kozi Gród jest ostateczne. Jednak z każdej pracy można wynieść cenne doświadczenia. Wszystko zależy od perspektywy i przyszłych wyzwań zawodowych. Czy planujesz kontynuować swoją karierę w hotelarstwie? Jest to branża bardzo przyszłościowa. Na rynku istnieje olbrzymie zapotrzebowanie na nowych pracowników. Nie warto się zrażać pierwszymi niepowodzeniami! Kto z Was orientuje się w aktualnej sytuacji hotelu Kozi Gród? Czy hotel poszukuje nowych pracowników?

dominik123
@Sylwia

Dorota a ty swoje, a jakie ty wynosisz doświadczenia. Starasz się każda wypowiedz przekręcić. Zrób rozpoznanie w terenie a nie kłam, manipuluj itd. Jeśli wiadomo że to miejsce jest h ... słabe to po co maja wyciągać ludzie jakieś pozytywy. Wystarczy posłuchać tych którzy tam byli. Miesiąc, dwa czy trzy ... NIe warto, brak dobrej atmosfery pracy, brak szacunku, wysokie mniemanie o sobie itd.

Zniesmaczona
@dominik123

Swieta prawda !!

Asia

Jestem zaskoczona tym co tutaj czytam, trafiłam na ta stronę przez przypadek. Pracowałam tam jakiś czas temu i było wszystko w porządku. Słyszałam że nowe kierownictwo jest straszne, ponizaja i wyzyskuja ludzi ale myślałam że to pomówienia.

@Asia

Kierownictwo gdzie?

Zniesmaczona
@Asia

To prawda, sama sie przekonalam na wlasnej skorze.... Maja w powazaniu goscia... Oszusci i cwaniacy ..

Sylwia

@Anonim, czy możesz rozwinąć swoje pytanie? Może być ono niejasne dla innych użytkowników. Czy pytanie jest związane z sytuacją panującą w firmie Hotel Kozi Gród?

Sylwia

@dominik123 dzielmy się opiniami, ale pamiętajmy o nadrzędnych zasadach, jakie nas obowiązują. Każdy inny wpis, który godzi w dobra osobiste, zawiera oszczerstwa czy bluźnierstwa, może zostać usunięty przez administratora.

Julita

Idealnych firm nie ma tylko ludzie czasami nie spełniają oczekiwań pracodawcy i niestety umowa nie jest przedłużana.

dominik123
@Julita

dobrze że ci ludzie od HKG spełniają obraz krwiopijców z XIX wiecznych powieści.

Dorota

Witam, Też miałam okazję popracować w Hotelu Kozi Gród wystarczająco długo, aby zdecydowanie odradzić dłuższą współpracę z tym miejscem. Poczynając od braku umowy na okres próbny od początku pracy w hotelu. Kierowniczka recepcji (bardzo niekompetentna osoba, może dlatego że z bardzo krótkim stażem) zapewniała, że wszystkie dodatkowe godziny są naliczane po czym przy rozliczeniu otrzymujesz 0- :)...W hotelu wprowadzony jest system tzw. chipów, którym musisz się meldować na początku pracy i po jej zakończeniu. Mi w momencie rozliczenia próbowany wmówić, iż w wogóle się nie chipowałam co jest bzdurą. Nikt tam dłużej nie chce pracować. Ja też odeszłam bo znalazłam coś zdecydowanie bliżej, ale i umowę miałam na dzień dobry. Odradzam każdemu to miejsce. Lepiej troszkę dłużej poszukać i z pewnością znajdzie się coś ciekawszego.

Klops
@Dorota

Głos tylko z jednego działu:) a tam nie działają żadne. Może koszący trawniki ...

Sylwia

@klops, czy podejmowałaś jakieś próby pozytywnego wpłynięcia na sytuację w Hotelu Kozi Gród? Zawsze warto szukać porozumienia. Pracownikom jak i pracodawcy powinno zależeć na dobrej współpracy. Czy pracodawca zapewniał dodatki pozapłacowe, na przykład kartę sportową? W dużych sieciach hotelowych jest to już standardem, a jak jest w Hotelu Kozi Gród?

Klops
@Sylwia

No a tobie Sylwio życzę samych "PR"owców na drodze. Kłamstwo zawsze brzmi dobrze. Rozmawiałem dzisiaj z przypadkowa osobą. Mówiła że była na Boże Narodzenie i kuchnia jak zwykle nie daje rady:) Pani Sylwio, widziała pani ten film na FB ze zwierzątkami przy paśniku? Paśnik jest po to aby było łatwiej do nich strzelać. Warto bronić, naprawdę broniłaby pani każdego??? Tam są potrzebni ludzie do wyzysku a nie do współpracy:) Przykładem kelnerzy z Ukrainy ...

Ciągle szukają nowych pracowników, a po chwili nagle ich nie potrzebują. Brak szacunku do pracownika.

Sylwia

@anonymous, każdy ma prawo wyrazić dowolną opinię, zarówno negatywną jak i pozytywną, ważne, żeby ta opinia była zgodna z prawdą i poparta odpowiednimi przykładami. Rozumiem, że masz zastrzeżenia co do swoich kontaktów z przełożonymi w firmie Hotel Kozi Gród. Czy próbowałaś w jakiś pozytywny sposób wpływać na tę sytuację? Czy wywiązywałaś się z wszystkich obowiązków? Zawsze warto szukać wspólnych dróg porozumienia.

klops
@Sylwia

Stop bezprawiu! Życzę pani Sylwio podobnych szefów w życiu. Doświadczeń typu zawsze źle a zrozumie pani czemu tam nie warto pracowac:):):)

Sylwia

@Słodka, Twoja opinia jest bardzo ogólna i nie poparta żadnymi argumentami. Rozumiem, że krytycznie oceniasz poziom organizacyjny firmy lub podział obowiązków w Hotelu Kozi Gród. Jednak praca na stanowisku Recepcjonistki wiąże się często z wielozadaniowością. Czy byłaś świadoma zakresu obowiązków na tym stanowisku? Czy to Twoje pierwsze doświadczenia w branży hotelarskiej?

@Sylwia

No to już pełna komedia:) @Słodka pisze, że biuro nawala, a ty piszesz że żadnych szczegółów?!? Jak padną imiona to wykasujecie jako bezpodstawne bo nie w sądzie:) Sylwia ile ci płaca za to. Jeśli musisz ratować to (usunięte przez administratora) ( nadal wyrzucają jedzenia do dołów w ziemi albo palą chleb). Pani Sylwio nie zawsze warto bronić ludzi niewiarygodnych.

Słodka

Cieszę się że już tam nie pracuje, patologia jakiej mało. Biuro myśli że jest najważniejsze w firmie. Cała brudną robotę odwala recepcja a ich praca na odwal odbija się na pokojowych.

Stella

Brak szacunku do pracownika objawia się tym, że pracodawca wymaga pracy??

@Stella

Nie wiesz co to brak szacunku?!? Wymóg pracy, czy forma zwracania uwagi!

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Kozi Gród - Pomlewo

Hotel Kozi Gród
1.9/5 Na podstawie 69 ocen.
  • ul. Leśników 3
    83-047 Pomlewo