Hotel Kozi Gród

Pomlewo

Opinie o Hotel Kozi Gród

Mir

A realnie, jak jest a praca w administracji sprzedaży - godziny i dni pracy, umowa?

Malinka82
@anonim 27.02.2017 14:11
A to ciekawe, może niech admin napisze jakie właściciele nakładają "standardowe" godziny pracy, średnio o 20h w miesi...

A takie ładne oferty pracy mają napisane na różnych stronach internetowych, szczerze mówiąc nawet zachęcające. Z opini tutaj widzę, że nic ciekawego! Jednak praca u prywaciarzy to najgorsze z najgorszych. Pozdrawiam i współczuje takich sytuacji - głowa do góry

dzik
@anonim 27.02.2017 14:11

to do inspekcji pracy trzeba by zgosić

KICIA

Te piękne słowa właścicieli tu na portalu ehhh. Umowy? Dodatek za prace w nocy? Szkolenia dla pracowników? Pozdrawiam I

Czarny

Szkoda dyskutować na temat pracy w Kozim Grodzie dno totalne! Ci którzy pracują tam długo (a jest ich garstka ) tylko dla tego,że nie posiadają żadnego wykształcenia i doświadczenia w innej branży więc dadzą się nie szanować ,bo nie mają wyjścia. Każdy normalny długo tam nie wytrzyma.Te wpisy pozytywne napewno nie pisał żaden pracownik,ale jakoś trzeba się bronić tylko może lepiej byłoby coś zmienić,żeby nie mieli o czym pisać...

Lalka

Droga Aloha, tu się mylisz posiadam wyższe wykształcenie znam języki obce nie raz ratowalam sytuację i posiadam dość dlugi staż pracy w tym miejscu Ale co było to było trudno ale właśnie dlatego posiadam szacunek dla samej siebie i nie nie bede stać cicho w chwili gdy kogoś lub mnie próbują mieszać z błotem! Sorry jak kto lubi

Lalka

A co do zwolnień to oni nikogo nie zwalniają tylko ludzie sami się zwalniają bo oni do tego dążą ze psychicznie nikt długo nie wytrzymuje !!! Brak słów

Aloha
@Lalka 03.08.2017 21:02

Jako pracownik z dłuższym stażem, mogę powiedzieć że nigdy nie spotkałem się z tak niekompetentnymi ludźmi... przyjmujemy ludzi bez doświadczenia, ale to jacy ludzie się zgłaszają przechodzi ludzkie pojęcie. Nawet zdania nie umieją skleić, a co dopiero wymagać od nich rzetelnej obsługi gościa. Także "droga" Lalko pewnie należysz do tych ludzi, którzy zarzekali się, że szukają pracy na stałe, a jak przyszło co do czego to tydzień wytrzymali bo się nie spodziewali, że będą musieli pracować i okazali się po prostu człowiekiem o bardzo niskim ilorazie inteligencji. Więc nie dziwota, że nie wytrzmałeś/aś psychicznie skoro nie nadajesz się do wyznaczonej pracy. Pozdrawiam

ejka

pracuje od dluzszego czasu i fakt: szef jest wymagajacy, szefowa upierdliwa, praca ciezka, ale poki co najlepsza jaka mialam i nie wydaje mi sie zebym ja w najblizszym czasie zmieniala

ja

nie jest źle.. co prawda działy moglyby sie miedzy soba lepiej dogadywac i by sie nam przez to latwiej pracowalo, ale generalnie praca spoko..

takitam

pracuje sie tu ok, zupelnie nie rozumiem opinii o tym, ze to miejsce to dno i porazka.. mysle, ze to pisze kilka osob, ktore zostaly zwolnione, bo nie pracowaly jak nalezy.. zespol, ktory jest obecnie sie dogaduje i dobrze nam sie pracuje, zwlaszcza bez tych, ktorzy nic nie robili i narzekali na wlascicieli, ze czegos wymagaja.. powodzenia w znalezieniu pracy gdzie sie placi za nicnierobienie!! he he

Man123

To miejsce to dno totalne z tego co wiem to w każdym z działów jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na wszystkim się oszczędza ???????? szefowa to szalona baba która w nocynie śpi i buszuje po hotelu jak jakaś psychicznie chora i biada jak znajdzie coś to już afera na Maxa szkoda nerwów i sił na to miejsce no chyba ze jak niektórzy nie mają perspektyw na przyszlosc to niech ida na dno razem z właścicielami ja dziękuję wysiadam ????????????nie polecam tego szajsu nikomu !!!!!!!!

smerf

nie mam zastrzeżeń, dostaję kasę na czas, żadnych nadgodzin bądź dodatkowych wymagań, wszystko zgodnie z początkowymi ustaleniami, praca wymagająca, ale takiej właśnie szukałem i sobie chwalę

działacz

pracuję, jestem zadowolona, generalnie fajna atmosfera i spoko pracownicy, fakt, są dni, że trzeba naprawdę zapierdzielać, ale są też takie kiedy mniej się dzieje i można odsapnąć. polecam, jak ktoś ceni swobodę działania i lubi samodzielne stanowiska!

Mała

Praca w tym miejscu to porażka! !!! Pracowników nikt nie docenia wręcz przeciwnie wieczne wymagania i wszystko jest źle ( usunięte przez administratora )ogółem obiecanki cacanki a głupiemu radość . Nie polecam

kandydatka
@Mała 29.06.2017 20:14

a na jakim pracujesz stanowisku? zastanawiam się nad pracą tam i nie wiem czy się zdecydować.. będę wdzięczna za informację o jakim dziale piszesz i od kiedy pracujesz

niunia

To moja pierwsza praca i jestem bardzo zadowolona. Duża swoboda działania, nikt mnie codziennie nie rozlicza i nie kontroluje. Wypłata spoko. Bałam się jaki będzie kontakt z szefem i szefową, ale ogólnie nie mogę nic złego powiedzieć. Jedynie dojazd jest słaby, ale dostaję dodatek do paliwa, więc ok.

Szczesciara

Haha pozdro dla Koziego Grodu, że nawet Ukraińcy nie chcą pracować, a są lepiej wynagradzani niż osoby pracujące na danych stanowiskach już dłuższy czas !

Pozdrowienia dla kucharzy przekażę. Pozdrawiamy Mamusię i życzymy powodzenia w nowym miejscu pracy!

Co za bełkot. Szanowni Państwo Właściciele, gdybyście byli w porządku, to nie musielibyście tak zajadle bronić swoich racji i polemizować na tym forum. Prawda broni się sama! A prawda jest taka, że Kozi Gród to fatalne miejsce pracy. Oczywiście każdy może się zatrudnić i przekonać o tym na własnej skórze - brr.

Mamusia:)
@anonim 17.05.2017 19:36

Coś w tym jest. Co prawda pracowałam tam krótko, ale nie dam sobą pomiatać. Należę do osób zadaniowych, ale takiego [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i braku organizacji jak żyje 30 lat nie widziałam. Barman wydający polecenia sprzeczne, sam nie wie co z czym, a najgorsze ze w kontakcie "face to face" z klientem wychodzi jego poziom wysławiania... straszne... miesza, a jak okazuje się ze źle wydał polecenie bądź źle wytłumaczył to znika... manager który próbuje jakoś to poskładać ale będzie mu ciężko bez prawej ręki która ma jakiekolwiek wykształcenie hotelarskie.. niestety ani barman ani 18-letnie kelnerki które nawet nie chcą podejść do matury nie pomogą mu w tym... jedynie złego słowa nie powiem na kucharzy i Panie z kuchni i zmywaka / manager restauracji powinien brać przykład z pracy kuchni. Jedynie tam zobaczyłam ogarnięcie, każdy miał wyznaczone zadania. A Dania na talerzach wyglądały przepięknie. Pozdrowienia dla kucharzy i do zobaczenia (ale ja już jako gość) :)

Tytyty

Ogl to z mojej perspektywy sytuacja wygląda tak, że jeszcze nigdy nie dostałem kasy później niż 10. Zawsze była 10, co prawda dwa razy zdążyło się że dostałam ja o godzinie 17 ale była. Uważam że jeśli chodzi o pensje to są one na czas. Jeśli komuś się coś nie zgadza to też zawsze można iść i się dogadać z szefostwem, było tak w moim przypadku. Generalnie każdy robi co do niego należy, Jak w każdej pracy różnie bywa i moim zdaniem zawsze trzeba sb na wzajem pomagać. Mam tu na myśli różne działy w hotelu. Ewentualny i dość spory minus jaki mógłbym tutaj zostawić to taki że stali pracownicy i nowi są tak samo wynagradzani co dla mnie jest bzdura. Bo co za tym idzie nie ma szacunku do stałych pracowników... Są to są, nie ma to nie maa...

mała

nikt mnie nie namawia, sama chcę tam pracować.. poznałam kierowników recepcji, gastronomii i kuchni i są to młodzi, ambitni ludzie, którzy nie mieszkają w okolicy, więc zupełnie nie wiem o czym mówisz - raczej to brzmi jak oczernianie pracodawcy, bo nie jest zgodne z prawdą.. a obiady są przygotowywane świeże i naprawdę smaczne, bo pytałam kilku pracowników, którzy z nich korzystają.. samochody szefostwa, hmm, z tego co widziałam, odkąd tam pracowałam jeżdżą wciąż tymi samymi..

Proszę o posługiwanie się faktami przy umieszczaniu opinii na temat hotelu. Słowa "niewolnik", "obleśna", "świństwa" świadczą o wygłaszaniu emocjonalnie nacechowanych sądów niepopartych faktami. Na jakiej podstawie są wygłaszane - proszę o opisanie sytuacji, wydarzeń, które świadczą o niedocenianiu pracowników, bądź o tym, że właściciele nie znają kuchni Koziego Grodu. Nie wiem kim był "dobry kucharz, który zniknął" - chyba myli Pan/i hotel. Takie fałszywe wpisy tylko krzywdzą pracodawcę oraz pracowników, którzy są obecnie zatrudnieni.

Potencjalna pracownica

Gdyby ktoś z komentujących zechciał napisać jak jest z godzinami pracy? Jak z weekendami? W sezonie wszystkie weekendy pracujące ? Godziny pracy są przestrzegane czy zmuszają do nadgodzin?

dada
@Potencjalna pracownica 07.05.2017 15:28

w miesiacu masz ponad normę..

Zdr125
@b0d7 08.05.2017 08:31
Jestem obecnym pracownikiem hotelu, nie wiem jak było wcześniej, ale dużo osób, które wprowadzały zamęt nie pracują już. Szefos...

Tak, tylko za nadgodziny nikt nie dostaje dodatkowych pieniedzy. I zawsze trzeba wypracowac wiecej niz ilosc dni pracujacych w w danym miesiacu...

kandydatka

dobrze by było jakby wszyscy pisali na jakim stanowisku pracowali, bo inaczej opinie są mało konstruktywne.

Pani dyrektor, o której mowa w poście nie pracuje już w hotelu. Duża ilość ogłoszeń o poszukiwanych pracownikach wynika ze specyfiki branży hotelarskiej, która charakteryzuje się dużą rotacją personelu i nie jest to tylko przypadek tego hotelu. Warunki zatrudnienia omawiane są z każdym pracownikiem przed przyjęciem do pracy. Decydując się na pracę w hotelu, pracownik akceptuje jej warunki.

Proszę o posługiwanie się faktami przy umieszczaniu opinii na temat hotelu. Zdanie "odeszła cała recepcja, biuro, kuchnia, wszystkie pokojowe" jest po prostu kłamstwem. W każdym z tych działów są osoby, które pracują w hotelu od co najmniej roku.

rzeczywiście praca trudna, szefowie wymagający, no i dojazd uciążliwy, ale ogólnie polecam, bo wypłaty dobre, no i jak ktoś się stara, to naprawdę zostaje doceniony i dostaje dużą dowolność, zespół mały i przez to można się zakumplować

wz34

Sory ale musisz liczyć się z tym, że branża gastronomiczna czy hotelarska to nie jest praca biurowa od 8 do 16, poniedziałek piątek, jak takiej pracy szukasz to nie w hotelu, ani w restauracji. Kompletną bzdurą jest również, że nie płacą, a jak płacą to 1000 zł. Szkoda, że wypowiadają się osoby, które nie wniosły do pracy nic swoją osobą, a tylko mają pretensje, że ktoś kto ich zatrudnił miał "czelność" im mówić, że mają pracować. śmiech na sali.

Nick
@admin 19.04.2017 14:04
Ze wszystkimi pracownikami zatrudnianymi w hotelu podpisujemy umowy. Hotel jest firmą rodzinną, w której pracują członkowie ro...

Jak może wykonywać swoją pracę bez zarzutu, skoro na niczym się nie zna???

Jeśli ktoś ma dwie propozycje to bez wahania wybierajcie tę "drugą" zapewne lepszą opcję. Ciężko żeby chociaż na 3 min przerwy wyjsc, ciągłe nakładanie prac, a zero pomocy od innych. Zepsute i uszkodzone sprzety, którymi nawet po zgloszeniu nikt się nie zajmuje a robota zrobiona być musi. Wymagania z kosmosu, a szkolenia ? - ucz sie sam !. Obcinanie pieniędzy za jedzenie, którego już powinni się pozbyc i ogólnie dużo niezgodności co do wyplaty ( niezapominając że ZAWSZE są one o 2-4 dni później niż powinny). Aaaa i obiecywane premie tylko albo aż raz w sezonie. Ogólnie niezadowolony pracownik.

Nie polecam, atmosfera nieprzyjemna dla własnej osoby. (usunięte przez administratora). Wymagają od ciebie wysokiej kultury osobistej a sami jej nie posiadają, zero szacunku dla pracownika.

pracuś
@anonim 22.09.2016 11:39

no cóż ktoś, kto ma zero umiejętności i szuka posady i 25 zł na godzinę to dlatego trudny kontakt z szefową

jest fajnie

Zostaw opinię o Hotel Kozi Gród - Pomlewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Kozi Gród