Opinie o Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A. w Sędziszów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń techniki grzewczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A. w Sędziszów

tom

Czy już wybrano wiceprezesa ds handlu?

Mick
@tom

Oficjalnie jeszcze nie. Pani Prezes jeszcze w zeszłym roku wybrała. Bodajże ma być osoba z Emersona.

@Mick

Witam, biore udział w konkursie. Czyli to wszystko oszustwo ? Szok.

Mag
@Gość

Cały konkurs to lipa. Pani Prezes wybrała wcześniej swoją osobę

just
@Mag

Konkurs na Wiceprezesa ds. Handlu i Rozwoju odbywał się zgodnie z procedurami i regulaminem. Sugerowanie, rozpowszechnianie informacji wprowadzających w błąd lub kłamliwych jest przestępstwem. Jeśli posiada Pan/Pani dowody na działania niezgodne z procedurami rekrutacyjnymi na w/w stanowisko proszę przekazać je odpowiednim służbą.

@just

A osoby odpowiedzialne za kontrolę BHP również stosują się do wszystkich zasad.

Minimalne zarobki wręcz głodowe, przełożeni stosują (usunięte przez administratora) Nie polecam

joszi

a ja polecam, jestem na warsztacie i pracuje mi się całkiem nieźle :)

Bronisław
@joszi

Piszesz że polecasz pracę w tej firmie. Możesz powiedzieć co sprawiło że Twoje zdanie jest tak pozytywne? Jestem ciekaw na jakie zarobki można tutaj liczyć, mam nadzieję że powiesz mi coś więcej na ten temat.

@Bronisław

Mieszkam niedaleko i lokalizacja mi odpowiada. Poza tym w miejscu gdzie pracuję mam spoko ziomów, przełożony też jest ok. Zarobi są różne, zależy od stanowiska. ja nie narzekam

joszi

wcale, że nie bo zarobki są całkiem dobre jak na to województwo

Jaka jest kultura pracy w Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

olaa

Zależy wszystko od stanowiska, wiadomo na warsztacie są ubrania robocze - zapewniane przez pracodawcę, w biurze nie ma jakiś wytycznych, ale raczej nie zaleca się ubierania dresów czy klapek :)

Natalia

@Leon, dziękuję za wyczerpującą wypowiedź na temat pracy w firmie Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A. możesz jednak sprecyzować czy stawka, którą podałeś to stawka brutto czy netto do ręki? Czy do wynagrodzenia podstawowego są doliczane premie bądź inne benefity? @Arek, czy mógłbyś napisać jakie preferencje powinien posiadać potencjalny pracownik, który chciałby pracować w firmie Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A.?

@Natalia

13 zł brutto,premia kwartalna w wysokosci 300 zl o ile nie było sie w tym czasie wogóle na zwolnieniu lekarskim.

@Leon

Chciałabym doprecyzować jeszcze jedną kwestię związaną z warunkami zatrudnienia. Napisz proszę, jaka umowa jest podpisywana z pracownikami przez Fabryka Kotłów "SEFAKO". Czy można liczyć na stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Dla wielu osób, pragnących zdobyć rozeznanie w aktualnej sytuacji panującej na rynku pracy, jest to ważny aspekt.

olo
@Leon

W życiu nie słyszałem o tak niskiej premii, a pracuję w sefako od 2010 roku. Chyba coś naskrobałeś.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Stefan

Podpowiedzcie jaka jest atmosfera w pracy i czy warto aplikować?

marza
@Stefan

Pracuję kilka lat, w zasadzie kilkanaście. Mogę polecić. roboty jest dużo, więc firma stoi dobrze. Pracownik też jest traktowany przyzwoicie, wypłaty na czas, premie, aczkolwiek czasem z opóźnieniem ale są, na święta też jest kasa lub bony, szkolenia też są finansowane.

Wie ktoś czy ten nowy prezes już został wybrany i kto nim jest???

Jak to mówią, że to wybór, a nie przypadek decyduję tu gdzie jesteśmy.

Kolejny pracownik

Jeśli nie masz znajomości to nie szukaj tu pracy. No chyba że w biurze. Minimalna krajowa to standard, ale za to powinieneś znać się na wszystkim. Jeśli zaczniesz dyskutować z dyrektorem o podwyżce to powie Ci że "na jego miejsce przyjdzie pierwszy lepszy z pod biedronki". No tak, w końcu sztuka jest sztuka ;) Premie co prawda są, ale z zawsze z opóźnieniem, trzy dni na chorobowym i praktycznie po premii kwartalnej. Dobre miejsce żeby zrobić uprawnienia spawacza, podszkolić się i zwolnić. Dość popularna praktyka. Poza tym omijać chyba że do firm pracujących pod Sefako. Lepiej się wyjdzie na tym niż będąc bezpośrednio. Jedności w pracownikach też brak. Ogólnie polecam popytać zwykłych pracowników potwierdzą. Żeby zarobić powyżej 2k przyjść chociaż 3 soboty na nadgodziny. A jak traficie na kiepską brygadę będą wami orać do utraty sił :)

Kolejny pracownik
@Kolejny pracownik

Zapomniałem dodać że są pracownicy z ogromnym doświadczeniem, całe życie tu pracujący, najlepsi na zakładzie tacy jak np tokarze i mają stawkę przy której nie zarobią 2 tyś miesięcznie bez nadgodzin. Pani kadrowa która nie wie jak dany pracownik wygląda potrafi kwestionować jakość pracy pracownika :)

Ppp

Witam mam pytanie znajomy mowil mi ze pracujac w firmie sefako ale nie pod sefako tylko u prywaciarza na czarno potrafi zarobic 10 tys zl jak myslicie mowi prawde czy klamie?

@Ppp

Prawda, jako spawacz możliwe. Może nie aż tyle, ale na pewno wyjdzie lepiej na tym byś pracownik bezpośrednio pod sefako. Zwłaszcza że część tych firm prywaciarzy to firmy kierowników / dyrektorów Sefako. Mniej lub bardziej oficjalnie ;)

Detektyw

Witam ja mam pytanie odnośnie byłego dyrektora(usunięte przez administratora)A mianowicie czy przyszła życie pracownikom?Z góry dziękuję za odpowiedź

Waldi

Jeśli komuś nie odpowiada praca w dobrej firmie to może coś jest nie tak z jego pracowitością?

@Waldi

Zrzuc kilka kilogramów przy ciężkiej pracy cwaniaku. Zapraszam do brygady ciekawe jak wtedy będziesz mówił.

Ppp

Witam jak teraz z placa w,firmie sefako ile mozna zarobic min i maximum

L Ron

Pracowałem na SEFAKO bardzo dawno temu na początku miałem 960zł m/c wychodziło .to była tragedia, po roku pracy już 2700 na rękę .Ale już jako spawacz .

@L Ron

No i te 2700 netto jako spawacz to przecież żenująco słabo ????

13 zl brutto ????????

@Leon

Tak odchodząc z tego zakładu miałem 13 zl brutto.Na szczęscie poszedłem na Kolej inny świat inne życie

BB

WITAM, JAKIE SĄ ZAROBKI W FIRMIE SEFAKO W DZIALE KSIĘGOWOŚCI? (wykształcenie wyższe kierunkowe + znajomość języka obcego). POZDRAWIAM.

@BB

2100 brutto na początek dla inzyniera chyba ze masz znajomosci to możesz miec wyksztalcenie zawodowe i zostac majstrem i zarabiac 8k.. znajomosc jezyka nie pomaga tylko znajomosci osobiste pomagaja..

Natalia

@anonymous Co dokładnie masz na myśli? Takie ogólne stwierdzenie nie mówi zbyt wiele, dlatego zachęcam do rozwinięcia wypowiedzi, tak aby mogła ona być przydatna innym użytkownikom forum. @Waldi A jakie jest Twoje zdanie na temat pracy w firmie Fabryka Kotłów "SEFAKO"? Zależy nam na poznaniu prawdziwego obrazu pracy w tej firmie, zachęcam zatem do merytorycznych wypowiedzi.

Nie polecam . Pracowałem na Krakowie 13zł na ręke

Natalia

@Uchodźca, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Fabryka Kotłów "SEFAKO". Czy możesz napisać coś więcej na temat atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak ocenisz współpracę pomiędzy kadrą pracowniczą? Czy pracownicy są dla siebie pomocni i uprzejmi? Napisz proszę coś na ten temat.

Uchodźca

Wyczuwam fale uchodźców z SEFAKO.. Zarobki na poziomie ok 1800zl netto, obecny prezes wprowadził 53h tydzień pracy oczywiscie za te dodatkowe 13h nie, zapłacą tylko sa do odebrania w postaci wolnego do konca roku a jezeli sie ich nie odbierze to przepadaja co oznacza ze do konca roku będzie sie (usunięte przez administratora) dodatkowo 312h za darmo.. jest to dodatkowo 39 dni za ktore nie zaplaca! A wszystko to za zgoda związków zawodowych z OPZZ na czele. Dziekuje dobra zmiano.

Natalia

@Pracownik, dziękuję za wyrażenie opinii na temat pracy w firmie Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A. Czy możesz w swojej wypowiedzi dodać coś na temat ewentualnych świadczeń dodatkowych oferowanych przez pracodawcę? Czy kwota, którą podałeś w swojej opinii jest to kwota z ewentualnymi dodatkami? Czy takowe występują u tego pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A. - Sędziszów

• Jak się pracuje w Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A.
2.9/5 Na podstawie 107 ocen.
  • Przemysłowa 9
    28-340 Sędziszów

Fabryka Kotłów "SEFAKO" S.A.