real łódź przez firme progres

Łódź

Opinie o real łódź przez firme progres

Tomko
użytkownik zarejestrowany

Hejo wszystkim zastanawiam się czemu nikt tu się nie udziela. Dajcie znać jak stoją oni z zarobkami

topek
użytkownik zarejestrowany

myślę , że nie ma co tu przedstawiać firmy Progress ponieważ tak naprawdę nie jesteś zatrudniony w tej firmie która zajmuje się rekrutowaniem pracowników, a w realu w którym chodzi zapewne o pracę na kasie albo sklepie. Reali w naszym kraju co raz mniej więc trzeba uważać czy aby i ten w przyszłości nie zamierza się zwinąć z rynku

yyyy

do mnie zadzwonił kiero z tulipana dział agd praca na cały etat umowa o pracę ale uwaga uwaga wypłata mniej jak najniższa krajowa 1390brutto podstawa plus 180brutto premia...

niesmak

Witam. Zna ktos asystentke dyrektora reala w lodzi brzezinska. Mam o jiej nie najlepsze zdanie.

Izabella

Niestety, firma nie nadaje się(usunięte przez administratora) jeszcze na dodatek nie chcą wypisać zaświadczenia zeby przejść do firmy...(usunięte przez administratora)

akiz

Witam Serdecznie Zgadza się wciąż trwa rekrutacja do REALA w M1. Szukają zespołu. Kasa to 5,00 złotych na rękę, możesz pracować kiedy i ile. Z kierowniczką można się dogadać, podajecie jej swoją dyspozycyjność i dostajesz normalnie grafik. Jeśli już ktoś pracował na takiej kasie to wystarczy mu 4 godzinki szkolenia ( bo normalnie jest 12 godzin ), i na drugi dzień stoisz na swojej kasie. Nie wiem jak wygląda sprawa z wypłatami od firmy, zobaczymy.

klient

Witam. Dzisiaj godzina 16:45 real manufaktura Łódź. Jestem kolejce do kasy. Podchodzi kierownik i pyta się kasjerki do której ma dzisiaj grafik, ona na to że do 17. On powiedział że do 21 i kasjerka na to cicho i nie podnosząc głowy 'dobrze'. Pracuje za grosze. Zaraz ma iść do domu a ten wydłuża zmianę o 4 godziny. Niewolnictwo i nic więcej. Nawet elastyczny system pracy na to nie zezwala.

nowaaaaaaa

Witam byłam tam na rekrutacji szkoda sów!!!!!! Co innego proponują na 1 rekrutacji a całkiem wygląda 2 rekrutacja powiem wprost Szkoda im kasy na szkolenia!!!!!!!! Do wiadomości Ponownie rekrutują Życzę powodzenia

Zgadzam się ta agencja jak i każde inne powinny odprowadzać składki emerytalne jak i zdrowotne jak nas zatrudniają to tyle. tak powinno być.

Ja tez tam pracowalem i nadal pracuje od czasu do czasu. Faktycznie bylo 7,50, ale BRUTTO!!! Widzac, ze obce jest dla Ciebie pojecie podatku... No coz nie kazdemu jest dane zglebienie tej "wiedzy tajemnej". Poza tym ja dziwnym zbiegiem okolicznosci nigdy nie narzekalem na nieterminowa wyplate.

Progres to [usunięte przez moderatora] ! nie wyplacaja kasy ! mialo byc 7,5/h a pozniej sie okazuje ze sa jakies dodatkowe oplaty i wychodzi nieco ponad 5 !!!

blueberry

[usunięte przez moderatora] Nikomu nie polecam pośrednictwa pracy Progress!!!!!! To zwykli [usunięte przez moderatora]nie wypłacaja zarobionych pieniędzy praca jest po 8 h a mało sie zarabia

Zostaw opinię o real łódź przez firme progres - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie real łódź przez firme progres