S.L.T. Sp. Z o.o. Warszawa

S.L.T. Sp. Z o.o. Warszawa

Opinie o S.L.T. Sp. Z o.o. Warszawa

muen

firma mimo plotek i różnych opowieści negatywnych nadaj trzyma się dzielnie i widać w krs że nadal istnieją. a wiecie jak się teraz tam płaci pracownikom?

Wiesz jak wygląda proces rekrutacyjny i przyjęcia w firmie S.L.T. Sp. Z o.o. Warszawa? Napisz swoją opinię!

Zostaw opinię o S.L.T. Sp. Z o.o. Warszawa - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie S.L.T. Sp. Z o.o. Warszawa