Opinie o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ALBA-MPGK. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w ALBA-MPGK na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALBA-MPGK w Dąbrowa Górnicza

Maja

@Mirka, wspominasz o mobbingu, a jest to bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że z definicji mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje miały miejsce w ALBA-MPGK? Jeśli tak, to czy były podejmowane jakieś rozmowy/działania w tej sprawie?

@Maja

Wszystko na temat alby i co tam się działo zachowam dla siebie.... na tym kończę

zwolniłem się z Alby

mi się tylko umowa skończyła i zwolniłem się z tego główna i mam wielki święty spokój

@zwolniłem się z Alby

Zgadzam się w 100%,kto nie pracował w albie... niech się nie wypowiada... po złożeniu wypowiedzenia ulzylo mi,to nie praca, to (usunięte przez administratora) i smrud

Mirka

Ja trochę pracowałam w tej firmie, nie polecam za żadne pieniądze, na nikogo nie można liczyć, (usunięte przez administratora) smrud, mobbing.... jak ktoś nie wierzy, to trudno. Jeden plus to Pan W..... na niego można było liczyć, pomocny, wyrozumiały, jest ok, a pozostali nie będę wymieniać, samo dno....

Maja

@anonim, a jakie warunki byłyby dla Ciebie satysfakcjonujące? Jestem ciekawa, na jakim stanowisku pracujesz i czy mógłbyś opisać na forum swój przykładowy dzień pracy. Mogę liczyć na tego typu wypowiedź? Czy ktoś z Was także pracuje w ALBA-MPGK? Co możecie powiedzieć o atmosferze panującej w firmie?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALBA-MPGK? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Dąbrowa Górnicza
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy -Brygadzista (Delegacja) w budownictwie przemysłowym – remonty-
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Maja

@Jacek, a na jakim stanowisku chciałbyś pracować w ALBA-MPGK? Zdecydowałeś się aplikować do pracy w tej firmie? Myślę, że zawsze warto spróbować. @ALBA to patologia a nie firma, bardzo proszę o rzeczowe wypowiedzi na forum. Długo pracowałeś w tej firmie? @Xxxxx, na forum nie używamy imion i nazwisk osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Proszę również o nieużywanie wulgaryzmów. Rozumiem, że pracujesz w ALBA-MPGK - możesz napisać, czy jest jakiś socjal dla pracowników w firmie?

Jacek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

ALBA to patologia a nie firma
@Jacek

ani się nie przyjmuj do tej patologi a nie firmy

Xxxxx

Dyspozytorow przyjmują coraz gorszych na alnie w sortowni w dabrowie górniczej przyjęli takiego Kedziaka pracuje od niedawna a wymadrza się jak by wszystkie rozumu posiadał nie zna się jeszcze a wymadrza się jak by tu pracował z 10 lat. Jak by mógł to by kierownikowi do (usunięte przez administratora) wszedł nie trawię takich pier..dolnietych ludzi myśli ze będzie lepszym dyspozytorem i premie dostanie po hu..ju niech sie nie zdziwi i nie podskakuje tak bo nie jeden już taki mądry był i wylądował za bramą i na niego też może przyjęć kolej.

Maja

@ALBA darmowa praca w soboty, rozumiem, że praca w soboty odczytywana jest jako nadgodziny tak? W jaki sposób są one później odbierane? @VNM, czy jesteś pewien, że w firmie panuje mobbing? Jest to bardzo poważne oskarżenie. Przypomnę, że mobbing oznacza prześladowanie podwładnego lub współpracownika w miejscu pracy; zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy właśnie takie sytuacje mają miejsce w ALBA-MPGK? Czy były podejmowane jakieś rozmowy w tej sprawie?

ALBA darmowa praca w soboty

w ALBIE zmuszanie ludzi do pracy w sobotę za darmo

@ALBA darmowa praca w soboty

jak to za darmo? sobota to setka ,inaczej przestępstwo.

zmuszanie ludzi pracować w soboty za darmo

Henry

Może czasami trzeba pracować w soboty ale na pewno płacą!!

VNM
@Henry

mylisz się że Alba ZA SOBOTY PŁACI NIE PŁACĄ I TYLE WYZYSK JA W ALBIE JUŻ NIE PRACUJE ZWOLNIŁEM SIĘ KONIEC Z TĄ FIRMĄ NIE CHCĘ TEGO WIĘCEJ WIDZIE NA OCZY POSZŁEM JAKO KIEROWCA JEŹDZIĆ BETONIARĄ I JEST LEPIEJ NA BUDOWIE

VNM
@Henry

PRACOWAŁEM JAKO ŁADOWACZ NIE POLECAM TEGO (usunięte przez administratora) W TEJ FIRMIE JEST ZASTRASZANIE PRACOWNIKA MOBBING

mitsukia

Witam,Zarobki nędza to nie" tiry" (jak za 8 godzin,i mniej )kierowcy nie odpowiadają za wozy, za uszkodzenia ,mają tylko jeżdzić,i nie kraść paliwa ,wypłaty adekwatne do pracy,polecam leniom co lubią wkoło komina jazdę. ha ha.

Darek

oczywiście to ważne, żeby do pracy nie przychodzili pracownicy pod wpływem alkoholu i zajmowali się tylko pracą, napisała@maja.Czy Pani sugeruje,ze pracownicy trzeźwi zajmuja się w pracy wszystkim tylko nie pracą i to jest cacy?Karkołomny ten pani wpis....

Oceniacz

Niestety byli pracownicy mają zawsze najwięcej don powiedzenia.

Wojtek

Witam czy ktoś mógłby opisać prace za kierowcę kat C w firmie alba dg jaka płaca ile się jeździ itd

człeczek
@Wojtek

Taka sama jak ładowacz ino jeszcze prowadzisz pojazd

ALBA MPGK
@Wojtek

JEŹDZI SIĘ CAŁY DZIEŃ OD RANA DO NOCY A WYPŁATA NISKA JA JUŻ ZREZYGNOWAŁEM Z TEJ FIRMY DAWNO

zwolniłem się z Alby

tam szkoda nerwów i szkoda słów na pewno jest dobrze i lepiej w państwowych przedsiębiorstwach

Maja

@Xxxxxx oczywiście to ważne, żeby do pracy nie przychodzili pracownicy pod wpływem alkoholu i zajmowali się tylko pracą, ale to nie upoważnia Cię do obrażania innego użytkownika na forum. Jest tu regulamin, który wszyscy musimy przestrzegać i wzajemnie siebie szanować, by na forum panował porządek.

Xxxxxx
@Maja

A Maja co tak wszystkich bronisz Nie pamiętasz jak sama tutaj pracowałas i tez byłaś w stresie jak pojemniki nie były gotowe na Olkusz Bo ja cie pamiętam

Maja

@małami oczywiście zachowanie kierownika jest niedopuszczalne, ale nie możesz też go obrażać, bo jest to między innymi naruszenie regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin i takie komentarze mogą zostać usunięte przez admina. @Wojtek zdecydowałeś się podjąć pracę w firmie ALBA-MPGK?

San

Czy ktoś mógłby napisać jakie są zarobki pracowników biurowych w Alba Dg?.

Temperatura na dworze

Państwowa Inspekcja Pracy dopuszcza, żeby było to nie mniej niż 14 stopni Celsjusza. Przepisy narzucają na pracodawcę obowiązek zapewnienia pracownikom odpowiednich warunków. W przeciwnym razie grozi mu za to kara grzywny.

Zostaw merytoryczną opinię o ALBA-MPGK - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w ALBA-MPGK?

Zobacz opinie na temat firmy ALBA-MPGK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ALBA-MPGK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 126, z czego 72 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ALBA-MPGK