Invest Development Sp. z o.o.

Mielec

Opinie o Invest Development Sp. z o.o.

Hurra

Nie znam szczegółów dotyczących tej firmy, ale widzę, że szukają pracowników na stanowisko operatora równiarki drogowej. Mają spoko wymagania,m.in. uprawnienia i dwuletnie doświadczenie. Jedyne co mi się nie podoba, to kasa adekwatna do wiedzy i umiejętności. Nie rozumiem tego, że stawki są różne w jednej firmie.

Chcesz szczerze porozmawiać o firmie Invest Development Sp. z o.o.? Zapraszamy na nasze forum

Zostaw opinię o Invest Development Sp. z o.o. - Mielec

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Invest Development Sp. z o.o.