MONTONAFT Sp. z o. o.

Jedlicze

Opinie o MONTONAFT Sp. z o. o.

oijf

Myślę, że na pewno nie zostawiają tam pracownika samego sobie, na początku @Romek jakąś pomoc masz w znalezieniu mieszkania, no ale ważne, że praca legalna, na umowę o pracę

obóz

najgorsza firma z grupy polimex [usunięte przez moderatora] szczególnie w niemczech zarobki fachowców są w granicach zbieraczy truskawek pan[usunięte przez moderatora] zniszczyli ta firme biorą gaże kilkudziesięciu tysięcy na wypłatę ale w firmie jasło trzeba im zawieść pocięte palety do palenia w piecu ludzie odeszli do europejskich korporacji a liczę na szybki upadek polimexu ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE

Zostaw opinię o MONTONAFT Sp. z o. o. - Jedlicze

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MONTONAFT Sp. z o. o.