Opinie o KatalogMarzeń.pl w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KatalogMarzeń.pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie KatalogMarzeń.pl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KatalogMarzeń.pl w Warszawa

Kazimierz Nowy wpis

Fajna nazwa firmy, do tego motto „Marzenia się nie spełniają, marzenia się spełnia”. Czy pracownicy też mogą tak powiedzieć o warunkach pracy tutaj? Ludzie zostają tu na lata, czy raczej bywają "odpalani" co jakis czas?

@aktualny pracownik Nowy wpis

Katalog to firma, która bardzo prężnie się rozwija i choć czasem panuje chaos to uważam, że to bardzo dobre miejsce pracy. Firmą zarządzają kobiety z dużą dozą empatii i zrozumienia, ale też z jasno postawionymi celami biznesowymi. Mnie to bardzo odpowiada, bo daje to poczucie bezpieczeństwa, komfortu i stabilizacji. Firma ma stabilną sytuację rynkową, co w obecnych czasach jest naprawdę kluczowe. Bardzo duży jest tu nacisk na atmosferę w zespole i wzajemne relacje. Wymagania względem obowiązków są duże, ale też jest duża swoboda działania, wsparcie przełożonych i dużo zaufania od zwierzchników. Mimo wielu innych propozycji zawodowych nie planuję zmieniać pracy.

Czy w KatalogMarzeń.pl zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

pracodawca Nowy wpis

To zależy od stanowiska. Są takie, na których to ma miejsca oraz są takie, na których od razu jest zawierana umowa o pracę. Są też funkcje realizowane w oparci o umowy B2B. Zachęcamy do zadania tego pytania w ramach procesu rekrutacyjnego

Czy zdarzają się nadgodziny w KatalogMarzeń.pl?

zmęczony człowiek

Tak ale nikt za nie Ci nie zapłaci Nie licz też na wysoką premię czy podwyżkę

Aktualny pracownik

To chyba pracujemy w innej firmie. Czasem trzeba popracować dłużej ale wtedy ustalam ze swoją szefową, że ten czas odbieram w innym dniu w postaci urlopu czy wcześniejszego wyjścia. A ze swojego wynagrodzenia ja akurat jestem zadowolona

Zmęczony człowiek.
@Aktualny pracownik

Widocznie, w firmie jest duża rozpiętość płac. Kilka osób zarabia dobrze, reszta dużo gorzej. Ale tego nikt nie wie bo nie ma widełek na stanowiskach.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie KatalogMarzeń.pl. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
Aktualny pracownik

Przede wszystkim super ekipa. Znalazłam przyjaciół w pracy. Mega polecam!

Pracownik z 4-letnim stażem

Słowo "problem" w tym miejscu nie istnieje. Praca zdalna, elastyczne godziny, urlopy, wszystko idzie bardzo gładko. Owszem, był moment, w którym rozmowa o podwyżce wyglądała bardziej jak proszenie niż negocjacja, ale to zdecydowanie się zmieniło. Płaca jest dla mnie zadowalająca (powyżej średniej rynkowej) i regularnie wzrasta. Plan podwyżek jest uniwersalny dla wszystkich pracowników. Wypłacane są okresowe bonusy uzależnione od wyników firmy, która rośnie z kwartału na kwartał. Katalog na przestrzeni lat musiał sprostać szybkiemu rozwojowi. Z kilku osób błyskawicznie zespół urósł do kilkudziesięciu. Zostały wdrożone nowe rozwiązania w zakresie zarządzania projektami, uporządkowane odpowiedzialności, projekty dostają priorytety i działamy w myśl zasady, że nie da się zrobić wszystkiego. Jest tu miejsce na asertywność i powiedzenie: "mam obecnie tyle pracy, że nie dam rady przyjąć nowego zadania" albo "interesuje mnie obszar x, chcę się tym zająć". Wtedy zwykle optymalizujemy zadania i zasady współpracy w zespole. Pojawiają się otwarte pomysły na projekty, którym można liderować bez względu na to, w jakim zespole pracuje się na co dzień. Podoba mi się misja firmy — potęgowanie radości poprzez spełnianie marzeń. Dla ludzi, dla których praca nie jest wyłącznie zarabianiem, to pewnie istotna informacja. Firma nie dąży do uzyskania statusu korporacji i bardzo czuć ten klimat. Z ciekawszych benefitów, są dostępne dodatkowe, płatne dni urlopowe (6 lub 10) na działania dobroczynne i wewnętrzny program dofinansowania marzeń pracowników — firma pokrywa od 1/4 do 1/3 kosztów takiego marzenia. Nie musi być nijak związane z działalnością samego Katalogu. Program rocznicowy nagradza za staż — również finansowo. Dynamiczny zespół, multisport, owocowe wtorki i mleko bez laktozy rzecz jasna też są ;) No tak, jeszcze lodówka z prosecco. Ale o tym chyba nie wolno pisać... Podsumowując, w przeszłości rzeczywiście bywało na co ponarzekać (finanse, nadmiar obowiązków i momentami chaos w zarządzaniu zadaniami). Grunt to wyciągnąć wnioski i działać tak, aby zespół był usatysfakcjonowany, a firma rozwijała się stabilnie. Wydaje mi się, że dwa te warunki obecnie są spełnione. Osobiście nie szukam nowej pracy i szybko się to nie zmieni. Szczerze polecam oferty rekrutacyjne do Katalogu Marzeń swoim znajomym, a to chyba mówi samo za siebie.

Firma zdobywająca takie tytuły jak "dream employer", tak naprawdę nie oferuje pracownikom wiele - oprócz haseł o spełnianiu marzeń i nadgodzin. Nadmiar obowiązków, nie odpowiadający założeniom danego stanowiska, brak podwyżek i inne wady sprawiają, że firmie jest daleko do idealnego miejsca pracy. Niedoskonałości i nadmiar pracy próbuje się tuszować pozafinansowymi benefitami, a nie zatrudnieniem nowych osób. Zespół i ludzie są ok, jednak firmie wiele brakuje do wymarzonego pracodawcy.

Firma pod krzykliwymi i jaskrawymi hasłami o spełnianiu marzeń (pracowników i klientów) mocno położyła nacisk na budowanie employer brandingu. W rzeczywistości za hasłami "przyjazna atmosfera w pracy" kryje się toksyczna atmosfera i nadmiar obowiązków, który doprowadził do dużej rotacji w zespole. Pracownicy są przeciążeni obowiązkami, mimo to muszą się uśmiechać, ponieważ uśmiech jest wartością firmy. Płace mimimalnie wstrzeliwują się w widełki rynkowe. Firma ma problem z zarządzaniem zadaniami, próbuje ratować się wprowadzaniem różnych rozwiązań (np. daily czy webinarami o zarządzaniu stresem w pracy), jednak to tylko tuszuje ogrom obowiązków, który wynika z mnogości projektów i braków w strukturach. Dla studentów szukających pierwszego doświadczenia - ok, dla pracowników z większym doświadczeniem - nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o KatalogMarzeń.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w KatalogMarzeń.pl?

Zobacz opinie na temat firmy KatalogMarzeń.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KatalogMarzeń.pl?

KatalogMarzeń.pl