POHUA SP Z.O.O

Wrocław

Opinie o POHUA SP Z.O.O

eryk

@anonim nie no, przestań, to niemożliwe. Ja nie wierzę nigdy w takie bzdury, żyjemy w XXI wieku, więc serio :)

MARIAN

PRacOWALEM 3 LATA jak niewolnik, widomo firma o pochodzeniu chinskim, zrobili zemnie zlodzieja, a na drugi dzien najwieksza szyche w firmie wsadzono do mamra

Słowa kojarzące się z POHUA SP Z.O.O (np:.stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako .żadna. Atmosfera i ludzie tam pracujący są .nieciekawe. Od jakiej stawki można negocjować pensję? ???? Najbardziej podobało mi się w POHUA SP Z.O.O: przedstawicielstwo Najbardziej nie podobało mi się w POHUA SP Z.O.O: traktowanie właściciela

Zostaw opinię o POHUA SP Z.O.O - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POHUA SP Z.O.O