Opinie o Devoteam Poland w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Devoteam Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Devoteam Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Devoteam Poland w Warszawa

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Devoteam Poland?

Pracodawca Nowy wpis

wszystkie niezbędne: laptop, telefon, monitor i dobry nastrój :)

Anonymous

Rekruterka nie potrafi przeprowadzić jednej prostej rekrutacji. Brak kontaktu z kandydatem, nachalne odpowiedzi na LI, odpowiadanie na wiadomości innych człąkółw zespołu rekrutacji po kilku dniach. Aż strach pomyśleć co się dzieję wewnątrz firmy. Szkoda czasu i nerwów na tę firmę.

@pracodawca Nowy wpis
@Anonymous

Rekruterka przeprowadziła 25 udanych rekrutacji, jesteśmy zadowoleni. Panu życzymy powodzenia w karierze!

Jak szefostwo w Devoteam Poland traktuje ludzi?

Ulka

Mogę potwierdzi, że firma jest dobrym pracodawcą i rzucanie oskarżeń bezzasadnych jest złośliwością.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Devoteam Poland? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
Daniel

@wip Dobra firma ma wymagania i z pewnością wybrali kogoś kto lepiej rokował!

wezpanidzstad
@Daniel

dobra firma odpowiada o wyniku rekrutacji

tomek
@Daniel

dobra firma nie potrafi odpowiedziec na mail/dac informacji, dobry dowcip zakompleksione lemingi ze sloma z butow

wip

kontakt w trakcie/po rekrutacji niełatwy, chyba się wstydzą dla jakiej firmy pracują brak informacji o rezultacie rekrutacji mimo maili proszących o informacje, szkoda czasu

Fajni ludzie, fajne biuro, nie mam się do czego przyczepić

Tomasz

Ile czasu pracujesz już w firmie Devoteam Poland? Aplikując do pracy w tym miejscu, aplikowałeś z poziomu osoby, która miała już jakieś doświadczenie zawodowe, czy może byłeś osobą, dla której była to pierwsza tego typu praca? Jak ocenisz przygotowanie przez pracodawcę Twojej osoby do obowiązków, które miałeś wykonywać? Opisz nam dokładnie, jak to wyglądało.

mateusz

@Czarek Nie wiedziałem teraz żadnych ogłoszeń, ale pewnie szukają, na LinkedInie ostatnio chyba mi się coś wyświetliło od nich, bo zostali partnerem roku Googla czy coś w ten deseń. Ogolnie wszyscy aktualnie szukają, wiec oni pewnie tez

konsultant

współpracuje z Devoteam od kilku miesięcy i nie mogę narzekać na obsluge z ich strony, dziewczyny z rekrutacji i accounci profesjonalnie podchdza do swojej pracy, moj proces rekrutacyjny przeprowadzili dosc sprawnie jak na polskie warunku (w tydzien od pierwszej rozmowy bylem zatrudniony tam gdzie chcialem), wiec oglnie jestem zadowolony

Zuzanna

@Wojtek Czy możesz napisać, dlaczego masz taką, a nie inną opinię na temat firmy Devoteam? Nie uwzględniłeś w swojej wypowiedzi żadnych konkretów, natomiast nie szczędziłeś gorzkich słów, dlatego dobrze by było, gdybyś opisał bardziej szczegółowo swoją współpracę z firmą.

kandydat

Account Manager ciągle traci kontakt z rzeczywistością. Nie potrafi przeprowadzić jednej prostej rekrutacji. Brak kontaktu z klientem, brak feedbacku, brak kontaktu z kandydatem, nachalne dzwonienie w nieodpowiednich godzinach, nie odpowiadanie na wiadomości, brak samokrytyki, strzelanie fochów i jeszcze kilka innych. Aż strach pomyśleć, że menedżerami w DevoTeam są dzieci, którym daje się w rękę taką odpowiedzialność a efektem jest wszechobecne spi***nie bo nic nie potrafią. Szkoda czasu na tę firmę.

Wojtek

Stanowczo odradzam. Za wielkimi obiecankami stoi mur z betonu. Sztuczne ogłoszenia o pracę, nie odpowiadanie na kontakt, brak kompetencji. Ogólnie panuje tam bałagan i nie warto w ogóle z nimi nawet wchodzić w relację. Doproszenie się o informację zwrotną spełza na niczym. Pseudo-firemka zrobiona żeby dzieci bogatych rodziców miały z czego żyć pomimo odwalania maniany.

Zuzanna

Pracujesz w Devoteam SA? Chętnie dowiemy się jak wygląda praca w Twoim dziale. Co uważasz za największy jej plus? A co warto by zmienić? Podziel się swoją opinią.

Maciek

Zastanawiam się w jaki sposób tutaj zostać programistą, bo generalnie chciałbym tutaj zacząć pracować i nie wiem w jaki sposób się tutaj dostać, podpowiecie?

botanik

nie polecam, szkoda tracić czasu na kontakt z ludźmi z tej pseudo-firmy

(usunięte przez administratora) Jeżeli ktoś chce normalnie pracować szybko będzie musiał zmienić pracę, (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Devoteam Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Devoteam Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Devoteam Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Devoteam Poland