Devoteam Poland

Opinie o Devoteam Poland

Zuzanna

Pracujesz w Devoteam SA? Chętnie dowiemy się jak wygląda praca w Twoim dziale. Co uważasz za największy jej plus? A co warto by zmienić? Podziel się swoją opinią.

Maciek

Zastanawiam się w jaki sposób tutaj zostać programistą, bo generalnie chciałbym tutaj zacząć pracować i nie wiem w jaki sposób się tutaj dostać, podpowiecie?

botanik

nie polecam, szkoda tracić czasu na kontakt z ludźmi z tej pseudo-firmy

( usunięte przez administratora ) Jeżeli ktoś chce normalnie pracować szybko będzie musiał zmienić pracę, ( usunięte przez administratora )

Zostaw opinię o Devoteam Poland - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Devoteam Poland