P.P.H.U. MEBLOMARK

Tychy

Opinie o P.P.H.U. MEBLOMARK

Anonim

Poza spedytorami reszta załogi zarabia grubo poniżej średniej rynkowej, firma z powodu rosnących cen paliw i podpisanych kontraktów a także nieskuteczności renegocjowania umów popada w coraz wieksze kłopoty, do tego dochodzą upadłości klientów dla których Meblomark wozi towar. Byc może jakims pomysłem jest zatrudnienie PH który pozyskiwałby nowych i utrzymywał starych klientów ale mz na takie ruchy juz za późno a konkurencja na rynku duża, potencjalnym mobilnym handlowcom odradzam - duże zaangażowanie, mała możliwość kreowania obrotów i marży, zapewne ciężkie rozmowy z szefostwem łącznie ze zrzucaniem odpowiedzialności na PH, cóż taki rynek.

Zostaw opinię o P.P.H.U. MEBLOMARK - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U. MEBLOMARK