P.P.H.U Meblomark

Jest gitareczka... ja z palcem mam dwójke a z nadgo 2,2-2,4

xxx

Nie, polecam

czopka

Niby wielki akord a pracownik nie potrafi zarobić 2000 zł z dwoma sobotami. Od poczatku istnienia zakładu aż do dnia dzisiejszego taka sama stawka... Biorą pracowników z ulicy i wymagają od nich cudów na kiju. Krótko mówiąc tania siła robocza, ludzi to traktują tam czasami jak zwierzęta. Co byś nie zrobił co być nie wziął do ręki jest ŹLE. Zero organizacji bo kierownictwo nic nie robi aby kawke spija i mierzą cię wzrokiem bo za wolno robisz

Zostaw opinię o P.P.H.U Meblomark - Ostrzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.H.U Meblomark