Doro Sp. j. D. Góralczyk

Opinie o Doro Sp. j. D. Góralczyk

she

Lepiej dobrze się zastanów zanim podejmniesz tam pracę, o ile idzie się dogadać co do dnia wolnego jak potrzeba to jeśli chodzi o kasę to jest kiepsko. O podwyżce można sobie pomarzyć, z zatrudnianiem ludzi też nie jest najlepiej, bo to za duży koszt, po co zatrudniać większą załogę jak ta i tak sobie da radę, przecież jedna osoba może pracować za kilka. 3 albo 4 osoby na zmianie, gdzie komplet powinien wynosić 6-7, czy to daje obraz rzeczywistości? Jeśli chodzi o kompetencje kierownictwa to chyba ktoś tu nie wie jak prowadzić sklepy, ale jak oszczędzać to na wszystkim. Na zdrowiu i życiu pracowników też, przyjrzyjcie się sprzętowi w sklepach "Doro".

Zostaw opinię o Doro Sp. j. D. Góralczyk - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Doro Sp. j. D. Góralczyk