Opinie o Centrum Elektryczne Ania w Wieluń

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Elektryczne Ania. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Centrum Elektryczne Ania na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Elektryczne Ania w Wieluń

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Centrum Elektryczne Ania?

Gkgi

Uwaga.na Pana.(usunięte przez administratora) ma lepkie rączki wszystko mu się do nich klei uważa się za Woźniaka bo ma staż pracy ale i grubo za uszami bo troszkę towaru wyniósł pod różną postacią

Lolek
@Gkgi

Pan B jest naprawdę wyjątkowy umie się zorganizować i przewody i inne rzeczy gromadzić dba o swój portfel razem z żoną widać że się szybko odrobili wiecie zapewne kto to taki

DC

Do roboty! A nie spotkania integracyjne i imprezy już się marzą.

Grażyna
@DC

Hej, a czy Ty pracujesz w Centrum Elektrycznym Ania? Jeśli tak, to na jakim stanowisku? Czy mógłbyś opisać warunki zatrudnienia w firmie? Jestem ciekawa jak wyglądają :) Jak oceniasz zarobki, grafik pracy?

Helena

Cześć, chciałabym poznać jakieś info na temat pracy secjalisty ds. sprzedaży. Może czasem na forum Centrum zaglądają osoby, które były albo są tam zatrudnione. Jeśli tak, to bardzo proszę o to, żebyście powiedzieli coś o tym, jak oceniacie firmę. Jakie są plusy i minusy pracy tam?

Pracownik produkcji

Witam. Mam pytanie jak wygląda praca na produkcji, co się robi i czy warto złożyć cv? Mam 21 lat i poszukuję pracy

Czy można się dogadać z kierownictwem w Centrum Elektryczne Ania? Chcę aplikować do pracy jako Dyrektor, dodali 22 czerwca kilka fajnych ogłoszeń na GoWork.pl.

pragmatyk

Na pewno z Panem Boguckim! Sympatyczny i kontaktowy czlowiek!

amico
@pragmatyk

Potwierdzam! Pan Bogucki to miły, sympatyczny człowiek, świetny menedżer! Stwierdzenie to opieram na mojej wieloletniej współpracy jako pracownika Elektrowni Bełchatów!

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Praca w obiekcie sezonowym nad morzem w firmie Centrum Elektryczne Ania? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Asia

@Sadek a wcześniej wypłacali je normalnie ?

amico

Jako pracownik Elektrowni Bełchatów przez wiele lat współpracowałem z Firmą "ANIA"! Od kilku lat jestem emerytem wiec będę pisał w czasie przeszłym. Świetna firma! Była zawsze dobrze zaopatrzona w szeroki asortyment towarów, które dostarczała do Elektrowni. Z zawartych umów wywiązywała się terminowo, stosowała konkurencyjne ceny korzystne dla mojego zakładu. EC "ANIA" polecam jako świetnego partnera! Życząc dalszych sukcesów, pozdrawiam Kierownictwo i Załogę EC "ANIA"!

Jak wygląda ścieżka awansu w Centrum Elektryczne Ania?

Podpowiedź

Sam się chętnie dowiem. Jest ktoś kto faktycznie nadal pracuje w tej firmie i może odpowiedzieć?

CEA

Chyba jest trochę prawdy w tym co tutaj piszecie, że holding poszukuje ciągle nowych pracowników a nie jest to spowodowane gwałtownym rozwojem firmy tylko ciągłą rotacją i wykruszaniem się pracowników. Nie dalej jak miesiąc temu szukali osoby na produkcję i teraz znów ogłoszenia latają. To samo tyczy się sprzedawców czy sekretarek. Jeśli jest inaczej to poprawcie mnie.

@CEA

Firma w zeszłym roku zatrudniła ponad 20 nowych osób. W zakładzie w którym pracuje ponad 150 osób rotacja to coś normalnego. Jedni odchodzą na emeryturę, inni zmieniają pracę lub są na urlopach np. macierzyńskich. Ta firma to solidny pracodawca. Wiem co piszę.

Hfj

Ludzie z zawodowym rządzą bez podjęcia!Na magazynie!!!!!

Mietek

Tu pracują tylko Ci co maja z tego interes uwierz wiem co piszę siedzę cicho liza tylek a za plecami wynoszą co się da najgorsi sa ci co juz mają juz ty staz pracy czuja sie bardzo pewnie a do tego maja swoje grupy reka reke myje np rodzina badz maz i żona

Były zawodnik
@CEA

Powiem Ci masakra robia co chca i jak chcatylko (usunięte przez administratora) robią tu po parę lat 5 czy 10latek reszta którą zna swoją godność rezygnuje

Mietek
@CEA

Jedna sprzątaczka pracuje z mężem masakra uwaga na nich sprzedawaja

Czarek

Dobry pracodawca więc jeśli komuś nie po drodze z pracą to długo nie zagrzeje miejsca

Gruba jesteś czy chuda ?

Z tego co widzę to do jb biorą na umowę na czas określony 33 m-c, a co później kop w tyłek i wypad ?

Yih
@Gruba jesteś czy chuda ?

A starych złodziei trzymają!!!!!!

Łuki

Czy poszukują teraz pracowników

Cezary

Wiecie może czy prowadzą aktualnie rekrutację?

Oj tam oj tam

Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma

Norbert

To co było trzy lata temu to już prahistoria i nie ma sensu tego komentować. Podpowiedzcie co jest tyraz czy warto starać się?

Idealnych firm nie ma ale z tego co słyszałem, to mają dobrą opinię. Może przesadzacie?

Ołek

Funkcjonować funkcjonuje ale nikt nie chce się podzielić opinią. Nie wiem czym to jest spowodowane czy tym, że im nie karzą się publicznie wypowiadać na temat tego pracodawcy czy czymś innym.

Na prawdę nikt nie potrafi nic powiedzieć na temat pracy na produkcji w tej firmie ? Atmosfera, podejście kierowników do pracownika itp., soboty też są pracujące czy jak to wygląda ? Warto aplikować na produkcję czy raczej nie ?

Alicja

@Omy Na stronie nie ma informacji, jakoby Centrum Elektryczne Ania prowadziło konkretnie rekrutacje na produkcję, jednak jest ogólna informacja o rekrutacji. Więcej informacji znajdziesz tutaj - http://centrumelektryczne.pl/kariera/ @Mewa Być może po prostu jest tak, że żaden z byłych czy aktualnych pracowników nie pomyślał o tym, aby swoją opinię tutaj napisać. Jednak jeśli, któryś z pracowników tutaj zajrzy - zachęcam do napisania tego, jak współpraca z firmą wyglądała.

Pedro

Słyszałem, że firma ma dobrą opinię jako pracodawca, warto startować?

Mewa
@Pedro

Raczej się tego tutaj nie dowiesz. Nie wiem czy osoby tam pracujące mają zakaz wypowiadania się na temat tego pracodawcy ale już po niżej ktoś pytał o warunki pracy atmosferę itp. i nikt do tej pory nie odpowiedział na te pytania.

Omy

Ktoś wie czy obecnie prowadzona jest jakaś rekrutacja na produkcję ?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Elektryczne Ania - Wieluń

• Jak się pracuje w Centrum Elektryczne Ania?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Elektryczne Ania tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

Centrum Elektryczne Ania