Kajmar

Wejherowo

Opinie o Kajmar

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@Cichy wielbiciel rozumiem, że chciałeś okazać zadowolenie z pracy w Kajmar, ale takiego słownictwa nie można stosować na publicznym forum. Posiada ono regulamin, na który możesz zajrzeć: http://www.gowork.pl/regulamin Dlaczego jesteś zadowolony z firmy? Ważne, żeby na forum zostawiać argumentację.

Weronika
użytkownik zarejestrowany

@no, według Ciebie firma jest niewypłacalna. Dlaczego tak uważasz? Czy wspominasz tutaj o jakiejś konkretnej sytuacji? Uargumentuj swoją wypowiedź.

majki
użytkownik zarejestrowany

Webmaster/ webdesigner jest obecnie do nich potrzebny no i zastnawiam sie nad zarobkami, bo jasne, że praca nie jest łatwa.

Tom

Kajmar to najdorsza firma. 2 dni temu majster wyzywał ludzi od najgorszych. Wyplata nie na czas. 4 ludzi odeszło.

no

bardzo kiepsko...nie polecam..niewypłacalny

siwy

ja nie miałem problemów kasa był pracowałem ok roku i nie miałem chyba ani jednego dnia spużnienia. A co do stawki to jest kwestia szczerej rozmowy z majstrem lub szefem

ada

zdecydowanie odradzam..kiepska atmosfera,brak umów..i pieniadze dobre ale tylko w obietnicach hehe

barti21

[usunięte przez moderatora]j niepolecam tej firmy dno calkowite

ja

[usunięte przez moderatora] duzo obiecuje..a przy wyplacie okazuje sie zupelnie cos innego..

podzielam opinie, zadnych umow, niewyplacalny. totalna porazka

Życzliwi

Odradzam prace w firmie Kajmar Wejherowo kostka brukowa. [usunięte przez moderatora] zniesławienie, brak składek, pomówienia, praca za 5 zł/h. Nie warto [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Kajmar - Wejherowo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kajmar