Opinie o Hiper-Com Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Hiper-Com Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hiper-Com Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hiper-Com Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do firmy Hiper-Com Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę?

Ostatnio widziałem rekrutacje na młodszego analityka. Wiem że oferta nieaktualna ale interesuje mnie podobne stanowisko i zastanawiam się czy będzie jeszcze szansa aplikować. Praca nadal zdalna czy system zmienił się na hybrydę? Minął ponad rok od ostatniej informacji więc mogło się dużo zmienić. Napiszcie jak jest?

Wiktoria Nowy wpis

Witam, w starszym komentarzu ktoś wspomniał o pracy zdalnej. Ja akurat poszukuje czegoś w takiej formie, więc proszę o odpowiedź, czy nadal praktykują taką formę zatrudnienia? Chodzi o pracę 100% zdalną. Na jakim stanowisku?

hip Nowy wpis
@Wiktoria

tak pracujemy z domu, ale nie wiemy czy zawsze tak już będzie. co jakiś czas jeździmy do biura coś podpisać ale nie pracujemy w biurze tylko w domu.

Sprzedam konie fryzyjskie, kla

Do sprzedania selekcja koni sprowadzonych z Holandii, klacz fryzyjska, z holenderskimi dokumentami, 160 w kłębie, bez złych nawyków, nie chorowita, wytrzymała, do doskonałej kondycji w każdej ćatr można pop Cena do negocjacji. Pełna inspekcja weterynaryjna więcej e-mail : dadmos212@gmail.com

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hiper-Com Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Czy w Hiper-Com Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

xyz

marzenie ściętej głowy

@xyz

Nigdy nie było czy dopiero przez covid te paczki itp. zniknęły?

odpowiedź
@Mirosław

Nigdy nie było

Czy zdarzają się nadgodziny w Hiper-Com Sp. z o.o.?

ololo

Nadgodziny są jeżeli: 1. Ktoś narozrabiał, ale w taki sposób, że wszystkim wymierzona jest kara dodatkowych godzin 2. Ktoś nie otworzy biura przez co zespół jest spóźniony (nadgodziny są liczone od spóźnienia i zalogowania się w system) 3. Ty narozrabiasz, popełnisz błędy (np. podczas przygotowywania promocji do wprowadzania) 4. Szefostwo czasami proponuje nadgodziny dla chętnych osób (extra płatne) Dawno dawno temu nadgodziny były obowiązkowe przez jakiś czas, ale później to się zmieniło

Julia
@ololo

Pytanie mam do pkt.1: w jaki sposób można aż tak narozrabiać, żeby pracodawca wymierzał KARĘ w postaci dodatkowych godzin :0

Ekhm
@Julia

To raczej pytanie jakim trzeba być pracodawcą / managerem, żeby stosować odpowiedzialność zbiorową i karać wszystkich za czyjeś potknięcie.

@Julia

Nigdy nie było czegoś takiego… ktoś pisze bzdury niewiadomo w jakim celu

Luigi
@ja

"Nie było" xD - Nie wiem jak długo pracujesz w firmie, ale chyba od niedawna skoro tak uważasz i możliwe, że coś się zmieniło. Jak trzeba narozrabiać? A to niezamknięcie gazetki i wyjście z całym zespołem do domu jak jest godzina 16:00. "Gazetkę którą się zaczęło trzeba skończyć nawet jeśli jest po 16:00", "Nie możecie zostawiać 3 stron i pójść sobie do domu" - Słowa kierowniczki. No chyba, że jest do zrobienia 30 stron i dużo produktów to jeszcze można wyjść (zależy od sytuacji). Błędy podczas przygotowywania promocji (elektroniczne wycinanie promocji) - Zależy tak naprawdę od błędu. Jak puścisz do wklepywania gazetkę którą źle się przygotowało możesz liczyć na nadgodziny od 5 min do godziny (jak gazetka jest duża). Niejednokrotnie pracownicy musieli nadrabiać godziny, ponieważ czegoś nie zauważyli podczas przygotowywania promocji a np. błąd był na samym końcu i nie dało się go naprawić. Plusem jest to że nadgodziny można nadrabiać po pracy, przed pracą, w weekendy, po kawałku po uzgodnieniu z kierowniczką, więc aż tak to bolesne nie jest.

Kamil
@Ekhm

A co takiego się stało, że wszyscy pracownicy zostali ukarani? Dużo tych nadgodzin musicie wyrobić? Przynajmniej są dodatkowo płatne ...

Ehh
@Kamil

Nadgodziny "za karę" nie są płatne. Płatne są dodatkowe soboty.

Leszek
@Ehh

To chociaż dobrze że płacą za soboty. Wtedy stawka jest wyższa? Można dostać setki?

Leszek
@ja

Tez się zastanawiam, bo wydaje się aż niemożliwe żeby stosować odpowiedzialność zbiorową za błędy poszczególnych osób. Jak ty oceniasz prace w firmie? W miarę dobrze płacą i warto tu aplikować?

tak
@Leszek

zgodnie z przepisami platne 150% zwyklej stawki, za sobote jest wolny dzien w tym miesiacu i to sie ustala z kierownictwem i bez problemu mozna sobie wybrac a do tego te 50proc dniowki sie dostaje i pracuje sie srednio 1-2 soboty w miesiacu no chyba ze ktos chce wiecej ale to od niedawna tak jest bo wczesniej nie pracowalismy w soboty wogole z tymi nadgodzinami bezplatnymi za kare to bzdura bo jak trzeba zostac dluzej zeby cos dokonczyc to potem ten czas normalnie sie odbiera innego dnia wiec to nie sa zadne nadgodziny normalna sprawa nie kazda prace mozna skonczyc punkt 16 i rzucic wszystko i wyjsc

Ren
@Leszek

Płacą wtedy bardzo dobrze. Stawka jest wyższa.

korab
@Leszek

Wato. Zarobki są powyżej średniej.

@korab

Aha, a podasz jakieś dokładniejsze kwoty? O ile możesz oczywiście.

nik

na początku (usunięte przez administratora) że praca jest bezstresowa i najważniejsza jest dokładność a nie ilość ale w trakcie rzucają się jak masz mnie promocji . Ciągły stres -za najniższą krajową żeby nabić odpowiednią ilość, przy czym gazetki są często w fatalnej jakości i musisz tracić czas na szukanie prudktów,smaków itd w google.podpowiadają swoim ulubieńcom jak nabić więcej promocji,a mimo że szkolenie jest długie to wcale nie tłumaczą dobrze,szefostwo nie potrafi przyznać się do błędu i wywyższa się,zwala na innych,jedzie po pracownikach jak po łysej kobyle,obgadują wszytkich pracowników za plecami,oprócz tego brak kultury,syf w ich biurze

Kamil
@nik

To widzę, że jeśli chodzi o atmosferę, to jest ... ciężko. Naprawdę możecie liczyć tylko na najniższą? A jakieś dodatki? Premia? Widziałem w komentarzach, że są przynajmniej te nadgodziny ...

tak
@Kamil

premia jak robisz wyniki odpowiednie to do 600zl i sa wyraznie pokazane ile trzeba zrobic na ile zl premii

Alibab

Byłem, pracowałem i nie polecam. Chyba, że coś się zmieniło i mają szacunek do pracowników, choć wątpię... plusem była praca zdalna i możliwość odpracowywania dni, godzin nie korzystając z urlopu po wcześniejszym dogadaniu się z kierowniczką, wynagrodzenie na czas, dobra lokalizacja w centrum Warszawy, małe wymagania od kandydatów na stanowisko. Zespół młodych ludzi choć wydawał się fajny, przyjemny i pomocny to często obgadywał za plecami. Praca niby spokojna, ale budząca wiele emocji poprzez publiczną chłostę na kanale jakie i kto zrobił błędy. Odpowiedzialność zbiorowa - dodatkowe godziny w pracy dla wszystkich bo ktoś zapomniał klucza lub się spóźnił a musiał otworzyć biuro. Brak dodatków, brak rozwoju, brak dofinansowanie do nauki języków. Premia była, ale trzeba było się nieźle wysilić. A na kierownictwo szkoda słów... raz są ludźmi i da się z nimi pogadać a następnego dnia jak mają zły dzień to potrafią cię zbesztać z góry na dół bo zrobiłeś niewielki błąd podczas wprowadzania danych.

Praca bardzo stresująca, potrzeby pracownika nie są w ogóle brane pod uwagę, nie wspominając o języku przełożonych, bardzo potoczny, wręcz dziecinny I pogardliwy. Jako pracownik masz poczucie beznadziejności bo nikt sukcesów nie chwali a błędy są wypominane na głównej grupie, gdzie wszyscy mogą je przeczytać. Każdy kto starał się zwrócić uwagę na to podejście, znikał w nieznanych okolicznościach ( został zwolniony). Ktoś kto choć trochę szanuje swoje zdrowie psychicznie nie będzie siedział w tego typu pracy. Nie polecam pracy w hiper.com.

Jak tam wygląda temat premii? Temat przewija się tu w komentarzach a chciałbym wiedzieć jak wygląda zdobycie tej premii i ile to jest?

Jak wygląda ścieżka kariery w Hiper-Com Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Pracowałem tu prawie 10 lat

Awans? Sukcesem będzie jak wywalczysz podwyżkę.. Samo słowo "kariera" jakoś nie pasuje do tej firmy. Raczej patologia. Ale pewnie znajdą się amatorzy takich klimatów. Generalnie nie robiłbym sobie nadziei.

bb

w firmie nie ma szansy na awans. Chyba, że mówimy o wiekszej liczbie obowiązkow za te same pieniądze to tak

Wiecie może czy w Hiper-Com Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

wprowadzanie danych

nie ma stazow

Dupczak

Tak, w tej firmie przyjmą każdego na bezpłatny staż berterminowo...

Mtb

Nie polecam, finansowo kiepsko i zadnej mozliwosci awansu. Rok w tej pracy to jakos o rok za dlugo

Rafiki

Bardzo fajna praca przy wprowadzaniu produktów do systemu. Nie jest to typowe wprowadzanie danych z umów bankowych, leasingowych, sprzedażowych, ankiet, przesyłek itd. Osoba, która się tym zajmuję ma pogląd na aktualne promocję w gazetkach sieci sklepowych. Niby nic, ale jednak takie dane wprowadza się dużo ciekawiej niż te które wymieniłem wyżej. Poza tym, młody zgrany zespół, wypłata na czas i nie oszukujmy się przy wprowadzaniu danych 2 koła z umową o pracę to całkiem nieźle. Biuro w starej kamienicy blisko pl. Konstytucji więc jest dobry dojazd. Szczerze polecam, jeśli ktoś szuka stabilnej pracy na dłuższy okres czasu. Już tam nie pracuję, ale z chęcią wróciłbym by wprowadzić parę promocji:)

Rafiki

"Wytrzasnąłem" to z mojego doświadczenia i własnej opinii kiedy tam pracowałem. To, że ktoś tutaj nie jest zadowolony i na siłę musi pokazać innym swoje gorzkie żale, zamiast po prostu zmienić pracę to inna sprawa. Jeśli piszesz, że jest źle to tylko i wyłącznie możesz mieć pretensje do siebie. Ponieważ to ludzie tworzą zespół i łatwo jest obrzucać siebie błotem, a trudniej naprawić to co szwankuje. Szkoda, że ta strona służy teraz jednej niezadowolonej osobie do wylewania swojej frustracji publicznie zamiast załatwić to z przełożonym. Nie moja sprawa, za to moja opinia o pracy jest jak najbardziej pozytywna. I proszę czytaj ze zrozumieniem, już tam nie pracuję. Nie sądzę, żeby ktokolwiek z "szefostwa" starał się dodawać pozytywne ponieważ zawsze było sporo chętnych. Więc moja złota rada panie kozaku w necie, nie jesteś tam przywiązany do krzesła, albo dogadaj się z liderem i wypracuj kompromis co do zasad, albo zmień pracę:) Powodzenia.

Tureckie wino
@Rafiki

Wylewanie frustracji? Kazdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii, a czy ona jest pozytywna, czy nie to juz tylko i wyłącznie sprawa tej osoby. I to chyba Ty nie czytasz ze zrozumieniem, bo kompletnie nie ogarnąłeś co moja opinia chciala przekazać. Piszesz, że ludzie tworzą zespół- to prawda, ale oni wszyscy muszą chcieć współpracować, a w hipercomie kazdy gra tak jak mu się podoba. A co do dogadywania się z liderem, to nie jest to takie proste jak Ci się wydaje, bo ta osoba u śmiesznego szczytu władzy zawsze musi mieć rację, nawet jak jej nie ma. Pozdrawiam ????????????

Nick nieistotny

Oho, widze ze chyba szefostwo wzielo sie za obrone dobrego imienia firmy, taki nagly wysyp pochlebnych opinii. Coz, kto chce ten podejmie ryzyko, a czy warto marnowac czas w tej firmie to stwierdzi po czasie

człowiek enigma
@Nick nieistotny

Heh, też miałem takie skojarzenia jak czytałem te pozytywne opinie. Szczególnie te, które wysypało jednego dnia. Niektóre brzmiały bardzo naturalnie ;)

katie.p.

Bawia mnie te usilnie i w trwodze o ratowanie wizerunku, opinie pisane chyba przez osoby z góry... Prawdy nie oszukacie, a prawda jest taka, że w hipercomie tak kolorowo nie jest.

teraz pracuje

jestem w zespole od wprowadzania danych od kilku lat i dobrze wiem jaka to jest praca. ja akurat takiej chcialem, ze jest stabilnie i nie ma stresu. nie mam studiow i nie mialem doswiadczenia w biurze bo tylko jakies dorywcze prace mialem, ale szybko pisze na klawiaturze wiec sie dostalem.zarobki to 2 tys 100 zl na poczatku a potem do 2 tys 300 zl. jest premia trzy stopnie 100, 400 i 600 zl i to zalezy od wynikow. czasem rzeczywiscie trzeba sie napocic na te premie ale to chyba nie jest nic dziwnego. i nie zawsze tak jest, czesto bez problemu sie ja wyrabia. pod warunkiem ze sie serio pracuje a nie siedzi w telefonie czy na fb. teraz pracujemy zdalnie wiec kazdy sam sie pilnuje. trzeba robic swoje i tyle. jesli ktos szuka stabilnej bezpiecznej pracy bez spiny bo ci co serio pracuja nie maja spiny a ci co chca oszukiwac to na wlasne zyczenie sie spinaja. a potem wyplkuja frukstracje tutaj

hej
@teraz pracuje

Ta premia to rozumiem na koniec miesiąca? Czy na stanowisku dtp też są premie?

@hej

Premie są pod koniec miesiąca w zależności ile danych dodatkowo wbijesz i ile będziesz miał błędów

Teraz pracuje
@hej

Ja pisze o pracy w zespole monitoringu danych, nie wiem jak sa oremie w innych dzialach

Nie polecam. W firmie nie ma absolutnie żadnej szansy na rozwój. Tyrasz za marne 2100, wymagane progi się zwiększają, kierownictwo ciśnie na wynik, a pensja stoi w miejscu i macha do Ciebie swoją chudą rączką. W firmie, między pracownikami panuje niesprawiedliwość - Ty coś źle zrobisz - masz przekichane na całej linii - ktoś inny coś źle zrobi, a ty to zgłosisz, bo niby masz taki obowiązek, ale tej osobie sie nie wiedzieć czemu nie dostaje.(?) Może dlatego, że w firmie są faworyci i ich się po prostu nie karze? Ciekawą osobą jest też kierowniczka - podczas rozmowy usilnie daje ci do zrozumienia, że to Ty jestes ten gorszy, a ona jest biedna i niewinna, nawet jesli wcale tak nie jest. Nie dbają kompletnie o pracownikow. Lepiej jest w koncu wymienić na nowych i mówic jak to tam u nich jest fajnie :) Omijać tą firmę z daleka, bo oprócz znerwicowania niczego innego się z niej nie wyniesie.

@były pracownik

Czym konkretnie zajmujesz się w Hiper-Com? Pisałeś o niskiej pensji, czy istniała jakakolwiek szansa na podwyżki w najbliższym czasie? Fajnie, że podzieliłeś się takim obszernym wpisem, mam nadzieję że odpowiesz też na moje pytanie.

@Mirosław

Moim zadaniem było wpisywanie danych o produktach do systemu. O podwyżce nie masz co marzyć. Mozesz z siebie za to wyciskac osme poty by zdobyć 200-300 zł premii, ale musisz dostać pozytywna decyzję o jej przyznaniu, a z tym nie tak łatwo.

@były pracownik

widac ze ci wypowiedzieli umowe w 2020 bo teraz premia to 6 stow. pewnie dlatego takie gorzkie zale. od poczatku wiadomo jaka to praca, jakie beda pieniadze i nikt nikomu nie wciska kitu ze to bedzie jego praca zycia, jak ktos oczekuje bog wie czego to trudno sie dziwic ze potem niezadowolony (usunięte przez administratora)

też pracuję
@teraz pracuje

Kolega nie oczekuje bog wie czego, tylko jakiejs podstawowej przyzwojitosci. Te pieniadze sa smieszne, a wynik musi byc.

@też pracuję

Dla mnie te pieniadze sa adekwatne. Moglem tu przyjsc bez doswiadczenia nie umiem jezykow i nie mam studiow, a wyplata 2100-2300 + premia 100-600 to wg mnie przyzwoita wyplata za taka prace. Mysle ze to subiektywna ocena ale jesli masz mozliwosci, umiejetnosci, wyksztalcenie i doswiadczenie zeby pracowac w innym miejscu za 'jakas podstawowa przyzwoita' stawke to zmien prace zamiast krecic tu gownoburze. Mnostwo ludzi sporo by dalo za takie jak to mowisz smieszne pieniadze i umowe o prace, wiec zrob im miejsce

@teraz pracuje

Sam w tej "gównoburzy" uczestniczysz mój drogi ;). A jeżeli mówimy o wynagrodzeniu to nie powinno mówić się o premii tylko o stałej stawce czyli 2300 zł i plus EWENTUALNA premia max 600 zł za wbijanie dużo większej ilości promek bez znacznych błędów. Każdy ma prawo do subiektywnej oceny, więc z łaski swojej uszanuj to a nie jeszcze dodatkowo każesz się zwalniać. Według mnie sama stawka podstawowa powinna wynosić +200 zł więcej + ewentualna premia do tych 600 zł przy zachowaniu aktualnej ilości promocji. Co więcej według mnie minimalna ilość promocji przed świętami i dniami dziecka powinna być niższa o co najmniej 100 promek bo jest to niesprawiedliwe jak ludzie wypruwają sobie flaki z gów... promocjami a kierownictwo nic nie robi a tylko im współczuje i kibicuje po drugiej stronie komputera. Wtedy nie ma co nawet liczyć na te +600 zł premii :D

aktualny pracownik

a ja za to bardzo polecam firmę, jak komuś się chce to zrobienie wyniku na premię nie jest żadnym problemem, a z premią pieniądze są już przyzwoite. szefostwo bardzo miłe, najlepsza praca jaką miałam i nie zamierzam jej zmieniać. pozdrawiam :)

wprowadzanie danych
@aktualny pracownik

zgadzam sie, do tej pory w zespole byli trzymani wszyscy bez wzgledu na to jak pracowali, czy im sie chcialo i jakie mieli wyniki. a ostatnio takim osobom byly wypowiadane umowy. przypadek ze wlasnie teraz pojawilo sie kilka opinii o smierdzacym kiblu? ale jak tak chca sie wyzyc to ich sprawa i tak nikt tego nie potraktuje powaznie. praca jak praca, jedni beda zadowoleni jak ja, inni nie. od razu umowa o prace, 2100 na reke, potem 2300, i premia do 600 zl. biuro w zabytkowej kamienicy w centrum miasta, zadne korpo i wiezowce, wiec jest klimat i luzna atmosfera, nie ma dress code. po prostu trzeba robic swoje. zeby dostac te prace wystarczy szybko klepac w klawiature i byc uczciwym, jak ktos ma niewiadomo jakie oczekiwania to niech idzie gdzie indziej, chcesz drabinki kariery, korpo wyscigu szczurow, parcia na rozwoj i owocowych czwartkow to na pewno bedziesz niezadowolony. mnie tu jest dobrze. teraz pracujemy prawie tylko zdalnie, ze wszystkim sie mozna dogadac, jak sie jest w porzadku wobec szefostwa to zawsze ida na reke. podsumowujac- owszem, nie ma tu mozliwosci rozwoju, szalonych awansow i socjalu jak w google ale jest spokoj, stabilna praca, terminowa wyplata, luz i brak stresu, jesli jest sie uczciwym. polecam wiec po prostu przemyslec jakiej pracy sie szuka i czego oczekuje, bo jak 4k na reke od wejscia i wlasnego gabinetu majac w cv samo liceum no to sorry

Pracownik Miesiąca
@wprowadzanie danych

Poważnie uważasz, że "samo liceum" w CV to coś złego? I że osoba bez wyższego wykształcenia nie ma prawa oczekiwać od pracodawcy godziwej zapłaty, takiej która np. pozwoli utrzymać siebie i rodzinę? Z Twojej wypowiedzi wynika, że takie osoby nie mają prawa mieć takich oczekiwań. Okropnie się to czyta. Niestety taki pogardliwy stosunek do pracowników ma również kierownictwo firmy.

Brzęczysław Świszczyrurka
@wprowadzanie danych

A ten kibel to śmierdział jeszcze zanim wszyscy zaczęli pracować zdalnie, więc to raczej nie jest refleksja zainspirowana zwolnieniem, tylko fakt z czasów sprzed lock-downu. Zresztą pamiętam, że problem tkwił nie tyle w smrodzie (bo zapach papierosów go tłumił) ile w warstwie brudu, który go oblepiał. Bleh.. Myślę, że to są istotne informacje dla kogoś kto chciałby kiedyś pracować w jakiejś firmie. Biuro w zabytkowej kamienicy oznacza, że mieści się w mieszkaniu, które nie było projektowane jako biuro i średnio się do tego nadaje. Wszyscy siedzą sobie na głowach, a zabytkowa podłoga trzeszczy jak siedem nieszczęść jak ktoś tylko pomyśli o przejściu do innego pomieszczenia. Lubisz pracować w małym, ciasnym i dusznym pokoju, sąsiadującym z toaletą (te inspirujące zapachy!), razem z 3 innymi osobami i szumiącym serwerem (prawie jak szum morskich fal)? Świetnie! I widok z okna na "studnię" w zabytkowej kamienicy - nastraja optymistycznie. Biurka są fatalne - każde innej wysokości, nie da się tego wyregulować - pracowałem przy tak wysokim, że nogi mi luźno dyndały, fotele najtańsze - po pół roku się rozłażą i przestają trzymać odpowiednią wysokość. Plecy bolą mnie do tej pory. No i kuchnia, w której pięć osób to już ścisk.

@aktualny pracownik

"zrobienie wyniku na premię nie jest żadnym problemem" - ty tak serio mówisz? Dobra, zrobienie wyniku 800 w ciągu normalnego dnia mając kilka fajnych serii jest możliwe dla pracownika ze stażem jak np. twój, ale czy jest możliwe w święta, w dni dziecka? Wybacz, ale nie każdy potrafi odgadnąć co wchodzi w skład pudełka kosmetyków jak nigdzie nie ma takich informacji (nawet w internecie) lub w przypadku zabawek jak dany konik na biegunach może się nazywać. Kolejna sprawa jest taka, że jeżeli w ciągu dnia trzeba wbić na szybkiego (bo nie każdy jest taki szybki jak ty) 650 promocji to naturalnym jest, że będą jakieś błędy. Niestety kierowniczka nie bierze takiego logicznego argumentu pod uwagę i wywołuje dużą presję na pracownikach jak natrafi na jakiś malutki błąd. Na dodatek trzeba się tłumaczyć z pytań np: "Co się stało?", "Dlaczego tak to wprowadziłeś/łaś?", "Co jest źle?".... po wprowadzeniu produktu PO ROKU. Jeżeli jesteś pracownikiem i wprowadzasz dane to na pewno spotkałeś się z takimi pytaniami. Czy one ułatwiły ci pracę? Czy dzięki nim nie straciłeś mnóstwa czasu tłumacząc się bez sensu a w tym czasie mogłeś wprowadzić na luzie 20 promocji? Oczywiście nie mówię że błędy trzeba ignorować, ale jakby je wysyłała do poprawy bez zbędnego marudzenia to pracownikom pracowałoby się dużo lepiej.

zapytanie
@Omniom

zrozumialem ze praca polega na przepisywaniu danych. czy trzeba samemu znac lub szukac informacje na temat produktow? to przeciez jak sie trafi to mozna nie wyrobic normy. czy sa jakies kary za zbyt maly wynik?

@zapytanie

W gazetkach handlowych masz zwykle wystarczającą ilość informacji aby wprowadzić produkt. Chyba że produkty są niewyraźne to trzeba poświęcić czas na szukanie w internecie (najczęściej w google grafika) lub próbować szukać w danym programie na różne sposoby (ma wbudowaną wyszukiwarkę produktów) - uczą tego w trakcie szkolenia. Jeżeli masz np jakąś zabawkę: Marka: XXAAXX Produkt: Różowy konik i nie ma tego w bazie to dodatkowo Szukasz producenta w internecie danej marki i wprowadzasz to do bazy (wszystko masz na szkoleniu jak to robić). W przypadku zabawek od nieznanych marek, lub nowych win takie rzeczy zdarzają się często i trzeba poświęcać na to trochę czasu, choć im częściej to robisz to się wyrabiasz z szukaniem produktów. Na początkujących wymagane progi wynikowe są mniejsze, a z czasem się zwiększają. I jeżeli nie spełnisz później tych 650 w ciągu dnia a masz 600 to myślę że nic się nie stanie. 650 musisz mieć średnią w całym miesiącu. Jeżeli jej nie zrobisz będziesz musiała się tłumaczyć "dlaczego?" w zależności od błędów i niskiego wyniku możliwe są też nagany.

Co wchodzi w socjal Hiper-Com Sp. z o.o.?

Taki tam pracownik

Jedyne co mi do głowy przychodzi to wczasy pod gruszą. Dbanie o pracowników to w tej firmie raczej żart..

Dupczak

Socjalem jest dostęp do toalety i woda w kranie.

@Dupczak

Tylko z tego co pamiętam woda to jakby chciała, a nie mogła. A kibel czasem tak (usunięte przez administratora) że strach się zbliżać. Kupa ludzi na tylko dwa sedesy i większość chyba jeszcze mamusie podcierają, bo nikt o nic nie dba. I w kuchni robale.

teraz pracuje

jest swiadczenie urlopowe i dofinansowanie na okulary korekcyjne

Zostaw merytoryczną opinię o Hiper-Com Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Hiper-Com Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hiper-Com Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hiper-Com Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 3 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Hiper-Com Sp. z o.o.
  • Lwowska 17 lok. 8
    00-658 Warszawa
  • NIP: 5262255301 KRS: 0000019914

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042