TVIP

TVIP

Opinie o TVIP

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Edyta

@Tomek, czy masz informację na temat możliwości rozwoju w TVIP? Gdy byłeś pracownikiem firmy, brałeś udział w szkoleniach/kursach? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie dużą pomocą dla użytkowników. @szopbezgimpowiec, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym i zaakceptowałeś regulamin forum. Nie używaj imion, inicjałów osób trzecich oraz określeń powszechnie używanych za obraźliwe.

szopbezgimpowiec

Widać że tylko Kamil oraz anonim (29.10.15) z tych osób co tutaj podały opinie na 100% pracowali w firmie. Historie o "wynagrodzeniu adekwatnym do posiadanych kwalifikacji" to marketingowy bełkot w którym celuje szefowa Honoratka. Generalnie jest jak napisał Kamil (byłem tam bodajże w 2016) i widzę nic a nic się nie zmieniło w tej kwestii. Dodam że mam solidne wykształcenie i doświadczenie z realizacją obrazu, a te stawki stażowe za pracę jaką realizator technik i montażysta (tak tak najlepiej 5 w 1) tam ma wykonać za godziny i wymiar pracy i doświadczenie (800 zł!!!) to jest po prostu żenada i polowanie na jelenie. Niestety dałem się złowić i do dziś żałuję. Toksyczna szefowa (Honoratka, nie pozdrawiam), nie szanuje żadnych pracowników oprócz dwojga swoich przydupasów którzy tańczą jak ona zagra. Pracował tam oprócz mnie bardzo doświadczony realizator obrazu z cv i wiedzą których zazdrościłem, ktoś na kogo powinni chuchać i dmuchać, był traktowany jak pies i muł juczny za tą samą stawkę. Moja rada: trzymać się z daleka no chyba że kogoś kręci sadomasochizm w miejscu pracy - ale nawet to jest pozbawione polotu finezji i na odwal się (ten kto pisał o standardach firmy utrafił w sedno). Jakaś niby pracownica napisała że się "rozwija". No nie wiem, jak dziewczyna jeszcze nigdy nigdzie nie pracowała robiła albo lubi być wykorzystywana w pracy to rzeczywiście pod tymi względami praca w TVIP jest wielce rozwojowa. Jedyne co u mnie rozwinęła to niechęć do bizneswomen, które leczą swoje kompleksy wyżywając się na pracownikach i grając w międzykadrowe gierki, które z powodu małej ekipy okazują się opłakane w skutkach. Dodam jak by jeszcze ktoś miał wątpliwości, że p. Honorata jest osobą o toksycznej osobowości, antypatyczną, konfliktową i nie budzącą zaufania, natomiast do perfekcji opanowała sztukę owijania w bawełnę i unikania mówienia prawdy. Chwali się że ukończonym konserwatorium muzyczne. Nie wiem jak jej wychodzi gra na fortepianie, ale w mojej ocenie jest prawdziwą divą i wirtuozką jeśli chodzi o granie na nerwach. Jeśli o mnie chodzi to nie mam problemów jak kobieta jest szefem, i zazwyczaj pracuje mi się z kobietami tak samo dobrze jak mężczyznami, ale ona jest zdecydowanie najgorszym szefem jakiego miałem. No, ale jeżeli dla kogoś wyznacznikiem jakości miejsca pracy jest fakt że podają ci lurę z ekspresu i wierzy w mityczną "rozwojowość", ito ok, serdecznie polecam. Dodam jeszcze, że z tym 'dobrym sprzetem' co pisze Kamil to wg mnie przesada. Ja tam byłem od wszystkiego, w tym montaż w pełnym zakresie wraz z efektami specjalnymi, grafiką itp. ONI MAJĄ TYLKO JEDNO STANOWISKO ADOBE. Tam naprawdę się tnie koszta wszędzie, żeby tylko szefowa mogła sobie pojechać na tydzień czy dwa opalić tyłek w ciepłych krajach, czym oczywiście nie omieszka się przed spływającymi potem stażystami za 800 zeta pochwalić. Sytuacja: montażystka ze stażem kilkumiesięcznym robi jedno zlecenie, ja mam robić drugie, jakieś grafiki wyczarować na kolanie na zaraz, bo Honoratka sobie życzy. Mówię, ok, tylko że na tym drugim kompie nic nie ma, nawet Photoshopa. Honoratka: "Ale GIMPA masz". Jak by ktoś nie kojarzył programów do grafiki, to mniej więcej jak bym się spodziewać samochodu albo przynajmniej autobusu, a dostać rower. No bo przecież na rowerze też dojedziesz. I taka to właśnie jest firma, z amatorską, rowerową mentalnością.

Tomasz
@szopbezgimpowiec 20.05.2018 17:27

też tam pracowałem, w końcu ktoś napisał prawdę, że nie warto.

ona

Pracuję w TVIP od 10 miesięcy i szczerze powiedziawszy bardzo się cieszę, że do niej trafiłam. Stosunki panujące w biurze są przyjazne i otwarte. Zasady jasno określone, nie ma żadnych niejasności czy niedomówień. Bywa dużo śmiechu ale i też intensywnej pracy - daje jednak ona dużo satysfakcji, bo cóż działa lepiej niż podziękowania od zadowolonych klientów:) Dużo się tutaj nauczyłam i nadal się uczę. Zatem jeśli ktoś jest nastawiony na rozwój, będzie to dla niego dobry krok w przyszłość.

szopbezgimpowiec
@ona 09.12.2016 11:21

Po tym wpisie poznaję ciężką marketingową rękę szefowej. Za mojego stażu nikt się z niczego nie cieszył, stosunki panujące w biurze były toksyczne i pełne fałszu i wzajemnych oskarżeń inicjowanych przez świętą trójcę Honoraty i jej dwojga przydupasów. Zasady nie były określone, rzucają cię od razu na głęboką wodę za grosze, sam się wszystkiego musisz domyślać bo na pytania i szkolenie w zakresie "jak to się u nas robi" nie ma czasu. Śmiech, jak bywał, to był fałszywy albo przez łzy, albo ironiczny, ale nigdy nie szczery i prawdziwy. Jedyne co się zgadza, to że za tą żebraczą stażową stawkę dostajesz dużo intensywnej pracy na swoje barki. Co do satysfakcji, to słowo w TVIP nie znane, szefowa nawet po szybkim skończeniu projektu wiecznie niezadowolona, chętnie zawsze zruga i skrytykuje, nigdy nie pochwali, nawet głową nie kiwnie, że ok. Jedyne czego się tam nauczyłem to cierpliwości do choleryczek z toksyczną osobowością. Jeśli ktoś jest nastawiony na rozwój, to niech szuka gdzie indziej. Prędzej rozwinie się samemu nawet mając znikome umiejętności w dziedzinie realizacji, montażu itd. Dla kogoś kto naprawdę chce się nauczyć niuansów technicznych i trafić w miejsce gdzie szanuje się ludzi kreatywnych praca w TVIP będzie jak zesłanie do kamieniołomów.

Edyta

@Kamil a o jakim stanowisku mowa pod kątem stażu? Myślisz, że słabe warunki płacowe są przyczyną dużej rotacji, czy może jakaś inna kwestia? Może posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w tej firmie?

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z TVIP?

Kamil
@Administrator 21.02.2018 15:43

Rotacja duża. Szefowa oferuje każdemu staż 3 miesięczny za 800 zł za prace codziennie w biurze stacjonarnie, często ponad wymiar godzin. Firma za swoje usługi, które nie są jakością tv ma wysokie stawki, a na takiej realizacji nikt tam się nie zna, a ludziom płaci grosze.

Kamil

Pracowałem , nie polecam. Sprzęt mają dobry , ale nie potrafią go używać. Nie jest to jakość tv , są szumy w obrazku , fack upy przy realizacji . Jak ktoś się nie zna to przejdzie .Wymagania duże , płaca niska.

Michał

Miałem okazję pracowacprzy kilku projektach, nie w ich studiu green, tylko podczas eventow. Sprawnie zarządzaja i szybko płacą. Ciężko dostać się na stałe do ekipy produkcyjnej, takie rekrutacje robią rzadko.

Magda

Współpracowałam przez 9 mies. Fajna ekipa. Ciekawe projekty dla osób które interesują się nowymi mediami.

Kamkała

Fajne projekty i klienci. Szefowa wymagająca , ale można się nowych rzeczy nauczyć. ATmosfera bardzo sympatyczna i ludzie w firmie z humorem.

Ania

Pracowałam przez prawie rok, gdyby nie sytuacja losowa, to pewnie nadal był tam była. Miła atmosfera, fajnie urządzone biuro, dobra kawa dla wszystkich, nie tylko dla klientów (spotkałam się wcześniej z takim podejściem). Dużo się działo, i też sporo kreatywnej pracy z dużymi markami.

gerber

współpracuje od czasu do czasu i całkiem miło

@potus no to teraz to oni szukaja asystenta dyrektora sprzedazy w Warszawie oferuja miedzy innymi tam wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Byłam w tej firmie na rozmowie kilka miesięcy temu. Mają ładne biuro, co mogłoby sugerować rzetelność. Niestety. Staż, który proponowała mi właścicielka był płatny (usunięte przez administratora)(chyba brutto) i trwał 3 miesiące. Poprosiłam o skrócenie, bo stanowisko nie należało do rozwojowych. Stwierdziła ze łzami w oczach, że tutaj wszyscy tak zaczynali i co ona im powie? Żenujące. Piszę ten komentarz, bo to mała firma, a co chwile pojawiają się ogłoszenia o stażu. Wygląda na bardzo wysoką rotację ; )

Zostaw opinię o TVIP - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TVIP