TVIP

Warszawa

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 10 ocen.

Opinie o TVIP

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TVIP

Kamil

Pracowałem , nie polecam. Sprzęt mają dobry , ale nie potrafią go używać. Nie jest to jakość tv , są szumy w obrazku , fack upy przy realizacji . Jak ktoś się nie zna to przejdzie .Wymagania duże , płaca niska.

Administrator

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z TVIP?

Kamil
@Administrator 21.02.2018 15:43

Rotacja duża. Szefowa oferuje każdemu staż 3 miesięczny za 800 zł za prace codziennie w biurze stacjonarnie, często ponad wymiar godzin. Firma za swoje usługi, które nie są jakością tv ma wysokie stawki, a na takiej realizacji nikt tam się nie zna, a ludziom płaci grosze.

Michał

Miałem okazję pracowacprzy kilku projektach, nie w ich studiu green, tylko podczas eventow. Sprawnie zarządzaja i szybko płacą. Ciężko dostać się na stałe do ekipy produkcyjnej, takie rekrutacje robią rzadko.

Magda

Współpracowałam przez 9 mies. Fajna ekipa. Ciekawe projekty dla osób które interesują się nowymi mediami.

Kamkała

Fajne projekty i klienci. Szefowa wymagająca , ale można się nowych rzeczy nauczyć. ATmosfera bardzo sympatyczna i ludzie w firmie z humorem.

Ania

Pracowałam przez prawie rok, gdyby nie sytuacja losowa, to pewnie nadal był tam była. Miła atmosfera, fajnie urządzone biuro, dobra kawa dla wszystkich, nie tylko dla klientów (spotkałam się wcześniej z takim podejściem). Dużo się działo, i też sporo kreatywnej pracy z dużymi markami.

ona

Pracuję w TVIP od 10 miesięcy i szczerze powiedziawszy bardzo się cieszę, że do niej trafiłam. Stosunki panujące w biurze są przyjazne i otwarte. Zasady jasno określone, nie ma żadnych niejasności czy niedomówień. Bywa dużo śmiechu ale i też intensywnej pracy - daje jednak ona dużo satysfakcji, bo cóż działa lepiej niż podziękowania od zadowolonych klientów:) Dużo się tutaj nauczyłam i nadal się uczę. Zatem jeśli ktoś jest nastawiony na rozwój, będzie to dla niego dobry krok w przyszłość.

gerber

współpracuje od czasu do czasu i całkiem miło

54

@potus no to teraz to oni szukaja asystenta dyrektora sprzedazy w Warszawie oferuja miedzy innymi tam wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

anonim

Byłam w tej firmie na rozmowie kilka miesięcy temu. Mają ładne biuro, co mogłoby sugerować rzetelność. Niestety. Staż, który proponowała mi właścicielka był płatny (usunięte przez administratora)(chyba brutto) i trwał 3 miesiące. Poprosiłam o skrócenie, bo stanowisko nie należało do rozwojowych. Stwierdziła ze łzami w oczach, że tutaj wszyscy tak zaczynali i co ona im powie? Żenujące. Piszę ten komentarz, bo to mała firma, a co chwile pojawiają się ogłoszenia o stażu. Wygląda na bardzo wysoką rotację ; )

Zostaw opinię o TVIP - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TVIP