TVIP

Opinie o TVIP

szopbezgimpowiec

Widać że tylko Kamil oraz anonim (29.10.15) z tych osób co tutaj podały opinie na 100% pracowali w firmie. Historie o "wynagrodzeniu adekwatnym do posiadanych kwalifikacji" to marketingowy (usunięte przez administratora) Generalnie jest jak napisał Kamil (byłem tam bodajże w 2016) i widzę nic a nic się nie zmieniło w tej kwestii. Dodam że mam solidne wykształcenie i doświadczenie z realizacją obrazu, a te stawki stażowe za pracę jaką realizator technik i montażysta (tak tak najlepiej 5 w 1) tam ma wykonać za godziny i wymiar pracy i doświadczenie (800 zł!!!) to jest po prostu żenada i polowanie na jelenie. Niestety dałem się złowić i do dziś żałuję. T(usunięte przez administratora) Pracował tam oprócz mnie bardzo doświadczony realizator obrazu z cv i wiedzą których zazdrościłem, ktoś na kogo powinni chuchać i dmuchać, był traktowany jak pies i muł juczny za tą samą stawkę. Moja rada: trzymać się z daleka no chyba że kogoś kręci sadomasochizm w miejscu pracy - ale nawet to jest pozbawione polotu finezji i na odwal się (ten kto pisał o standardach firmy utrafił w sedno). Jakaś niby pracownica napisała że się "rozwija". No nie wiem, jak dziewczyna jeszcze nigdy nigdzie nie pracowała robiła albo lubi być wykorzystywana w pracy to rzeczywiście pod tymi względami praca w TVIP jest wielce rozwojowa. Jedyne co u mnie rozwinęła to niechęć do bizneswomen, które leczą swoje kompleksy wyżywając się na pracownikach i grając w międzykadrowe gierki, które z powodu małej ekipy okazują się opłakane w skutkach. (usunięte przez administratora) Dodam jeszcze, że z tym 'dobrym sprzetem' co pisze Kamil to wg mnie przesada. Ja tam byłem od wszystkiego, w tym montaż w pełnym zakresie wraz z efektami specjalnymi, grafiką itp. ONI MAJĄ TYLKO JEDNO STANOWISKO ADOBE. Tam naprawdę się tnie koszta wszędzie, (usunięte przez administratora)

Tomasz
@szopbezgimpowiec 20.05.2018 17:27

też tam pracowałem, w końcu ktoś napisał prawdę, że nie warto.

Kris
@szopbezgimpowiec 20.05.2018 17:27

@szopbezgimpowiec jesteś chyba strasznie sfrustrowany skoro tak ostro jedziesz po firmie, która co by nie mówić robi materiały w niezłej jakości, przynajmniej na stronie u nich to widać i ma pokaźne grono dużych klientów. Jeśli nawet masz jakieś złe doświadczenia z tą firmą, to może lepiej porozmawiać bezpośrednio z szefową o której tyle wypisujesz, bo niestety takie osobiste wycieczki świadczą o tym, że masz z tą panią jakiś problem i tymi wpisami próbujesz się zemścić. Jeśli nie radzisz sobie z emocjami, to terapia pomoże bardziej niż pospolity hejt, który serwujesz tu wszystkim. Ludzie nie są idiotami, każdy czyta między wierszami, a twój przekaz to hejt do tej pani w 100%. Nie masz nic do roboty? Skoro jesteś taki świetny to skup się na sobie i pokaż coś pozytywnego. Póki co kryjesz się za anonimowym wpisem, co oznacza, że nie masz nawet za grosz odwagi żeby podpisać się pod tym co wypociłeś. Masakra chłopie, żal mi ciebie i nie dziwię się, że zostałeś zwolniony.

Bartek
@szopbezgimpowiec 20.05.2018 17:27

Chłopie co ty wypisujesz? Albo to twoja chora fantazja, albo pomyliłeś firmy... W sumie jak jest się jeleniem, to wszystko możliwe ....

Operator M.

Pracowałem tylko z doskoku przy transmisji z z konferencji. Bardzo wporzadku. Rozliczenie tez szybko.

Bartek

Świetni ludzie i bardzo fajne projekty dla dużych klientów. Spore możliwości techniczne studia, duży green screen, kamery i mikser 4K, kilka stanowisk montażowych z pełnym pakietem Adobe.

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z TVIP?

Kamil
@Administrator 21.02.2018 15:43

Rotacja duża. S(usunięte przez administratora). Firma za swoje usługi, które nie są jakością tv ma wysokie stawki, a na takiej realizacji nikt tam się nie zna, a ludziom płaci grosze.

Marta W. - klient
@Kamil 23.04.2018 19:04

o ciekawe! bo z tego co wiem, to staży od dobrych kilku lat nie robią - zapytałam nawet o to. Stażystów w ich biurze też nie zauważyłam. @Kamil może firmy pomyliłeś? Współpracowałam z TVIP od drugiej strony - w roli klienta i to kilka razy przez ostatnie 2 lata. Co zauważyłam to naprawdę dobra atmosfera i ciągle ta sama ekipa. Więc sprawdź czy rzeczywiście zaopiniowałeś właściwą firmę, bo takie wpisy nie są fair.

Edyta

@Tomek, czy masz informację na temat możliwości rozwoju w TVIP? Gdy byłeś pracownikiem firmy, brałeś udział w szkoleniach/kursach? Twoja opinia z perspektywy byłego pracownika będzie dużą pomocą dla użytkowników. @szopbezgimpowiec, przypominam, że wypowiadasz się na forum publicznym i zaakceptowałeś regulamin forum. Nie używaj imion, inicjałów osób trzecich oraz określeń powszechnie używanych za obraźliwe.

ona

Pracuję w TVIP od 10 miesięcy i szczerze powiedziawszy bardzo się cieszę, że do niej trafiłam. Stosunki panujące w biurze są przyjazne i otwarte. Zasady jasno określone, nie ma żadnych niejasności czy niedomówień. Bywa dużo śmiechu ale i też intensywnej pracy - daje jednak ona dużo satysfakcji, bo cóż działa lepiej niż podziękowania od zadowolonych klientów:) Dużo się tutaj nauczyłam i nadal się uczę. Zatem jeśli ktoś jest nastawiony na rozwój, będzie to dla niego dobry krok w przyszłość.

szopbezgimpowiec
@ona 09.12.2016 11:21

(usunięte przez administratora) Zasady nie były określone, rzucają cię od razu na głęboką wodę za grosze, sam się wszystkiego musisz domyślać bo na pytania i szkolenie w zakresie "jak to się u nas robi" nie ma czasu. Śmiech, jak bywał, to był fałszywy albo przez łzy, albo ironiczny, ale nigdy nie szczery i prawdziwy. Jedyne co się zgadza, to że za tą żebraczą stażową stawkę dostajesz dużo intensywnej pracy na swoje barki. Co do satysfakcji, to słowo w TVIP nie znane, (usunięte przez administratora). Jeśli ktoś jest nastawiony na rozwój, to niech szuka gdzie indziej. Prędzej rozwinie się samemu nawet mając znikome umiejętności w dziedzinie realizacji, montażu itd. Dla kogoś kto naprawdę chce się nauczyć niuansów technicznych i trafić w miejsce gdzie szanuje się ludzi kreatywnych praca w TVIP będzie jak zesłanie do kamieniołomów.

Edyta

@Kamil a o jakim stanowisku mowa pod kątem stażu? Myślisz, że słabe warunki płacowe są przyczyną dużej rotacji, czy może jakaś inna kwestia? Może posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji w tej firmie?

Kamil

Pracowałem , nie polecam. Sprzęt mają dobry , ale nie potrafią go używać. Nie jest to jakość tv , są szumy w obrazku , fack upy przy realizacji . Jak ktoś się nie zna to przejdzie .Wymagania duże , płaca niska.

Michał

Miałem okazję pracowacprzy kilku projektach, nie w ich studiu green, tylko podczas eventow. Sprawnie zarządzaja i szybko płacą. Ciężko dostać się na stałe do ekipy produkcyjnej, takie rekrutacje robią rzadko.

Magda

Współpracowałam przez 9 mies. Fajna ekipa. Ciekawe projekty dla osób które interesują się nowymi mediami.

Kamkała

Fajne projekty i klienci. Szefowa wymagająca , ale można się nowych rzeczy nauczyć. ATmosfera bardzo sympatyczna i ludzie w firmie z humorem.

Ania

Pracowałam przez prawie rok, gdyby nie sytuacja losowa, to pewnie nadal był tam była. Miła atmosfera, fajnie urządzone biuro, dobra kawa dla wszystkich, nie tylko dla klientów (spotkałam się wcześniej z takim podejściem). Dużo się działo, i też sporo kreatywnej pracy z dużymi markami.

gerber

współpracuje od czasu do czasu i całkiem miło

@potus no to teraz to oni szukaja asystenta dyrektora sprzedazy w Warszawie oferuja miedzy innymi tam wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

Byłam w tej firmie na rozmowie kilka miesięcy temu. Mają ładne biuro, co mogłoby sugerować rzetelność. Niestety. Staż, który proponowała mi właścicielka był płatny (usunięte przez administratora)(chyba brutto) i trwał 3 miesiące. Poprosiłam o skrócenie, bo stanowisko nie należało do rozwojowych. Stwierdziła ze łzami w oczach, że tutaj wszyscy tak zaczynali i co ona im powie? Żenujące. Piszę ten komentarz, bo to mała firma, a co chwile pojawiają się ogłoszenia o stażu. Wygląda na bardzo wysoką rotację ; )

Zostaw opinię o TVIP - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TVIP