Topmarket Sp z o.o.

Opinie o Topmarket Sp z o.o.

Qwerty

Pracuje od niedawna i nawet spoko się pracuję, jak dla osoby chcacej dorobić sobie w wakacje. 10 zł na godzinę na rękę jest w porządku jak na taką pracę. Jednak gdybym miała się z tego utrzymać to byłoby ciężko.

expracownica

Zatrudnienie na podstawie umowy zalecenie lun działalność tylko pan [usunięte przez moderatora] mają umowę o pracę do tego może ze 2ch szeregowych pracowników. W sumie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wynagrodzenie dla szerefowych stanowiskach o1200 do 2300. Ja zarabiałam trochę więcej więc na zarobki nie można narzekać w zależności jaką kwotę sobie się wynegocjuje, Dziewczyny uwaga na rekrutację z panią [usunięte przez moderatora] jeśli jesteś ładna na pewno Cię nie przyjmie. Za to przystojne chłopaki mają dużą szansę - podobnie jak na romans ale uwaga z na zazdrosnego o swoją asystentkę prezesa [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Topmarket Sp z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Topmarket Sp z o.o.