Zakład Wapienno -Piaskowy "Silikaty" S.A. - Jednostka lokalna Xella Teodory S.A

Opinie o Zakład Wapienno -Piaskowy "Silikaty" S.A. - Jednostka lokalna Xella Teodory S.A

Byłeś na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Zakład Wapienno -Piaskowy "Silikaty" S.A. - Jednostka lokalna Xella Teodory S.A ? Jak wygląda proces rekrutacyjny, czy atmosfera spotkania była dobra?

ZBYCHU234
@admin 01.08.2015, 19:04

Właśnie wczoraj byłem na rozmowie o pracę. Wrażenia bardzo pozytywne. Co dalej-zobaczymy. Pozdrawiam Panów,którzy uczestniczyli w rozmowie.

Zostaw opinię o Zakład Wapienno -Piaskowy "Silikaty" S.A. - Jednostka lokalna Xella Teodory S.A - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Wapienno -Piaskowy "Silikaty" S.A. - Jednostka lokalna Xella Teodory S.A