ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób

Łódź

Opinie o ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób

Justyna

Czy uzyskam na forum kilka informacji o aktualnej sytuacji w firmie? Czy firma potrzebuje nowych pracowników?

Alicja

Zainteresowani pracą w ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób? Sprawdź kogo obecnie poszukuje firma do swojego zespołu http://www.atosochrona.com.pl/ Jakie macie już doświadczenia z pracą w tym miejscu? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

ŁYSY

Nie na wszystkich obiektach tak było jak pracowałem,ale zdarzyło się ze ktoś obrywał za innych lub wykowywał robotę ktorą powinien zrobić bo umiał dobrze wchodzić w tyłek.Dlatego dzis już u nich nie pracuję

ioj

Może wiecie jakich zarobków może się spodziewać regionalny przedstawiciel handlowy? Podobno i tak pojawiają się odpowiednie premie do podstawy, ale ciekawe, że wypłata jest i tak terminowa. Atmosfera opierają się na przyjacielskich relacjach, więc nie jest tak źle.

pitupitu

Dziejowa historia spisku, sęk w tym że na swoją opinię firma ta zapracowała sama, doprowadzając do porażki na bydgoskim gruncie. Nie pomógł nawet tabun ludzi, dowożonych z łódzkiego wygnajewa.

Piotr

Zamienił stryjek siekierkę na kijek. Czy będzie to Atos czy Portos, nad kaprysami niektórych zleceniodawców trudno nadążyć. Czas pokaże, czy decyzja w sprawie nitrochemowskiego Atosa, nie była zbyt pochopną. Tak czy inaczej, wchodzące niebawem ustawowe wymogi stawek płacowych, zrewidują ochroniarski rynek pracy.

godbye

Bumarowski pupil który dotąd szedł przebojem, dostał prztyczka od Bydgoszczy. Może z tej lekcji Atos wyciągnie wnioski na przyszłość, by najpierw brał pod uwagę problemy kadrowo-finansowe i troskę o obsadę obiektu ochrony a gdy wszystko funkcjonuje jak być powinno, dopiero wtedy pozwalał sobie na trwonienie pieniędzy na kosztowne 500 centymetrowe quady. Łodzianie zakpili sobie z chłopcami z Bydgoszczy, za swoją butę płacą teraz frycowe utratą dojnej krowy jaką był dla tej firmy bastion bydgoskich zakładów chemicznych.

tere fere

...dostali gola i wypowiedzenie od Nitro-chemu i teraz skomlają o obiekt u Prezesa firmy :(

xxx

Piszecie panowie w trochę słabym wątku.Na gwork jest jeszcze jeden wątek , temat o ATOS i tam jest więcej info

dymał

wieść gminna niesie że za siódemkę na ten chemiczny kołchoz trudno o jelenia na bydgoskim rynku, zasmakują i odchodzą

Najemnik

Temat Bydgoszczy spędza sen z powiek prezesom. Lokowali w bzdety a nie w kadry to mają teraz przysłowiową rękę w nocniku. Czas może przenieść centralę do grodu nad Brdą, abyście Panowie mieli bliżej do pracy.

Quad

"To już jest koniec, nie ma już nic. Jesteśmy wolni, możemy iść " ... Niebawem za sprawą swojej głupoty, firma ta utraci obiekt "Dojnej Krowy" z Bydgoszczy. Do prowadzących destabilizującą politykę kadrową menadżerów firmy, nie docierają już żadne argumenty. Obrany mechanizm marnotrawienia pieniędzy na zakup drogocennego sprzętu w postaci quadów czy innych kosztownych gadżetów (w momencie "ustawicznego braku" napływu kwalifikowanych kadr i fatalnej oferty finansowej), w niczym nie poprawia wizerunku firmy Atos Sp z o.o. Brak inwestycji w zasoby ludzkie powoduje, że dalsza ochrona obiektów z branży zbrojeniowej w Bydgoszczy, z przyczyn kadrowych, staje pod znakiem zapytania. Analogicznie braki z obsadą dotyczą ochrony obiektów w Zakładach Chemicznych Nitro-chem S.A. i Zakładach Elektromechanicznych BELMA S.A. Panowie z Łodzi, głodowe stawki godzinowe na umowie-zleceniu wysokości =7,- zł to kpiny przy tak wielkiej odpowiedzialności. Niedobitki których przy pracy w firmie ATOS Sp. z o.o. trzyma już chyba tylko grawitacja, padają na pyski ze zmęczenia przy łataniu dziur zmian dyżurnych. Chętnych do pracy od tygodni nie przybywa, przysłowiowy "wąż w kieszeni" odbije temu łódzkiemu pracodawcy czkawką. Pracodawco, trwońcie dalej pieniądze na quady ale jeździć na tych drogich zabawkach niebawem nie będzie miał kto, bo kadr ubywa z dnia na dzień.

Ola

Atos do dno...

KRIZONa

Najgorsza firma w jakiej przyszło mi kiedykolwiek pracować,zatrudniają na śmieciówki, a ludzi mają za nic, nawet długoletnich pracowników mają za durniów placą 3,70 netto . Zero premii czy jakichkolwiek bonusów , Najchętniej zatrudniliby inwalidów z 1 grupą na dyżury 24 godzinne ZDECYDOWANIE NIE POLECAM

ewa2607
@KRIZONa 29.12.2012 12:37

to prawda, absolutny brak dyscypliny, praca dla typowych leni, którzy spia, gotuja, przypalają gary i na opuszczonych obiektach w pogotowiu maja zawsze w kieszeni srubokret, obcążki i inne akcesoria do demontażu. Koordynator w każdej chwili wymieni cie na pracownika z grupa choć byles dobrym pracownikiem. Nigdy nie wiadomo który dzień pracy będzie ostatnim /4 zl na godz./ Nie polecam tej firmy jako ochrony mienia, za duzy luz i swoboda, absolutny brak dyscypliny, chamskie zachowanie koordynatora.

marek
@ewa2607 18.01.2017 19:44

prawda w całej rozciągłości!!praca dla głąbów, którzy mająambicje całe życie siedzieć na przepustkach i szlabanach, a potem pracować poniżej kwalifikacji,by siedzieć na nudnym obiekcie,węszyć po innych pracoenikach,!! Wymyślają bzdury,że ktoś patologia,a potem sam siedzi i chleje,przychodzipunk godzina rozpoczecia sluzby zamiast przed czasem,wkreca kolesi nieudacznikow do roboty,goeno sie takim nalezy, do piachu!!

Zostaw opinię o ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ATOS Sp. z o.o. Ochrona Mienia i Osób